Aktualności

Jak sam tytuł newsa wskazuje, przed Wami, graczami, ostatnia szansa na walkę o 12 000 zł w ramach Ligi Battlefield: Bad Company 2 by Cybersport.pl. Za nami pięć kampanii, co oznacza pięć z sześciu zapełnionych slotów na Wielki Finał Ligi BFBC2. A co przed nami? Kampania o nazwie OSTATNIA SZANSA - mamy nadzieję, że jej nazwa mówi sama za siebie.

 

[Aktualizacja #1] Wystartowały zapisy do kampanii. Więcej informacji znajdziecie klikając tutaj.

 

Przez kilka miesięcy kilkadziesiąt drużyn walczyło o szansę gry o sporą kasę. Pięć drużyn ma już to za sobą i pewnie wyjadą na listopadowy finał ligi w Warszawie. Zbliża sie jesień, do wspomnianego listopada zostało mało czasu, dlatego nadszedł czas przypomnieć Wam, że zapisy do ostatniej kampanii startują jutro i potrwają do 23 września włącznie.

 

 

Zwycięzcy poprzednich kampanii:

 

1stCav Esport Club 13 Reg. Alpha

Special Operations Group

EAfail

MaxFloPlaY SR I

BenQ DELTAeSPORTS.Com

 

 

To Wasza OSTATNIA SZANSA! Dlatego jutro, zaraz po 18:00, wchodzicie na strone ligi bf.cybersport.pl i zapisujcie swoje min. czteroosobowe drużyny, a następnie z niecierpliwością oczekujcie na losowanie grup. Pamiętajcie jednak wcześniej, aby uważnie przeczytać regulamin rozgrywek, gdyż szkoda być potem rozczarowany tym, iż nie spełniliście kilku wymagań bardzo ważnych dla Waszego udziału w kampanii.

Komentarze

[01] Io36
16:34 10-09-2010
2
Hmm tylko kasa trzyma ludzi przy tej grze

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!