Aktualności

Krótko i na temat. 2 lutego Electronic Arts Polska organizuje w Warszawie imprezę pt. "Prapremiera Crysis 3". W czasie jej trwania zaproszeni goście otrzymają możliwość zagrania w grę Crysis 3 jeszcze przed premierą - zarówno w tryb single, jak i multiplayer. Co najważniejsze: będzie można nagrać swoją rozgrywkę, a następnie, jeszcze przed premierą gry, opublikować ją w sieci. Do tego EA zwróci Ci koszt podróży (do 150zł) oraz zapewni nocleg z 2 na 3 lutego w raz z wyżywieniem.

Wśród zaproszonych osób znajduje się również przedstawiciel naszej redakcji, Krecik. EA pozwoliło nam jednak zabrać ze sobą dodatkową osobę, którą chcielibyśmy wybrać spośród użytkowników naszego portalu. Dlatego jeżeli masz wolne 2 i 3 lutego, masz ukończone 16 lat i chciałbyś na chwilę odpocząć od Battlefielda to zachęcamy Cię do wzięcia udziału w naszym konkursie. Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać zaproszenie na "Prapremierę Crysis 3" lub grę MoH:W (PC) czy książkę Battlefield 3: Rosjanin.

 

Więcej oczywiście w dalszej części newsa!

 

[Aktualizacja #1] Ogłoszenie wyników o godzinie 22:00. Mamy nadzieję, że nie będziecie mieli nam tego za złe ;-).

 

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Crysis czy Battlefield? Która seria Twoim zdaniem jest lepsza? (uzasadnij swoją odpowiedź w maksymalnie 10 zdaniach)

 

Spośród waszych odpowiedzi wybierzemy te, naszym zdaniem najciekawsze i nagrodzimy jedną z trzech nagród. Czekamy na wasze odpowiedzi i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

 

Plan imprezy:


DATA: 02.02.2013.

MIEJSCE: Soho Factory (Hala 15), ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa www.sohofactory.pl

HOTEL: Nazwa i adres do potwierdzenia

PLAN: 15.00 - zbiórka w hotelu, transport z hotelu na miejsce imprezy

16.00 - oficjalne otwarcie

16.20 - rozpoczęcie sesji single-player

18.00 - przerwa

19.00 - rozpoczęcie sesji multiplayer

24.00 - koniec

 

Regulamin konkursu:


1. Konkurs jest organizowany przez portal Battlefield.pl przy współpracy EA Polska.

2. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy podać w formie komentarza do tego newsa nie później niż do dnia 28.01.2013 do godz. 20:00. Zgłoszenia po tej godzinie nie będą brane pod uwagę.

3. Uczestnikiem konkursu może być każdy zarejestrowany użytkownik portalu Battlefield.pl, który z dniem rozpoczęcia konkursu ma ukończone 16 lat. Z udziału w konkursie są wykluczeni administratorzy, moderatorzy oraz redaktorzy portalu.

4. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez redakcję portalu Battlefield.pl.

5. Nagrodami w konkursie są: 1 miejsce - zaproszenie na imprezę organizowaną przez Electronic Arts Polska, pt. "Prapremiera Crysis 3", 2 miejsce - kod na grę Medal of Honor: Warfighter (PC), 3 miejsce - książka Battlefield 3: Rosjanin.

6. Lista zwycięzców zostanie podana w ciągu 24 godzin od momentu zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

7. Nagrody za 2 oraz 3 miejsce w konkursie, zostaną wysłane do zwycięzców nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników. Z

8. Portal Battlefield.pl nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia związane z wysłaniem nagród do zwycięzców oraz zastrzega sobie prawo do unieważnienia pracy konkursowej i/lub konkursu, bez podania przyczyny.

Komentarze

[01] balbin_JD
15:05 24-01-2013
1
Co tu dużo pisać crysis nie bardzo przypadł mi do gustu jak i battlefield 2142 nie przepadam za grami gdzie ludzie znikają skaczą kilkanaście metrów i bóg wie co jeszcze może kiedyś w przyszłości tak będzie obecnie wole teraźniejszość i przeszłość czyli serię battlefield poza 2142 :D Bitwy pancerne, lotnicze, morskie czego mi brakuje w nowych battlefieldach bo gra wojenna to nie tylko piechota ..., jeśli chodzi o crysisa muliti nie , single czasem by przejść i zobaczyć jak wygląda scenariusz w tej grze .
[02] cwikloz
22:15 24-01-2013
0
Moim zdaniem znacznie lepsza jest seria Battlefield, wyszło w niej więcej tytułów i wszystkie były równie ciekawe. Oczywiście Crysis jest także bardzo dobrą serią ale jak mówi powiedzenie "Bóg może być tylko jeden" i do Battlefield mu jeszcze daleko. I tu pole do popisu ma ta część Crytek. Mała rywalizacja pomiędzy Crytek a DI przecież by nam nie zaszkodziła. Tak więc moim zdaniem lepszą serią jest BF a Crysis musi walczyć by mu dorównać.
[03] Fomas
00:35 28-01-2013
0
Serię Crysis i Battlefield nie da się porównać tak prosto, dlatego że to są to dwa różne podejścia do rozgrywki FPS. Crysis jest typową grą single player gdzie multipleyerowy tryb to tylko do niego dodatek. Natomiast odwrotnie w Battlefildach, które wywodzą się bezpośrednio z rozgrywki multiplayer (z naciskiem na współpracę zespołową), dopiero w BF3 dodano tryb kampanii. Podsumowując jeśli chcę dobrze się bawić w sieci z innymi graczami, wybieram Battlefildy, w Crysisach ten tryb nie porywa i na dłuższą metę się nuży.
[04] patrykMP5
13:37 28-01-2013
0
Pytanie brzmi: Która seria jest lepsza - Crysis, czy Battlefield?

Ale lepsza pod jakim względem? I dla kogo?

FPS to w dzisiejszych czasach tak popularny i bogaty gatunek, że tego typu porównania nie są sprawiedliwe, FPS dobry dla jednego gracza, może zupełnie nie "leżeć" drugiemu.
Twórcy Crysisa mieli prostą misję - zrobić grę wyglądającą tak, żeby grającemu klapki spadły. I udało im się, chociaż owe klapki mogły też spaść na widok wymagań sprzętowych gry... Niemniej dzięki temu można się spotkać z opiniami, że nawet teraz oryginalny Crysis wygląda lepiej, niż Battlefield 3 (który przecież również słynie z doskonałej grafiki).
Battlefield zawsze stawiał na gameplay i rywalizację, nie bez powodu szlifowany przez lata multiplayer jest dziś powszechnie uważany za jeden z najlepszych na rynku.
Czy Crytek stanął na wysokości zadania i pokaże coś co zwali nas nóg? Miejmy nadzieję, obie serie na tym skorzystają - nic tak nie nakręca tej branży, jak solidna dawka zdrowej konkurencji.
19:42 28-01-2013
0
Porównanie serii Battlefield z Crysisem jest jak przysłowiowa "Koza i wóz", każda seria jest inna mają osobne charaktery rozgrywki, inną fabułę a co najważniejsze te gry są przeznaczone dla ludzi z innymi gustami. Osobiście jako fan serii BFa wolę rozległe mapy, a jak wiadomo te z Crysisa nie należą do największych. Jednak patrząc z drugiej strony twórcy battlefielda skupili się głównie na czasach dzisiejszych, wyraźnym wyjątkami są BF42, BF Vietnam i mój ulubiony BF2142 którego jako jedynego można by osadzić w czasach na których skupili się twórcy z Cryteka. BF2142 ma o tyle przewagę iż posiada lubiany przeze mnie tryb tytan, lecz graficznie nie dorównuje. Nie mogę powiedzieć z czystym sumieniem że futurystyczny bf to odpowiednik C ponieważ w jednym konflikcie walczymy przeciwko ludziom a w drugim odpieramy ataki cywilizacji z kosmosu w głównym wątku. Najnowsza odsłona bfa oferuje nie tylko destrukcję, duże i małe mapki aby każdy znalazł cos dla siebie, ale również stawia na rozgrywkę w zespole. Crysis uczy rozgrywki w samotności, tutaj pancerz, niewidzialność czy nadludzka siła dzięki kombinezonie. Tak więc według mnie nie istnieje czyste porównanie Battlefield-Crysis, nie każdemu odpowiada ten sam styl, mógłbym się założyć że gdyby postawiono takie samo pytanie na portalu poświęconemu Crysisowi wygrałaby właśnie ta gra. Ja jednak zostanę przy stwierdzeniu iż właśnie Battlefield oferuje lepszą rozrywkę.
[06] stepcio08
19:53 28-01-2013
0
c****. nie chce mi wysłać...
[07] MrMateleo
20:08 28-01-2013
0
dlaczego nie moge dodac postu od 2h
[08] balbin_JD
20:22 28-01-2013
0
wasze pretensje są śmieszne zarejestrowaliście się tylko w tym celu by wsiąść udział w konkursie i nie zdziwił bym się jak by to były konta jednej osoby ...
[09] balbin_JD
20:26 28-01-2013
1
A tak poza tym zacytuje kawałek wpisu z newsa "którą chcielibyśmy wybrać spośród użytkowników naszego portalu." użytkownik portalu nie rejestruje się w dniach ukazania się konkursy czyli od 24 stycznia do dziś ...
[10] Redzo
19:02 29-01-2013
0
Odpowiadając na Wasze pytanie, osobiście uważam że lepszą serią gier jest BF.
Według mnie Battlefield od początku prezentuje ciekawszą fabułę, ponieważ jest ona osadzona w teraźniejszości i każdy ma mozliwość skonfrontowania wydarzeń z gier z właśną wizją tych konfliktów (dobrym przykładem będzie atak Rosjan na USA z BF BC2). Lubię się poczuć przez chwile jako prawdziwy wojak Marines, dostać w rękę M4 i biec na podbój Bliskiego Wschodu. Drugą ważną cechą przemawiającą na korzyść BF-a jest różnorodnośc rozgrywki, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Dlatego też miałem tą przyjemność zagrać we wszystkie części Battlefielda (ostatnio dodałem do "kolekcji" BF 1942 z okazji 10-lecia tej serii).
Nie przekonuje mnie wizja najazdu kosmitów na naszą planętę, szczególnie że cały czas w Crysisie wałkowany jest ten sam temat, z tą róznicą że z perspektywy róznych osób.
Świat gier FPS jets na tyle duży, że każdy ma swoją ulubioną grę. Wymienione przeze mnie wady i zalezy, mogą być zupełnie nieistotne dla innych osób.
Ja jednak zdecydowanie polecałbym wszystkim rozpoczęcie przygody z serią Baatlefield!
19:35 29-01-2013
2
#UP
Te, przestow se kalyndorz we Windowsie
[12] Redzo
21:08 29-01-2013
0
Taaa wiem wiem, źle przeczytałem... nie 29 a 28 :D No cóż... zdarza się

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!