Aktualności

Na stronie domowej Forgotten Hope ukazała się mała seria wspaniałych jakościowo obrazków z najpopularniejszymi czołgami z tej modyfikacji. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów twardego pancerza a większość idealnie nadaje się na tapetę naszego pulpitu. Poniżej trzy wybrane losowo a całość znajdziecie tutaj.


Strona projektu: Forgotten Hope
Mody Battlefield: 1942
13:18 01-03-2004
Mody Battlefield: 1942


Z wielką przyjemnoscią moge powiedzieć, że nadszedł moment na który czekaliśmy kilka miesięcy! Nowa wersja Forgotten Hope oznaczona jako 0.6b ma już date wydania! Ów termin to 6 marca 2004! Będą linki do Bittorerta i specjalne wersje ocenzurowane (pozbawione nazistowskich symboli).

Poniżej - pudełeczko ^_^


To ja może przejde odrazu do opisu . Powiem tylko że mod Forgotten Hope opublikował nowe zrzuty:

Berlin Outskirts-1945


Droga do Berlina - Mapka w której rosjanie atakuja ogromną liczbą czołgów, a niemcy bronią się w okopach i mają niewielkie ilości pojazdów. Mapka dla fanów otwartych terenów i potyczek z użyciem grubego pancerza.

Arnhem-1944


Arnhem - Brytyjscy spadochroniarze mają za zadanie przejąć miasto, muszą bronić się przed ogromną ilością niemieckiego żelastwa. Alianci mają tylko 2-3 stanowiskowe działa, Niemcy mają ok 12 pojazdów opancerzonych.

Omaha Beach-1944


Normandia - Amerykańscy desantowcy muszą przebić się przez plaże az pod wał, tam dopiero bedą mieli czas na przegrupowanie i dalszy atak. Niemcy natomiast, będą musieli odeprzeć atak i utrzymac plaże Omaha.


Skoro nie ma już "Drogi do 0.6", twórcy Forgotten Hope prezentują coraz to nowsze screeny na wielkich serwisach, takich jak BF42.de. Przedstawiają one nowe mapy, które oczywiście będą w 0.6 :

Battle of Pavlov


Mapka tylko dla piechoty, w której będziemy walczyli między innymi o "Dom Pawłowa", czyli sławny budynek w Stalingradzie, gdzie dzielnie bronila się grupa rosyjskich piechurów.

Fall Weiss 1939


Wrzesień 1939, mapa z dużym naciskiem na potyczki pancerne i lotnicze. AT zamiast wyrzutni rakiet posiadają karabiny p. panc. Mapka jest utrzymana w jesiennym klimacie, no i oczywiście są na niej polacy .

Battle of Foy


Arderny, amerykanie muszą zdobyć miasteczko Foy (niedaleko Bastogne) zaciekle bronione przez werhmacht.

Wake Island


Poważnie zmodyfikowana wersja najpopularniejszej mapy(bo to od niej się zaczeło), czyli Wake island. Amerykanie muszą odeprzeć atak japońskiej floty.

Alpenfestung 1945:


Fikcyjna bitwa, w której to wojska amerykańskie muszą zająć teren tajnej bazy niemieckiej w alpach, zajmującej sie testami odrzutowców.
Ukazał się wspaniale wykonany przewodnik a raczej instrukcja do moda Eve Of Destruction. Znajdziemy tam szczegółowy opis wszystkich zagadnień związanych z grą, rys historyczny, opisy broni, a nawet gotowe okładki na CD. Całość w formacie PDF wykonana jest po prostu rewelacyjnie i na łopatki rozkłada instrukcję dołączoną do oryginalnego BF. Zapraszam do pobrania, a kto ma kolorową drukarkę może złożyć sobie profesjonalną książeczkę do moda.Pobierz: (9.54 mb)

BF42.de
Mirror 1
Mirror 2
BFVietnam-Facts.de


Nie, to nie oznaczacza że ten mod upada, wręcz przeciwnie! Twórcy Forgotten Hope informują, że w ciągu 4-10 dni podadzą nam date wydania! Natomiast ten update został tak nazwany dlatego, że nie będzie już weekendowych screenów i info na temat rozgrywki w 0.6, ale chodzą pogłoski że przed 0.6 ma wyjść jeszcze jeden filmik.

Tutaj jest tylko garstka zrzutów, reszte znajdziecie na ich oficjalnej stronie:Więcej screenów na stronie moda


Już za rogiem widać EoD 0.3 oraz FH 0.6, ale Battlefield 1918 prze nadal zaciekle by utrzymać poziom swoich rywali. Dziś pokazano sporo cieplutkich i świeżutkich screenów przedstawiających pojazdy takie jak: Spad VII, Bombowiec Gotha, Caudron G4, Mercedes Simplex, pojazd opanczerzony Ehrhardt a także wiele innych nowości:Po dodatkowe screeny zapraszam tutaj
Do premiery pozostały już tylko 3 dni, a w sieci pojawia się coraz więcej widoków z tej wersji. Tak więc już niebawem poczujemy nowy klimat wojny w Vietnamie, który na pewno umili nam oczekiwanie na Battlefield Vietnam.
Strona projektu: Eve Of Destruction
Standardowo autorzy moda Forgotten Hope udostępnili kolejne już widoki z nadchodzącej najnowszej wersji ich produkcji. Zapraszam do komentowania.


Strona projektu: Forgotten Hope
Mody Battlefield: 1942
22:34 11-02-2004
Mody Battlefield: 1942


Gratka dla fanów Mad max-a i wszystkich post-nuklerarnych gier! Właśnie ukazał się mod Wasteland 2042 zamieniający naszego BF w atomowe wysypisko. Zgliszcza, śmierć, gangi i ich maszyny (kiedyś znane jako samochody) przygotowane do najkrwawszych walk o niezbędne do zycia i dalszego funkcjonowania składników, czyli wody, ropy itp.

Na co czekasz? Wsiadaj do swojego pojazdu i siej spustoszenie na pozostałościach niegdyś potęgi światowej, teraz sterty radioaktywnych śmieci.

Skąd zassać?

bf42.com
Bfcentral.se
FragZone.se
Desolation.org
warumdarum.de (Bit Torrent)
W wielkiej tajemnicy powstawał pewien mod, nikt praktycznie nie wiedział o jego istnieniu. Aż tu nagle - Realistic European Frontline (a raczej jego team) oznajmił ze oficjalnie wydano beta 1.0. Ze screenów widac duzo nowości! a z pliku readme jeszcze wiecej! Nowe czołgi, samoloty, bronie, statki itp. czekają na ciebie!

1) Screeny


2) Linki


Full Instal (161MB)
Official REF link
BF World (login)

Map-pack (23MB)
Official REF link
BF World (login)

Server (35MB)
Official REF link

3) Info
BF World
Realistic European Frontline
Zapomniany przez wszystkich mod Black Hawk Down, powoli nabiera coraz więcej kształtów. Autorzy zaczynają serwować nam coraz więcej zrzutów ekranowych z postępu ich prac. Osobiście jednak myślę, że mod ten skazany jest na porażkę, ponieważ ciężko będzie mu przebić Desert Combat w którym od kilku już wersji mamy podobny klimat walk. Oceńcie to sami.


Strona projektu: Black Hawk Down
[1]      «      5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15      »      [20]