Aktualności

General Battlefield: 2
15:20 30-11-2011
General Battlefield: 2

Znudził Ci się Battlefield 3? A może masz zwyczajnie ochotę pograć w Battlefield 2 ale serwery publiczne nie dostarczają Ci dość rozrywki? Jeżeli odpowiedź brzmi tak to klan Team Torpeda ma dla Was coś specjalnego! Więcej w rozwinięciu newsa. Zapraszam!

Panie i Panowie. Dokładnie 2 dni i 6 lat temu miała miejsce światowa premiera gry Battlefield 2. M.in. z tej okazji jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich zawiedzonych stratą serwera EA Polska Conquest Ranked Server graczy, iż z dniem dzisiejszym, specjalnie dla was, został uruchomiony 40 slotowy, rankingowy serwer gry Battlefield 2 w trybie Conquest! A wszystko to za sprawą naszego nowego partnera, klanu PL4FC, oraz naszej skromnej pomocy. Ciekawi pełnych informacji o serwerze? Zapraszamy dalej.

 

Wszystkich zmartwionych brakem dostępności serwera EA Polska Conquest Ranked Server | GamesNet.pl uspokajamy - dział techniczny firmy GamesNet.pl pracuje nad rozwiązaniem problemu. Gdy tylko otrzymamy więcej informacji w tej sprawie, niezwłoczenie Was o tym poinformujemy. Tymczasem proponujemy chwilę odpoczynku lub... grę na innym serwerze .

 

[Aktualizacja #1] Serwer jest już online, zapraszamy!

Przygotowujemy dla Was nowy serwer BF2, tym razem 64 slotowy, lokacja Polska - Poznań.

Obecnie testujemy maszynę i łącze, zapraszam więc wszystkich fanów BF2, którzy lubią wieloosobową grę. Im więcej nas będzie tym lepiej sprawdzimy sprzęt.

termin :  sobota 20.11.2010 - 19.00 : 20.00 IP: 213.77.39.91:16567

Termin dla imprezowiczów - niedziela 21-11-2010  od 19:00

Wskazane maksymalne zmasakrowanie łącza i maszyny - liczymy na waszą rozwinietą chęć destrukcji ;)

 

Na pewno wielu z Was może mieć to nam za złe, że dopiero teraz postanowiliśmy to zrobić, jednak jak to się mówi: "lepiej późno niż wcale". Do rzeczy! Pamiętacie czerwcowy event Battlefield.pl vs BattlefieldZone.pl w pięciolecie wydania gry Battlefield 2? Wtedy obiecaliśmy dla Was w formie nagrody trzy kody na grę-niespodziankę z EA Store. Jeżeli zapisałeś się do tego eventu, zajrzyj koniecznie do dalszej części newsa - być może czeka na Ciebie kod do EA Store!

 

 

[Aktualizacja #1] Wylosowano kolejne osoby, na które czekaja kody do odbioru w ciągu 24h.

[Aktualizacja #2] Wylosowano kolejne dwie osoby.

Nadszedł czas aby poinformować Was o zmianach na serwerze EA Polska Conquest Ranked Server | GamesNet.pl, które zostają wprowadzone w życie z dniem dzisiejszym. Administratorzy serwera wspólnie ustalili szczegółowo zasady, które będą na nim obowiązywały. W celu zapoznania się z nowymi zasadami gry na serwerze, przejdź do dalszej części newsa bądź odwiedź zakładkę z informacjami o serwerze, poprzez menu po lewej stronie. Wkrótce też odpowiednie informacje będą wyświetlane w grze po dołączeniu na serwer.

Po raz drugi, wspólnie z BattlefieldZone.pl organizujemy event dla graczy serii Battlefield. Tym razem, reprezentacje obu portali będą miały szansę powalczyć ze sobą w najpopularniejszej modyfikacji do gry Battlefield 2, czyli Project Reality. Osobiście mam nadzieję, że tym razem gracze BF.pl nie będą mieli problemów z połączeniem do kont EA i będą mogli nawiązać wyrównaną walkę ze swoim przeciwnikiem. Jeżeli chcesz dołączyć do naszej drużyny i zagrać w najbliższą sobotę (18.09) przeciwko BFzone - zajrzyj do dalszej części newsa!

 

Aktualizacja: Niestety, po trzygodzinnej, wyrównanej walce, nasza reprezentacja przegrała spotkanie w ostatnich minutach! Dziękujemy wszystkim za udział w evencie i za ciekawą rozgrywkę, obyśmy mieli więcej szczęścia następnym razem!

 

Beirut

0 : 35
Bf.pl

BFzone

Całkowicie wyleciało nam to z głowy, aby poinformować Was o tym wcześniej. Ale do rzeczy. Jeżeli nie możecie zalogować się do konta gry Battlefield 2 bądź Battlefield 2142, to wszystko jest w porządku. Dlaczego? Ano dlatego, że GameSpy (firma zajmująca utrzymaniem kont dla chociażby wcześniej wspomnianych gier) zmienia lokalizacje swoich serwerów. Wszystko zostało wcześniej zaplanowane i prawdopodobnie do godz. 13:00 potrwa przerwa w dostępie do gry.

 

Nie macie się jednak co martwić, jak zapewnia GameSpy, wasze rangi, odznaczenia a w sumie to całe konta pozostaną nietknięte!

Kilka zmian zaszło na serwerze EA Polska Conquest Ranked Server | GamesNet.pl i mam nadzieję, że są one jak najbardziej pozytywne. Grono administratorów powiększyło kilka osób, których nicki możecie poznać na tej podstronie. Tu również znajdziecie aktualną maplistę i zasady serwera (które również wyświetlają się w trakcie gry).

 

Powracamy również do starych zasad, a dokładniej do zasady NO ATTACKING UNCAPS (NO BASARAPE). Usuwamy zasadę dotyczącą możliwości ataku samolotów/helikopterów naprawiających się/uzupełniających amunicję na terenie uncapa oraz zasadę dotyczącą możliwości niszczenia ochrony przeciwlotniczej na terenie uncapów. Oznacza to, że od dzisiaj flagi nieprzejmowalne  są nietykalne, z wyjątkiem przyzwolenia na niszczenie "zabawek" komendanta. Wcześniejsza zasada była dosyć konfliktowa i była przez to różnie interpretowana przez administratorów serwera. Aktualnie, z tego powodu nie powinny występować problemy, jeżeli jednak jakiekolwiek pojawiłyby się, dajcie znać w odpowiednim temacie dotyczącym spraw serwera na naszym forum.

W związku z tym, iż administratorzy serwera EA Polska Conquest Ranked Server | GamesNet.pl, pochodzący z klanu PL4FC nie pojawiają się ostatnio zbyt często na serwerze z powodu uruchomienia własnego, Conquest'owego, postanowiłem rozpocząć zapisy dla nowych osób, chętnych na to stanowisko. Potrwają one do 24 lipca do godz. 18:00, a podczas przybywania nowych zgłoszeń, będziemy kontaktować z wybranymi osobami.

 

Co zrobić aby zgłosić się na stanowisko administratora serwera?

 

Dzisiaj rozegrał się mecz Battlefield.pl vs BFzone z okazji 5 rocznicy wydania gry Battlefield 2. Niestety, nasza osłabiona liczebnie reprezentacja przegrała we wszystkich rundach. Oto pełne wyniki:

 

Strike at Karkand

0 : 94
Bf.pl
(0:40, 0:54)
BFzone

 

Daquing Oilfields

0 : 282
Bf.pl
(0:164, 0:118)
BFzone

 

Jako koordynator meczu po stronie Bf.pl dziękuję wszystkim z naszej drużyny za udział i walkę, choć było też kilku takich, którzy zasługują na potępienie za swoje zachowanie ;). Dziękuję także przeciwnikom za ciekawą grę.

24 czerwca to jedna z ważniejszych dat dla większości fanów serii Battlefield. Tego dnia, będziemy obchodzić 5 rocznicę wydania chyba najpopularniejszej części - Battlefield 2. W związku z tym, wspólnie z portalem BattlefieldZone.pl postanowiliśmy zorganizować event, podczas którego reprezentację złożone z użytkowników obu portali będą mogły się sprawdzić podczas wspólnego shomatchu 20 czerwca. Chyba nie muszę Wam przypominać, kto jest faworytem ? Więcej szczegółów w środku newsa!

1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [24]