Aktualności

[Aktualizacja]: Steve Papoutis ze studia Visceral Games powiedział, że zaprezentowany materiał wideo pochodzi sprzed 6 miesięcy. To wyjaśniałoby dlaczego pojawia się w nim tytuł Omaha a nie Hardline. Ponadto studio zapowiedziało, że na targach E3 zobaczymy znacznie świeższe materiały, a może nawet wcześniej jeżeli będziemy tego chcieli :)

Dopiero co dowiedzieliśmy się o istnieniu nowej gry z serii Battlefield, a już dziś mamy ponad 7 minutowy filmik przedstawiający niemal każdy aspekt nowej produkcji. Trzeba przyznać, że Hardline na filmiku i w teorii prezentuje się znakomicie - nawet ciekawiej niż wojenna gałąź serii Battlefield, zapewne za sprawą powiewu świeżości. Poniżej znajdziecie link do filmiku, a w dalszej części newsa podsumowanie wszystkiego co w nim zawarte.

MULTIPLAYER

TRYBY GRY

Heist: zadaniem przestępców jest włamanie się do skarbca bankowego, zabranie gotówki i ucieczka z nią. Policjanci mają za zadanie do tego nie dopuścić.

Rescue: napad nie przebiegł zgodnie z planem więc przestępcy biorą zakładników. Funkcjonariusze jednostki SWAT muszą ich odbić.

Hotwire: Akcja dzieje się na dużej, otwartej mapie. Przestępcy uciekają furgonetką, a z jej tyłów strzelają z RPG do ścigającej ich policji. Ta ma na wyposażeniu samochody typu muscle car i lekkie pojazdy opancerzone. Celem funkcjonariuszy jest zatrzymanie przestępców - ci zaś muszą uciec.

Bloodmoney: Obie strony walczą o przejęcie dużej ilości gotówki i dostarczenie jej do swojej kryjówki.

 

POJAZDY:

Samochody osobowe, lekkie opancerzone wozy policyjne, śmigłowce, motocykle a nawet samoloty - wszystko to znajdziemy w grze. Oczywiście można się domyślić się, że samolotów nie spotkamy w trybie Heist czy Rescue.

 

OTOCZENIE:

Miasto Los Angeles i jego okoliczne pustkowia. Na filmiku widać m.in bank, salon samochodowy czy domową plantację marihuany.

 

BROŃ I GADŻETY:

Militarna broń znana z choćby Battlefield 4. Z gadżetów wymienia się Tazer (pistolet-paralizator) oraz wystrzeliwany hak do wspinaczki lub zjazdu z wyżej położonych budynków. Ekwipunek postaci będzie można w pełni dostosować jak w BF4.

 

SINGLEPLAYER

Gracz wciela się Nicka Mendozę - młodego detektywa z Miami którego celem jest dopaść swojego byłego partnera. Całość skonstruowana jest w formie epizodów, duży nacisk położono na narrację, przerywniki filmowe itd. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to ma nas czekać swoboda w wyborze działań, dzięki czemu będziemy mogli pokusić się o ponowne ukończenie gry. Pojawi się również skanowanie dowodów czy też przeciwników, by obrać dogodną dla siebie drogę. Twórcy chwalą sobie również sztuczną inteligencję która została całkowicie przebudowana.

 

TECHNOLOGIA

Już na filmiku widać, że grafika stoi na najwyższym poziomie. Poza tym w grze znajdziemy funkcję Levolution oraz destrukcję otoczenia. W przypadku tej pierwszej, za przykład można podać burzę piaskową, czyli nic nowego. Natomiast jeśli chodzi o niszczenie otoczenia, to producenci mówią o kroku do przodu, jednak z filmiku nic takiego nie wynika.

Komentarze

[01] Blizzard_
00:19 29-05-2014
1
Nie wierzę, że to się dzieje na prawdę D:
[02] miniux
01:25 29-05-2014
0
Hardline czy Omaha bo juz nie lapie ^^
[03] Krecik
01:30 29-05-2014
0
Omaha to tytuł roboczy
[04] MK
11:47 29-05-2014
1
buhaha i to ma kosztować 179zł?
12:09 29-05-2014
0
eeeeee to ja już wolę odgrzewany kotlet o jakim będzie BF5, niż usmażone jądra jakiegoś zwierzęcia po kastracji
[06] putol
17:36 29-05-2014
0
właśnie po przeczytaniu tego i zobaczeniu filmiku stwierdziłem po latach że ta firma skręca w ślepy zaułek,
BFy umarły

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!