Pojazdy w Battlefield: Bad Company 2

COBR

Na wyposażeniu klas: Rosja

Lekko opancerzony wóz bojowy z napędem na 4 koła, używający części Humvee. pancerz zwiększa jego odporność na ostrzał z broni ręcznej i niebezpośredni ogień artyleryjski. Uzbrojony jest w ciężki karabin maszynowy kalibru .50 i mieści 4 osoby

HUMV

Na wyposażeniu klas: US

Wielozadaniowy, wysoce mobilny pojazd kołowy (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle HMMWV, czyli Humvee) z napędem na 4 koła używany jest przez armię USA jako lekki transportowiec. Wyposażony jest w CKM kalibru .50 na wieżyczce o kącie obrotu 360 stopni.

VODN

Na wyposażeniu klas: Rosja

Rosyjski odpowiednik Humvee, znany jako Wodnik, zaprojektowany jako następca starzejących się się wojskowych jeepów. Uzbrojony w ciężki karabin kal. 12,7 mm. mieści cztery osoby.

QUAD

Na wyposażeniu klas: ?

Dwuosobowy pojazd taktyczny, używany do zadań bojowych, rozpoznania i wsparcia logistycznego. Zaprojektowany tak, by mógł służyć na dowolnym terenie i w każdych warunkach pogodowych.

M3A3

Na wyposażeniu klas: US

Bojowy wóz piechoty Stanów Zjednoczynych, wyposażony w armatę automatyczną kalibru 30 mm oraz CKM kalibru .50 na drugiej wieżyczce nad siedzeniem kanoniera. Mieści 4 osoby i pozwala dwóm osobom prowadzić ostrzał przez boczne otwory strzelnicze.

BMD3

Na wyposażeniu klas: Rosja

Bojowy wóz rosyjskiej piechoty spadochronowej, uzbrojony w armatę automatyczną kal. 30 mm i ciężki karabin maszynowy kal. 12,7 mm na drugiej wieżyczce. Ma 4 miejsca dla pasażerów i pozwala dwóm z nich ostrzeliwać cele przez boczne otwory strzelnicze.

M1A2

Na wyposażeniu klas: US

Amerykański czołg bojowy uzbrojony w działo gładkolufowe kalibru 120 mm i zdalnie sterowany CKM kalibru .50. M1 jest ciężko opancerzony, wysoce mobilny i przeznaczony do naziemnych bitwe pancernych oraz operacji miejskich.

T90R

Na wyposażeniu klas: Rosja

Rosyjski czołg bojowy, wyposażony w działo gładkolufowe kal. 125 mm oraz CKM kal. 12.7 mm. T-90 możliwościami dorównuje, a może nawet przewyższa M1 Abramsa MBT.

AH64

Na wyposażeniu klas: US

Helikopter szturmowy armii US, uzbrojony w podwieszane działko automatyczne kal. 30 mm oraz dwa zestawy rakiet kal. 70 mm. Obsługiwany przez dwuosobową załogę. Jego pancerz jest wytrzymały na pociski małokalibrowe, do .50 włącznie.

MI28

Na wyposażeniu klas: Rosja

Następca MI-24 HIND i rosyjska odpowiedź na AH-64 Apache. Havok uzbrojony jest w działko automatyczne kal. 30 mm i dwa zasobniki rakietowe kal. 80 mm. Ma dwuosobową załogę, a pancerz wytrzymuje ostrzał z broni ręcznej (ale podatny jest na pociski od kalibru .50 wzwyż).

AH60

Na wyposażeniu klas: USMC

Taktyczny śmigłowiec transportowy UH-60 uzbrojony w 2 karabiny wielolufowe M134 kalibru 7,62 mm. Ma dwuosobową załogę i może przewozić do 3 w pełni uzbrojonych żołnierzy.

MI24

Na wyposażeniu klas: Rosja

Dwuosobowy ciężki śmigłowiec bojowy, używany do wsparcia ogniowego i transportu piechoty. Oprócz załogi mieści dwóch uzbrojonych żołnierzy.

UAV1

Na wyposażeniu klas: US

Zdalnie sterowany, bezzałogowy helikopter, stosowany do rozpoznania pola bitwy oraz namierzania celu do bombardowania. Można go wyposażyć w CKM kaliber .50 lub wytwornicę dymu.

PWC

Na wyposażeniu klas: ?

Ten skuter wodny to szybki pojazd działający w każdych warunkach pogodowych, którego celem jest przenieść 2 żołnierzy na tyły wroga.

PBLB

Na wyposażeniu klas: ?

Lekka łódź patrolowa to szybki, zwrotny pojazd wodny stosowany do przewozu oddziałów, wsparcia ogniowego i zwiadu podczas mniej niebezpiecznych misji. Uzbrojona jest w dwa automatyczne granatniki kal. 20 mm i ma czteroosobową załogę.

X312

Na wyposażeniu klas: US

Współczesny amerykański karabin maszynowy kalibru .50, następca 80-letniego Browninga. XM-312 jest lekki, mobilny i ma nieznaczny tylko odrzut. Potężny instrument zwielokrotnienia oddziału.

KORD

Na wyposażeniu klas: Rosja

Nowoczesny rosyjski karabin wielkokalibrowy 12,7 mm. opracowany jako następca starzejącego się NSV. Posiada zwiększoną celność na duży dystans i ulepszony osłabiacz odrzutu.

TOW2

Na wyposażeniu klas: US

Naprowadzany optycznie, kierowany przewodowo pocisk przeciwpancerny oraz przeciwlotniczy o zasięgu 4000m. Użytkownik musi utrzymać celownik na celu. Używany przeciw pojazdom pancernym i powolnym, nisko latającym helikopterom.

KORN

Na wyposażeniu klas: Rosja

KORNET zaprojektowany w celu zastąpienia naprowadzanych pocisków przeciwpancernych poprzedniej generacji. To ponaddźwiękowy pocisk, który jest w stanie zniszczyć większość nowoczesnych czołgów. Można nim atakować nisko latające śmigłowce i samoloty bezzałogowe.