Aktualności

General Battlefield: 2
03:43 16-07-2005
General Battlefield: 2
Co tu sie rozpisywac... Patch ma poprawiac memory leak. Wydano także poprawione wersje serwerów Windows i Linux.
Patch 1.02:
EA Games
FileFront

Serwery:
Plik serwer - Windows
Plik serwer - Linux
Miłego weekendu.

Na jesieni, nie tylko będą spadać liście ale i żołnierze - dzięki linkom do zjazdów które będą w zapowiadanym dodatku do Battlefield 2!

Na stronie ign.com możemy przeczytać wywiad z twórcami nowego dodatku do Battlefield 2: Special Forces
A jako że co spadło musiało się przecież jakoś na górze znaleźć, dostaniemy w swoje łapki także i kotwiczki do wspinania się na wszelakie budynki!

Nie będzie już nam potrzebna drabinka! Już nie będziesz wiedział na którym dachu może czaić się sniper! Teraz on będzie mógł wejść na każdy dach!

Małe info na początek:
- zostanie dodanych 10 nowych pojazdów! (lecz walka będzie kładła nacisk na walki assaulterskie)
- SZEŚĆ nowych armii!
- DWANAŚCIE nowych broni!!
- 7 bądź 8 nowych map
Navy Seals, SAS, Spetznaz, MEC Special Forces, oraz dwie grupy paramilitarne, jedna wywodząca się ze strony MEC, a druga o korzeniach czysto rosyjskich (czyżby Czeczeni? i Talibowie? )

Będziemy dysponować.... a właściwie to pokażę:

Tak tak... NOKTOWIZORY!
Flashbangi:

Kilka screenów:


No to czekamy na jesień!
Jeszcze na dobre nie rozkręciły się rozgrywki laderowe w ESL, CB i TWL a już pojawiło się parę turnieji online i to z nagrodami .
Battlefield 2 European Mini-Tournament
Organizatorami turnieju jest PC Zone i Jolt. Całość potrwa dwa tygodnie, a zwycięzcy otrzymają nagrody dla 10 klanowiczów. Fundatorami są: Asus, Creative, Corsair, Logitech, MSI, Plantronics i Western Digital. Zapisy trwają dziś do godziny 14:00, a można to zrobić tutaj. Jak na razie Polskę reprezentują: Tactical reserve, Team Enclave, Team Gravity Zero i Team Wilda. Przeciwnicy też są reprezentowani przez zacne klany, między innymi: Cloud9, Deadly Alliance, Deutschlands Kranke Horde, dynastY.gaminG, High FiDelity, Team Dignitas, Team Pelit i x6tence.AMD BF2 Team.

TeamWarfare Battlefield 2 Global Crisis 2005 Tournament
Turniej organizuje TWL. Nagrodami są serwery gry BF2 i komunikacji TS2/Ventrilo/BF2VoIP, oraz trochę dolarów . Zapisy nadal trwają, instrukcja jak tego dokonać jest tutaj. Liczba uczestników ograniczona jest do 256 klanów, wyłącznie z Europy.
Wszystkim uczestnikom, a szczególnie Polakom, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za sukcesy w turniejach .
General Battlefield: 2
13:27 12-07-2005
General Battlefield: 2
Na początku lipca ruszyły drabinki Conquest w Clan Base. Już na starcie powstały trzy: BF2 Conquest - 16 Europe, BF2 Conquest - 32 Europe i BF2 Infantry Europe. Pierwsza miła wiedomość to, że od wczoraj Team Enclave przewodzi w laderze 16-tek . Ma na koncie dwie wygrane:

Team Enclave vs. Global Strike Unit
Wynik: 622:0
Mapy: Dalian Plant/Strike at Karkand

Team Enclave vs. Condemnation
Wynik: 482:93
Mapy: Dalian Plant/Mashtuur City

Kolejną dobrą wieścią jest, że dotychczas wszystkie mecze jakie zostały rozegrane z udziałem polskich klanów, są wygrane .

Tactical reserve vs. WarBorn
Wynik: 389:206
Mapy: Mashtuur City/Zatar Wetlands

Team Gravity Zero vs. ice gaming
Wynik: 402:176
Mapy: Sharqi Peninsula/Kubra Dam

Pozycje naszych drużyn w to: 4 - g0 i 5 - Treserve.

Wczoraj odbył się mecz o którym warto wspomnieć, była nawet transmisja na Team Sportcast Network. Pierwszy mecz w BF2 Conquest - 16 Europe rozegrała drużyna, której skład budzi szacunek, chodzi o Team Pactum. Przeciwnik to znany polskim drużynom SAMD. Pasjonujący pojedynek zakończył się wygrana Szwedów 330:290. Mapy na których walczyli to Dalian Plant i Gulf of Oman.

Rozgrywki w pozostałych laderach też już się rozpoczęły, ale na razie nie uczestniczyły w nich polskie klany. Powodzenia i aby Nasi jak najdłużej byli na górze drabiny :D .

PS. W słynnym portalu gamingowy Got Frag pojawił się dział tematyczny poświęcony Battlefild'owi 2, to może znaczyć, że gra ma większe szanse na zawojowanie świata niż poprzednik, czyli BF1942. Oby tak się stało .
Więc nie ma na co czekać. Oto pierwsze linki do ważącego 13,4 MB pliku.

http://dlx.gamespot.com/pc/battlefield2/moreinfo_6128592.html

http://www.eagames.com/official/battlefield/battlefield2/us/downloads.jsp

A oto lista zmian

http://www.eagames.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=update101

by EST_PL
General Battlefield: 2
07:55 28-06-2005
General Battlefield: 2
Battlefield 2 tuż po wydaniu nie ustrzegł się sporej ilości błędów i lekko razi nas wszystkich część niewielkich niedoróbek. Na szczęście prace nad pierwszą oficjalną poprawką już trwają, czego dowodem może być poniższy zrzut ekranowy przedstawiający serwer testowy EA z najnowszą wersją gry.

General Battlefield: 2
22:42 22-06-2005
General Battlefield: 2

Po latach spędzonych na walkach z barbarzyńcami i zabawach po wygranych bitwach przyszedł czas na ustatkowanie się Cesarstwa Rzymskiego. Jako, że poprzedni Cezar zginął na polu walki, nastały rządy Republikańskie. Jednak Republika zamiast przyczynić się do rozkwitu sprawiła, że legenda podupadła. Chcąc ustrzec Imperium przed rozpadem, Senat postanowił rozważyć propozycję barbarzyńców z Final Squadu. Owa propozycja polegała na sojuszu Cesarstwa i barbarzyńców, aby wspólnie toczyć wyrównane walki z najeźdzcami i móc poszerzać granice Imperium.
Współpraca dwóch różnych nacji przebiegać będzie pod wspólną nazwą "Final Squad of Senatus Populus Que Romanus", a nowym Cezarem został obwołany Janicq. Do Senatu zostali wybrani Tom@s, Arcibalt, POL, Yrek, von Roberto, Praetorius oraz Okota, a wojsko Rzymskie będzie posiadać niespotykaną dotąd siłę ataku.
Ave i do zobaczenia na polu bitwy :]Ze względu na olbrzymią, wciąż rosnącą popularność gry - a w zasadzie dema - Battlefield 2, administratorzy polskiej sekcji ligii ESL uruchamiają polską drabinkę. Miejmy nadzieje, że przy dużej zadeklarowanej liczbie naszych rodzimych klanów, liga ta nie będzie "martwa". Aby temu zapobiec, twórcy chcą oddać ją w ręce graczy. Dlatego też każdy może zostać adminem, a o systemie rozgrywanych meczy (tj. spornej liczbie zawodników przypadających na jedną drużynę) mamy zadecydować My - Gracze Aby nie zostać biernym i wnieść swój wkład w polską społeczność Battlefield'a, zapraszamy do zagłosowania w specjalnej ankiecie wybierając system rozgrywki najbardziej Tobie odpowiadający.

Korzystając z okazji, chciałbym przypomnieć nowym graczom - a w zasadzie liderom nowopowstałych klanów - o tzw. "pakcie nieagresji", czyli tradycyjnej już umowie polskich zespołów o zakazie grania między sobą oficjalnych meczy w CB, ESL czy w innych ligach. Unikamy dzięki temu niepotrzebnych strat punktowych - wiadomo ktoś musi przegrać . Oczywiśie zasada ta nie obowiązuje w meczach sparingowych oraz w polskich ligach.
Jak podaje znany internetowy serwis graczy XFire, Battlefield 2 Demo był jedną z najbardziej popularnych gier przez miniony weekend, wyprzedzając m.in Call of Duty w jego różnych odmianach, bezpłatne Americas Army i Wolfenstein E.T. a także Counterstrike. Zagroził nawet zdecydowanemu liderowi, czyli World of Warcraft. Jednocześnie było to chyba pierwsze notowanie, gdzie BF1942 i BF:V nie zmieściły się w pierwszej dziesiątce gier on-line.by EST_PL

General Battlefield: 2
00:58 13-06-2005
General Battlefield: 2
Nie minęło jeszcze 48 godzin od momentu ukazania się dema Battlefield 2, a już mamy gdzie grać w towarzystwie rodaków. Polskie klany udostępniły już serwery do gry, a oto kilka potrzebnych namiarów:

CQF - 217.153.133.253

UKF - 193.219.28.143:16567

pl |FS| Clan Server by InterMan
84.205.176.148:16567 - 32 sloty i VoIP

Pl |FS| Clan Server
194.63.132.200:16567 - 24 sloty

enclave - 212.75.119.212:16567

Autocom - PRGK BF2 Demo Server
213.134.161.49:16567:29900 - 32 sloty i VoIP
(można zalogować się poprzez adres awk.autocom.pl)

pl. PRGK ultra beta server
212.160.117.168:16567 - 32 sloty

by EST_PL
General Battlefield: 2
10:58 11-06-2005
General Battlefield: 2Pod tym adresem znajduje się wersja demonstracyjna długo oczekiwanej gry Battlefield 2.

Ta wersja zawiera jedną mapę - Gulf of Oman, zarówno w wersji single, jak i multiplayer. Dostępne są juz liczne serwery multiplayer, więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ściągać i grać .

Nasze linki do plików:
Klient dla windows - Battlefield_2_Demo_GC.zip [546.8 MB]
Server dla windows - battlefield2standalonedemoserver.exe [35.1 MB]


by EST_PL
General Battlefield: 2
15:45 14-05-2005
General Battlefield: 2
Serwis IGN.com opublikował niedawno ponad dwadzieścia pięć całkowicie nowych filmików, tzw. "pure gameplay". Naprawde warto obejrzeć, bo pokazują ten sam poziom graficzny, co na ostatnich screenach, tyle że wszystko pokazane jest w ruchu . Efekt naprawde imponujący. Po bezpośrednie linki zapraszam do "dalszej części newsa".

Info dostarczył Luki.
[1]      «      14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   19   |   20   |   21   |   22   |   23   |   24      »      [24]