Aktualności

Dzięki koledze Mol' owi mamy następny serwerek do Forgotten Hope. Jego adresik to:

213.134.130.184:14567 -Poligon 2 - Forgotten Hope - PL

Dane techniczne:

- 32 sloty dla graczy

Mapcycle:

- Crete
- Zielona Gora
- Battle of Valirisk
- Battle of Orel
- Karelia
- Kharkov Winter
- Bocage
- Battle of the Bulge
- Wake
- Market Garden (Brytyjczycy vs. Niemcy)

W mapcyclu znalazło się kilka standardowych map na których znajdziecie nowe jednostki, przykładowo na Bocage - niemiecki odrzutowiec.

Sprzęt na którym stoi serwer to:
- P4 2,6 Gh HT i 512 MB dual DDR 400
- Łącze 3 mbit.

Serwer dzisiejszego dnia przechodzi testy, wynikłe błędy zosatną naprawione jutro. Zapraszamy do gry.
Jako admin servera klanu Final Squad pozwoliłem sobie uruchomic, narazie na weekend mod Forgotten Hope.
Wszystkich zapalonych graczy zapraszam!
ip servera: 212.191.204.200:14567
A teraz sam lecę grac!!
Mody Battlefield: 1942
10:38 27-09-2003
Mody Battlefield: 1942
Jak w temacie. Do pobrania jest zarówno sam mod jak i oficjalny mappack. Pograłem troszkę i musze stwierdzić, że dopiero tu poczułem prawdziwy smak pola bitwy, świszczące kule ogromne wybuchy, piach, odłamki. Po prostu rewelacja, mimo drobnych niedoróbek całość prezentuje się doskonale. Zapraszam do pobierania. Oprócz linka do mirrorów, który podajemy poniżej znajdziecie też troszkę innych źródeł na naszym forum.


mirrory do pobrania

Strona projektu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.html
Chodzą słuchy, że mod jest już uploadowany na większość mirrorów i prawdopodobnie będzie już do pobrania około 21:00 - 22:00. Nam pozostaje tylko czekać i rozkoszować się najnowszymi zrzutami ekranowymi, które dosłownie przed chwilą ukazały się na sieci.Strona projektu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.html
Mody Battlefield: 1942
14:46 26-09-2003
Mody Battlefield: 1942
Drodzy czytelnicy to jeszcze nie Forgotten Hope, tylko kolejna wersja coraz doskonalszej modyfikacji BattleGroup42. Tym razem dostajemy do naszych rączek wersję beta 0.8 pięknie dopieszczoną i pozbawioną wszelkich błędów znalezionych we wcześniejszym wypuście. Modzik zaciekawi też wszystkich, którzy z różnych względów grają więcej samotnie w Single Player gdyż obsługuje ten tryb i komputerowi przeciwnicy radzą sobie dość sprawnie z całym nowym sprzętem. Pograłem troszkę zarówno w single jak i w internecie w multiplayer na niemieckim serwerku i musze przyznać, że jest naprawdę miodnie i można sobie zapewnić sporą dawkę dobrej zabawy.pobierz BattleGroup42 beta 0.8 (84MB)

Strona projektu: http://www.battlegroup42.com/
Tak to już dziś około godziny 18:00 - 19:00 naszego czasu do pobrania będzie pierwsza grywalna wersja beta tego wspaniałego gigantycznego moda. Znajdziemy tam prawdopodobnie: Amerykanie - 13 nowych pojazdów, Brytyjczycy - 13 pojazdów, Francuzi - 10 nowych pojazdów, Włosi - 8 nowych pojazdów, Japończycy - 2 nowe pojazdy oraz Niemcy - aż 51 nowych pojazdów!!! Zmagania na polach bitewnych będą się odbywać aż na 16 nowych mapach: niemiecko-francuska bitwa o Dinant nad rzeką Mozą, starcie potężnych sił radzieckich i niemieckich pod Orłem oraz bitwa o Walerijsk; niemiecki Blitzkrieg we Francji; bitwa o Kretę - desant niemieckich oddziałow powietrznodesantowych; zimowa wersja bitwy o Charków; potężna rosyjska kontrofensywa w 1944 r.; Włosi kontra Brytyjczycy w Operacji "Bridgehead"; obrona Francji w 1940 r.; bitwa nad Dźwiną; Peenemunde - brytyjskie bombardowanie oraz ofensywa oddziałów radzieckich na ten tajny ośrodek badań nad bronią V-1 i V-2; starcie pancernych oddziałów niemieckich i radzieckich na Kaukazie; bitwa o Tarawę - zmasowana inwazja sił US Navy na zajęta przez Japończyków wyspę na Pacyfiku oraz ciężka bitwa sił japońskich i amerykańskich na Okinawie. A poniżej kilka najnowszych zrzutów ekranowych.
Dzięki dla Holman'a za opis przewidywanych nowości w modzie.Strona projektu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.html

Update: Jeszcze pare innych informacji tym razem dzięki dla kolegi Helmut'a.

Pierwsza wersja 0,5 tuż, tuż ale co to jest dokładnie jest FH ?
FH to mod który zamienia naszego arcadowego bf-ka na przysłowiowego "pięknego łabędzia" . Nie dość, że oferuje nam masywną ilość nowych jednostek to także możemy się spodziewać całkiem nowego wizerunku. Znudził ci się ten sam wybuch granatu lub pojazdu ?? w FH będzie masa nowych dźwięków takich jak nadlatujący moździerz, odgłos wznoszącego się piachu i ziemi od wystrzałów ... aż po charakterystyczny dźwięk blaszki w m1 garand. Jeśli chodzi o fizykę gry to tu też została poddana ostremu tunningowi .
Mg-42 nie jest już bezużyteczny, a by zabić z mausera wystarczy jeden strzał w korpus bądź głowę .Oczywiście nie każda broń zabija za pierwszym strzałem ? to zależy już od kalibru i rozrzutu danej broni. Czołgi już nie będą strzelać jak armaty z XVI wieku , pocisk obecnie będzie leciał z ogromną prędkością. Realistyczne proporcje pancerza powodują że tygrys to postrach wszystkiego co się rusza (no może poza KV ) a przydomek Shermana czyli "zapalniczka" będzie brany pod uwagę częściej. Jeśli chodzi o samoloty to ten mod jest wymarzony dla pilotów, 30 różnorakich maszyn od dwupłatów typu Swordfish, az po me262 i "Comet" poza tym różne warianty i malowania samolotów dają jeszcze większe wrażenie w róznych teatrach działań wojennych. Oczywiście co to by był za sens dawania nowych jednostek powiedzmy tylko dostępnych na Krecie bez samej mapki ów kraju ? i tym razem twórcy moda nas nie zawiodą: 9 nowych map + reszta w oficjalnym mappacku... Chcesz być marynarzem Kriegsmarine podczas bitew na Atlantyku ? ok!, chcesz szturmować Kretę jako niemiecki spadochroniarz ?? a może chcesz jeść batoniki Hersey?ja na plażach Francji jako Amerykanin? sure why not ! nie ma sprawy... Forgotten Hope obejmuje kilka frontów .. walki od wybrzeży Francji aż po lasy Mandżurii.


Pozostaje nam czekać cierpliwie te ostatnie kilka godzin...
Scena bf już nie będzie taka sama po wydaniu FH

Aha patch 0,6 z nowymi mapami i jednostkami wyjdzie prawdopodobnie tydzień po 0,5.

Mody Battlefield: 1942
16:13 25-09-2003
Mody Battlefield: 1942
A więc już jutro rozpocznie się najpierw wielkie pobieranie a potem testowanie Forgotten Hope. Po ogromnej serii publikowanych zrzutów ekranowych i zwiastunów filmowych wszyscy z niecierpliwością oczekują tej pierwszej grywanej wersji beta. Myślę, że nikt się nie zawiedzie, a całość po prostu zmiażdży całą konkurencję innych modyfikacji. Na łamach serwisu www.bf1942files.com ukazały się najnowsze przedpremierowe (exclusive) widoki prosto z ostatnich testów tej produkcji. Jest to seria widoków lotniczych, więc wszyscy nasi powietrzni wojacy powinni zacząć ostrzyć sobie pazurki.


Źródło: www.bf1942files.com
Mody Battlefield: 1942
12:45 25-09-2003
Mody Battlefield: 1942
Do pobrania jest już najnowsza poprawka do EOD.


lista zmian + linki do pobrania

Strona projektu: www.planetbattlefield.com/eod/
Mody Battlefield: 1942
10:20 23-09-2003
Mody Battlefield: 1942
Po kilku seriach zrzutów ekranowych jednostek lądowych i latających dostajemy w nasze rączki najnowsze widoczki z innego teatru działań wojennych w Forgotten Hope, czyli działań morskich. Nie będę pisał, że zrzuty są rewelacyjne bo do tego zdążył się chyba każdy przyzwyczaić, całość po prostu po raz kolejny powala na kolana. Bądźcie w pogotowiu, do pełni szczęścia dzielą nas już tylko 3 dni...

Strona projektu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.html
Kolejny dzień oczekiwania uwieńczony porcją nowych zrzutów ekranowych z tej mega produkcji, która potrząśnie ostro scenką Battlefield 1942. Zapraszam do oglądania. Komentarze mile widziane.


Strona projektu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.html
Kolejne przedpremierowe widoki z Forgotten Hope. Trzeba przyznać autorom, że potrafią doskonale podgrzać atmosferę oczekiwania.

Strona projektu: http://forgottenhope.bf1942files.com/main.html
Mody Battlefield: 1942
21:32 19-09-2003
Mody Battlefield: 1942
Dla fanów naprawdę szybkich samochodów do pobrania jest gotowy najnowszy mod do Battlefield 1942 zatytułowany Grand Prix.pobierz Grand Prix 2.0 (127MB)

Update: Grand Prix 2.0 to 2.1 patch (94 kb)

Strona projektu: http://www.planetbattlefield.com/bfgp/
[1]      «      10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20      »      [20]