Aktualności

Niedawno ukazany trailer Battlefield 1 wywołał spore poruszenie wśród fanów serii. Szczególnie zaskakujący jest powrót nowego Battlefield na pola walki I wojny światowej. Widowiskowość i akcja pokazana na zwiastunie gry z pewnością zauroczyła nie jednego widza. Weterani Battlefield 1942 i stali gracze modu Forgotten Hope: Secret Weapon postanowili jednak udowodnić, że inicjator całej serii jest ponadczasowy i nie ustępuje możliwościami nadchodzącemu Battlefield 1. Oto efekt ich pracy:

 

Więcej informacji

Zapraszamy do zapisywania się do nowej kampanii FH 1, organizowanej przez Forgotten Honor.
Tym razem przenosimy się na Front Wschodni, bitwy z udziałem niemieckiej 1. Dywizji Pancernej przeciwko sowieckiej 1. Dywizji Zmotoryzowanej. Tło historyczne - Operacja Barbarossa - w sumie 13 bitew.
Prosimy o zapisanie się do polskojęzycznego regimentu "1st Warsaw Armored Brigade" po stronie alianckiej, którego dowódcą został Marcinek.

Bitwy rozgrywane są w sobotnie wieczory. Do zobaczenia na polu bitwy!

Link do zapisów

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii FHSW, organizowanej przez Forgotten Honor. Tym razem na przeciwy siebie staną: 1 Kanadyjska Dywizja Piechoty oraz włoska 132 Pancerna Dywizja "Ariete". Tło kampanii będzie stanowić front włoski - w sumie 10 bitew. Prosimy o zapisanie się do polskojęzycznego regimentu "Princess Patricia Canadian Light Infantry" po stronie alianckiej, którego dowódcą został marcinek. Bitwy rozgrywane są w piątkowe wieczory. Pierwsza bitwa - 02.10. Do zobaczenia na polu bitwy!

 

 

Tak, tak... Któż nie pamięta BFa 1942 i FH 0.7 i tych dwóch polskich mapek z Łosiem i tankietkami!

Grupa śmiałków uruchamia zakurzone silniki i przedstawia serię historycznie dopracowanych map do Forgotten Hope 0.7.

Taki swoisty polski mini-mod. Nowy wymiar Kampanii Wrześniowej!

 

Dalsze informacje oraz zdjęcia w rozwinięciu newsa.

 

 

 

 

Mamy zaszczyt ogłosić rozpoczęcie zapisów do pierwszej kampanii Forgotten Honor Tournament, realizowanej w środowisku moda Battlefield 1942: FHSW. Drużyny Aliantów oraz sił Osi niecierpliwie czekają na każdego rekruta, aby ochoczo poprowadzić go razem z resztą zespołu, wprost do zwycięstwa!

 

Gospodarzami Turnieju jest społeczność FHSW Europe, wraz z ekipą Forgotten Honor, zaufanym i doświadczonym organizatorem wielu rozgrywek turniejowych, odbywających się w szerokim spektrum gier oraz ich modyfikacji, mn. Forgotten Hope 1 & 2. Są to międzynarodowe środowiska graczy, przez nich stworzone, rozwijane oraz utrzymywane.

 

Tematyką turnieju będą największe starcia lądowe wojsk III Rzeszy i Armii Radzieckiej, z lat 1943-44. Wciel się w żołnierza Wehrmachtu i broń III Rzeszy do ostatniej kropli krwi mając do dyspozycji ogromne Tygrysy Królewskie, lub zostań radzieckim sołdatem i wyzwól uciskane narody spod władzy okupanta, przy wsparciu artylerii i oddziałów pancernych.

 

Polscy gracze mają możliwość dołączenia do polsko-języcznego pododdziału, który nosi nazwę jednej z historycznych, polskich jednostek, 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą zespołową na najwyższym poziomie, do uczestnictwa w tym niebagatelnym wydarzeniu. Pierwsza potyczka "rozpoznawcza" już w tą sobotę, 15 Lutego od godziny 19:00

Chciałbyś wziąć udział? Nie wiesz o co chodzi? Więcej informacji znajdziesz w rozwinięciu tego newsa, lub na forum


Mody Battlefield: 1942
10:40 05-06-2013
Mody Battlefield: 1942

 

69 lat temu, rankiem 6 czerwca 1944 roku, na kilkudziesięciokilometrowym odcinku normandzkiego wybrzeża rozpoczęła się największa w dziejach pod względem użytych sił i środków operacja desantowa, otwierająca drugi front w zachodniej Europie. Serwer FHSW Europ zaprasza na rocznicowy event ukazujący te wydarzenia. Wcielmy się w żołnierzy z tamtego okresu i razem rozegrajmy najważniejszy epizod II wojny światowej. Lądowanie rozpoczynamy w czwartek 6 czerwca o godzinie 20:00. Czuwajcie i bądźcie gotowi!

Więcej informacji

Jak zagrać w FHSW?

Mody Battlefield: 1942
13:38 08-05-2013
Mody Battlefield: 1942

FHSW Europ zaprasza na cotygodniowy event tematyczny. Tym razem będzie to ofensywa aliantów na froncie zachodnim. Zbierzmy siły i wspólnie zagrajmy w najlepszą modyfikację do poczciwego Battlefielda 1942. Wciel się w żołnierza wehrmachtu i broń III Rzeszy do ostatniej kropli krwi mając do dyspozycji ogromne Tygrysy Królewskie lub zostań jankesem i wyzwól uciskane narody spod władzy okupanta ze wsparciem lotnictwa i oddziałów pancernych.

Więcej informacji.

Jak zagrać w FHSW?

Minęło stosunkowo sporo czasu od momentu opublikowania na głównej stronie Battlefield.pl większej informacji na temat moda do Battlefielda 1942 o nazwie Forgotten Hope: Secret Weapons , co wcale nie oznacza, że przez ten czas nic się nie działo – wręcz przeciwnie.

Nie sposób zebrać w jednym newsie wszystkich wiadomości jakie ukazały się w przeciągu minionych miesięcy, dlatego tym razem skupimy się tylko na najważniejszych, tudzież najbardziej interesujących, a osoby głodnej większej ilości szczegółów dotyczących mn. widocznych poniżej pojazdów mogą zajrzeć na moddb.com

 

Przede wszystkim europejski serwer FHSW stał się dostępny dla wszystkich! Oznacza to, że mogą do niego dołączać osoby posiadające oba rodzaje wydań Battlefield 1942, tzn. zarówno tradycyjną, wydaną na krążkach CD jak i darmową wersję elektroniczną dostępną przez platformę EA Origin. Dało się to już odczuć, jako że frekwencja na wieczornych, weekendowych eventach zwiększyła się nawet o kilkadziesiąt procent.

Zważywszy na fakt, iż FHSW nie posiada trybu Singleplayer, jest to bezprecedensowa sposobność dla osób ciekawych FHSW, które chciały, ale do tej pory nie mogły spróbować zagrać.


Ponadto trzeba wspomnieć, że w listopadzie 2012 ukazała się uaktualniona wersja FHSW z numerem 0.51. Jeśli moda pobieraliście przed tą datą, należy zaopatrzyć się w nową instalkę.

Po linki i ewentualną pomoc odsyłam na nasze forum, stronę europejskiej społeczności FHSW www.fhsw-europ.ucoz.de, bądź moddb.com

 

 

Mody Battlefield: 1942
20:33 11-10-2012
Mody Battlefield: 1942

 

x

FHSW Europe zaprasza na cotygodniowy event, który odbędzie się w Niedzielę 14 Października o godzinie 19:00. Tym razem tematem przewodnim będzie bitwa o Ardeny.

Adres serwera: 78.142.142.6: 14567
TS3: 78.142.142.6: 9987

Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

 

Po miesiącach wyczekiwań, dopieszczania, testów, usuwania bugów, nareszcie udostępniono nam do pobrania jedną z najobszerniejszych aktualizacji FHSW jakie do tej pory miały miejsce.

Wersja ta, oznaczona numerem 0.5, nie potrzebuje do działania poprzednich wydań moda. Do pobrania w trzech, podzielonych równo częściach. Hasło do archiwów zostanie podane później, tak żeby wszyscy zainteresowani zdążyli pobrać pliki i mieli tym samym równy start:

 

PART 1: http://www.gamefront.com/files/22061767/FHSW_v0.5_Setup_Part_1.exe

PART 2: http://www.gamefront.com/files/22065650/FHSW_v0.5_Setup_Part_2.exe


UPDATE: Linki zamieniono na te z wygodnym instalatorem, w 2 częściach i już bez hasła.


W rozwinięciu newsa znajduje się też mirror w wersji BitTorrent, schematy nt zmian, oraz ogólny, sumaryczny changlelog.

Natomiast do zapoznania się z instrukcją instalacji, polecam udać się tutaj

 

 

 

Mody Battlefield: 1942
21:29 27-02-2012
Mody Battlefield: 1942

Motywem kolejnego z cotygodniowych spotkań tematycznych na serwerze FHSW będą starcia sił powietrznych do jakich doszło podczas Drugiej Wojny Światowej. Gracze dostają unikalną możliwość samodzielnego sterowania ogromem maszyn latających, niedostępnych w innych grach tego typu (FPS)! Ktoś, nie czujący się zbyt pewnie za sterami myśliwca tudzież bombowca, będzie mógł obsadzić baterie dział przeciwlotniczych, lub którąś z jednostek floty pływającej. Lista map w rozwinięciu.

Jak zagrać w FHSW? Wszystko wyjaśnione jest pod tym linkiem.

 

Mody Battlefield: 1942
16:03 22-02-2012
Mody Battlefield: 1942

Załoga FHSW nie próżnuje i tak oto możemy obwieścić kolejny news. Tym razem park motorowy Armii USA został poszerzony o czołgi lekkie pokrewne dotychczas obecnemu, aczkolwiek samotnemu M3A1 "Stuart":

M2A1, M2A4, M5A1, M8A1 Gun Motor Carriage, M8 Howitzer Motor Carriage "Scott"

 


 

Ogłoszono również zmiany dotyczące mn. sposobu montowania ciężkich karabinów maszynowych. Więcej w rozwinięciu newsa.

1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11      »      [20]