Aktualności

General Battlefield: Heroes
14:45 09-08-2017
General Battlefield: Heroes

Dobre wieści dla graczy tęskniących za tym, by móc zagrać sobie raz jeszcze w Battlefield Heroes. Wystartował bowiem projekt Heroes Awaken, którego założyciele pragną przywrócić tę grę do życia. Do projektu przyłączyła się z powrotem sieć Revive, dzięki której znowu możemy grać w BF2 i BF2142 on-line. Jednakże warto podkreślić, że w przeciwieństwie do BF2 i BF2142 działających w Revive Network, ekipa z Heroes Awaken chce nie tylko umożliwić nam zagranie w Hirołsów w formie dostępnej przed wyłączeniem strzelanki, ale też dalej ją rozwijać, wprowadzać nową zawartość, a tę już obecną balansować. Te różnice w koncepcji prowadzenia przedsięwzięcia - rozwijać grę czy tylko ją utrzymywać - były powodem sprzeczek między zespołami HA i RN, przez co HA tymczasowo odłączyło się od sieci Revive. Na szczęście jednak, chłopaki już się dogadali i pracują wspólnie. Niestety, serwery gry nie są jeszcze dostępne dla graczy, ale można już np. zarejestrować sobie konto na stronie (link w sekcji Źródło). W rozwinięciu małe FAQ.

General Battlefield: Heroes
22:10 15-01-2012
General Battlefield: Heroes

Darmowa strzelanka Battlefield Heroes właśnie przekroczyła efektowną granicę - liczba zarejestrowanych kont do gry przekroczyła już 10 milionów! Z tej okazji każdy gracz otrzymał prawo do odebrania 100BF, a także okazyjnej koszulki dla żołnierzy Royals i Nationals. Wystarczy zalogować się na stronie głównej gry i kliknąć w sekcję "Moje Rzeczy", aby odebrać nagrody.

Do Battlefield Heroes został dodany nowy tryb rozgrywki - obecny od zarania dziejów wieloosobowych gier tryb Capture The Flag. Jak zwykle przy takiej okazji, na YouTube pojawił się nowy, humorystyczny trailer z gry opisujący to wydarzenie, który można zobaczyć w rozwinięciu newsa.

Ekipie Easy Studios poczucia humoru nie brakuje, o czym świadczy nowa promocja dostępna w sklepie Battlefield: Heroes. Tym razem każdy z graczy, oczywiście za odpowiednią opłatą, może w ciągu kilku chwil stać sie Okrutnym Barbarzyńcą lub Brutalnym Rozbójnikiem. Zainteresowany? Najpierw sprawdź filmik dotyczący aktualnej promocji!

Tego chyba nie spodziewało się zbyt wiele osób. Kultowa mapa znana z serii gier Battlefield, Wake Island, pojawiła się dzisiaj również w BF Heroes. Aby jednak utrzymać tradycyjne nazewnictwo map z "Hirosów" (dwu-wyrazowe nazwy zaczynające się na tą samą literę), nowa lokacja została nazwana Wicked Wake. W rozwinięciu znajduje się do obejrzenia promocyjny trailer z gry wydany przy tej okazji.

Z okazji 2 urodzin Battlefield Heroes, strona internetowa gry oraz sama aplikacja została przetłumaczona na 8 nowych języków, w tym język polski. Aby zmienić język, należy kliknąć w odpowiedni przyciska na portalu gry, tak jak na obrazku w rozwinięciu. Oprócz tego, każdy kto wejdzie na ten link i zaloguje się na swoje konto w Heroes do 7 lipca, otrzyma dostęp do okolicznościowych, urodzinowych ubranek (m.in. urodzinowa czapeczka na stałe) oraz dostanie nieco Battlefunds do wykorzystania w grze.

Na początku wybaczcie, że news z tą informacją tak późno się u nas pojawił, ale teraz zdecydowanie warto go opublikować, gdy sprawa trochę się wyjaśniła. Być może dotarła do was informacja o grupie LulzSec, która była odpowiedzialna za m.in. ostatnie ataki na Sony, Nintendo czy wyciek danych z serwerów kilku wydawców/deweloperów gier. Podobno LulzSec zakończyło swoją działalność, lecz tuż przed zawieszeniem broni opublikowała kolejne materiały - tym razem były to dane dostępowe do kont, które brały udział w zamkniętej becie Battlefield: Heroes.

Z okazji nadejścia lata, w Battlefield Heroes pojawiły się 2 nowe, płatne zestawy ubrań, mające zamienić naszego żołnierza w postać przypominającą superbohatera z amerykańskich komiksów. Promocyjny trailer owych postaci do obejrzenia w rozwinięciu.

Battlefield Heroes doczekało się nowej aktualizacji, wśród której oprócz standardowych nowości, typu płatna nowa broń oraz mundury, pojawiła się (odpłatna) opcja zakupienia specjalnego stroju, po którego założeniu nasza postać zamienia się w... (uwaga) kobietę! Jak wyglądają modele płci pięknej w grze? O tym na filmiku w rozwinięciu newsa.

Twórcy Battlefield Heroes postanowili wesprzeć ofiary ostatnich kataklizmów w Japonii. Równowartość pieniężna zakupionych od teraz przedmiotów Ninja Daggers i Ninja Sword zostanie przekazana na pomoc dla osób, które ucierpiały po niedawnym trzęsieniu ziemi, tsunami i wybuchach w elektrowni jądrowej Fukushima I.

Gra Battlefield Heroes przekroczyła "magiczną" liczbę 7 milionów zarejestrowanych użytkowników! Z tej okazji twórcy gry oferują za darmo 77 bandaży, 77 Battlefundsów i 77 kluczy napraw za darmo, wystarczy tylko wpisać ten kod widoczny poniżej na tej stronie. Oprócz tego graczom zostanie odpłatnie (777 BF) udostępniony Bundle Number 7, zestaw, w którym znajdują się różne przedmioty w ilościach "siódemkowych".

kod:

FVMU-W8JM-PG6Z-PFHY

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, pracownicy studia Easy otworzyli worek pełen niespodzianek dla grających w Battlefield Heroes. Przygotowano specjalny "heroesowy kalendarz adwentowy", w którym codziennie będzie odkrywany nowy przedmiot do kupienia w grze. Już teraz dostępne są (odpłatnie, oczywiście) dwa kompletne stroje św. Mikołaja dla armii Nationals i Royals, które można teraz kupić w promocyjnej cenie 1680 Battlefunds jako pakiet. Ale to nie wszystko. Za każdy zakupiony komplet "umundurowania" brodatego pana z workiem, twórcy gry przekażą po 1$ dla fundacji Child's Play, która zajmuje się dostarczaniem zabawek, gier, książek i pieniędzy dla szpitali leczących chore dzieci. Pomoc otrzymają placówki na całym świecie, głównie w USA i Kanadzie (niestety fundacja nie wsparła jak dotąd żadnego polskiego szpitala).

 

W rozwinięciu znajduje się promocyjny trailer do obejrzenia i przydatne linki do kliknięcia.

1   |   2   |   3   |   4      »