Aktualności

Mapy Battlefield: 1942
21:00 12-03-2003
Mapy Battlefield: 1942
Najstarsi rdzenni mieszkańcy tego pustkowia nie pamiętają tak obfitych deszczów. Wszystko w około zazieleniło się i martwe dotąd tereny trysnęły życiem…… Tak można by napisać o nowej wersji mapy Operation Battleaxe. Jeśli znudziły wam się pustynne klimaty oryginalnej wersji, być może taki krajobraz pobudzi was do dalszej gry…

pobierz mapę

Mapy Battlefield: 1942
10:50 07-03-2003
Mapy Battlefield: 1942
Sporo wysepek, na jednej z większych baza allied, na drugiej baza axis. Walki toczą się o największa wyspę, gdzie na wzgórzu bardzo trudnym do zdobycia podobno jest jakaś "cytadela". Fatalna jakość tekstur, sporo bugów (np. drabina, z której nie sposób zejść). Generalnie - dobra koncepcja, ale złe wykonanie. Plik ma niecałe 1,5MB, więc można ściągnąć jako ciekawostkę, jeśli ktoś ma życzenie.


Linki do plików:#1 oraz #2
Mapy Battlefield: 1942
11:18 06-03-2003
Mapy Battlefield: 1942
Snow El Alamein. Tym razem raczej jako ciekawostka. Ta mapa to w zasadzie wierna kopia oryginalnego El Alamein. Jedyną różnicą jest to, że nie walczysz na gorącej pustyni, ale w terenie pokrytym śniegiem. Nie testowałem, ale znajomi twierdzą, że działa poprawnie.
Autor mapy winstons_churchill zapowiedział, że będzie ją jeszcze "dopieszczał". Tak więc, jeśli znudziły Ci się rozpalone piaski pustyń, to ściągnij mapkę, następnie wypakuj plik *.rfa do katalogu .../mods/bf1942/levels/. Aha, nie szukajcie na tej mapie niedźwiedzi polarnych ani innej fauny i flory arktycznejDruga mapa to Fish River. Akcja rozgrywa się we wschodnich obszarach Niemiec. Po jednej stronie rzeki baza Rosjan, po drugiej baza Niemców a między nimi tylko mały most... . Mapa zaprojektowana specjalnie dla czołgistów, piltotów i snajperów. Autorem jest Schwebepanzer. Instalacja tak jak przy pierwszej mapie. Aaaa, zapomniałbym: wbrew nazwie nie jest to mapa dla wędkarzy! ;P


Obydwu map szukajcie w downloadzie na stronie bf42.com
Mapy Battlefield: 1942
10:20 05-03-2003
Mapy Battlefield: 1942
Tym razem mapa, "Battle of Bilston" wyprodukowana przez Perfectionist Mapa "afrykańska", mnóstwo piachu, trochę palm, bardzo dużo pagórków, wąwozów. Dosyć duża mapa, jest czym pojeździć lub polatać. Działa w trybach: conquest, tdm, ctf. Instalator zrobi wszystko za Was, później w menu gry przechodzimy do Custom Game zaznaczamy Perfectionist i klikamy na Activate.
Na mnie wrażenie zrobiła pustynia - są tereny, gdzie jest płasko jak na patelni i aż się "czuje" żar z nieba . Bardzo ładnie też wyglądają cienie górek, palm.Linki do plików:
wersja dla klienta: #1 oraz #2
wersja dla serwera: #1 oraz #2

«      1   |   2