Aktualności

Już dziś pierwsza bitwa trzeciej kampanii FH2 społeczności CMP Gaming "Into Darkness". Tym razem przeniesiemy się do Europy Północnej na pogranicze Finlandii oraz Związku Radzieckiego, aby wziąć udział w zmaganiach podczas wojny zimowej oraz kontynuacyjnej. Samą rozgrywkę umożliwi mod Forgotten Hope w wydanej niedawno wersji 2.53 wraz z nowymi mapami przygotowanymi dla tej właśnie kampanii. Bitwy rozgrywają się w każdy piątek o godzinie 20:00 naszego czasu. Zapisy do kampanii są na stronie CMP Gaming.

 

Tymczasem dla fanów zdecydowanie mniej luźnego podejścia nie lada gratka bowiem już dziś wieczorem będziemy mogli wrócić na fronty drugiej wojny światowej wraz z najnowszą wersją Forgotten Hope 2.53. A w niej: nowa nacja (Polska!), 4 nowe mapy, 8 nowych broni, 11 nowych pojazdów oraz cała masa zmian na istniejących mapach i innych usprawnień. Więcej informacji i szczegółowa lista zmian na stronie Forgotten Hope. Do Zobaczenia na serwerach!

 

Ruszyły zapisy do kolejnej, już 19 Kampanii FH2! Tym razem będziemy mieć okazje walczyć na plażach i dżunglach Pacyfiku. Jak zawsze w realia II wojny światowej przeniosą nas mapy przygotowane do modyfikacji Forgotten Hope 2 dla Battlefield 2. Tym razem nie ma polskiego oddziału, ale naszych rodaków możecie spotkać między innymi w 7th Regiment po stronie aliantów. Pierwszy scrim już najbliższy piątek!

Link do zapisów:
http://www.forgottenhonor.nl/forums/page/tournament-team-statistics

Wczoraj pojawiła się w sieci długo oczekiwana aktualizacja 2.5 modyfikacji Forgotten Hope 2 dla Battlefield 2. W tej wersji pojawiają się po raz pierwszy mapy, modele postaci, pojazdy oraz uzbrojenie z frontu wschodniego!

Lista zmian najnowszej wersji Forgotten Hope 2 na stronie internetowej twórców.

Aby cieszyć się najnowszą wersją należy pobrać i uruchomić FH2 Launcher.

 

Ruszyły zapisy do kolejnej - 18 Kampanii FH2! Zapraszamy do zapisania się do polsko-litewskiego oddziału po stronie alianckiej - 1st Marine Raiders. Bitwy będą rozgrywane w piątkowe wieczory na mapach typu custom. Teatr działań jest szeroki - od Europy po Pacyfik. Bardzo prawdopodobne jest to, że będą również grane mapy Frontu Wschodniego z oficjalnego patcha, który ma wyjść niebawem.

Link do zapisów:
http://www.forgottenhonor.com/modules.php?name=TeamStats

Więcej na naszym forum:
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=14&t=51130

 

Mody Battlefield: 2
11:13 01-06-2015
Mody Battlefield: 2

Właśnie została wydana nowa wersja znanego moda Project Reality, 1.3. W świetle zbliżającej się wielkimi krokami dziesiątej rocznicy wydania Battlefield 2, a także w świetle odwrócenia się plecami do Dwójki przez EA (brak utrzymania wsparcia trybu multiplayer mimo obietnic i usunięcie gry z Origin), twórcy moda postanowili zrobić coś wyjątkowego. Od wersji 1.3, Project Reality przestał być de facto modem, a został samodzielną grą. Oznacza to, że żeby zagrać w PR nie trzeba już mieć zainstalowanego BF2 - wystarczy ściągnąć tylko pliki "moda" i można już grać. Trailer nowej wersji i link do ściągnięcia w rozwinięciu.

Za nami pierwsza bitwa 17 kampanii Turnieju Forgotten Honor: Darkest Hour. Tym razem na przeciw siebie staną: 31 Brygada Kanadyjska oraz niemiecka 2 Dywizja Pancerna na polach bitew od Tunezji, Normandii, Włoch i Francji po przez Ardeny do zrujnowanych Niemiec na mapach przygotowanych specjalnie na potrzeby turnieju. W czasy II wojny światowej przeniesie nas Forgotten Hope 2.48 dla Battlefield 2.

Tradycyjnie już w turnieju nie mogło zabraknąć naszych dzielnych graczy, których znajdziecie po stronie Osi w 1 Kompanii dowodzonej przez Resecutera.

 

Następna bitwa już w najbliższy piątek. Zapraszamy!

Więcej informacji i pytania na naszym forum.

Już dziś wieczorem pierwsza - rozgrzewkowa potyczka w ramach najnowszej 14 kampanii turnieju Forgotten Honor: WACHT AM RHEIN. Tym razem przenosimy się do ośnieżonych Arden, aby wziąć udział w 15 zaciętych bitwach (w tym 6 na zupełnie nowych mapach stworzonych specjalnie na potrzeby tej kampanii). Gramy oczywiście z wykorzystaniem modyfikacji Forgotten Hope 2.45 dla Battlefield 2.

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć kompanii polskojęzycznej: tym razem jest 551st Parachute Infantry Regiment po stronie alianckiej dowodzony przez Kwiota.

Więcej informacji na stronie turnieju oraz naszym forum

 

W sieci pojawiły się informacje o tym, że granie w Project Reality przy użyciu świeżo wydanych sterowników do kart graficznych Nvidia o numerze 320.18 może się skończyć otrzymaniem permanentnego bana od systemu Punkbuster z powodu AIMBOT #50120. Na razie nie ma sygnałów o problemach z tymi sterownikami przy graniu w inne mody, w samą "dwójkę" czy też w Battlefield 3, ale na wszelki wypadek zalecamy trzymanie się z daleka od tej wersji driverów, lub powrót do poprzedniej wersji jeśli masz już sterowniki 320.18 zainstalowane na komputerze.

 

PS. Lista ostatnich 50 banów w Battlefield 2 mówi sama za siebie...

Jeżeli znudziły się już wam M4, C4, szmery i inne bajery, polecam przetrzeć kurz z muszki i szczerbinki przy akompaniamencie czterotaktowego zamka Mausera. Okazją do tego jest rozpoczęcie zapisów do 13 kampanii turnieju Forgotten Honor: Prone to Storms rozgrywanej w całości na specjalnie do tego przygotowanych mapach oraz modzie Forgotten Hope 2.45 dla Battlefield 2. Dla odpoczynku od zaśnieżonych lasów w Ardenach i zawiei za oknem przeniesiemy w rejon Morza Śródziemnego tocząc walki od Grecji, poprzez pustynie północnej Afryki, po Włochy i Francję podczas II Wojny Światowej. Doświadczona ekipa turnieju i gracze z całego świata są gwarancją organizacji i rozgrywki na najwyższym poziomie.

Kolejny raz możemy bawić się we własnym języku, ponieważ pośród kompanii narodowych jest również polska pod dowództwem CLavisha, grająca tym razem po stronie niemieckiej jako 39 Regiment Grenadierów Pancernych.

Więcej informacji na stronie Forgotten Honor oraz na naszym forum

 

Już dziś, po wielu miesiącach pracy w ręce graczy trafi najnowsza wersja Forgotten Hope dla Battlefield 2 oznaczona numerem 2.45. Chyba największą nowością tej wersji jest pojawienie się Armii USE w Afryce Północnej wraz z kompletnie nową Sidi Bou Zid. Nowy sprzęt, a przede wszystkim odmienny od dotychczasowych afrykańskich map krajobraz z pewnością będzie interesującym doświadczeniem dla weteranów afrykańskich piasków.

 

Mody Battlefield: 2
19:13 24-08-2011
Mody Battlefield: 2

Zapraszam do wzięcia udziału w 18 nocy z Forgotten Hope, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 sierpnia 2011 o godzinie 20:00 naszego czasu. Gramy oczywiście w najnowszą wersję Forgotten Hope 2.4 dla Battlefield 2, którą możecie pobrać z tej strony.

 

Lista map na ten wieczór:

Vossenack

Siege of Tobruk 64

Sidi Rezegh 64

Hurtgen Forest

St-Lo Breakthrough 64

Bastogne 64

Aberdeen

 

Więcej informacji na forum Forgotten Hope. Do zobaczenia :)

1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [31]