Aktualności

Dekownicy i dezerterzy to tytuł kolejnego eventu przygotowanego od społeczności G4G dla graczy Battlefield 3. Lubisz kolekcjonować fragi za pomocą pistoletów maszynowych? Weź w dłoń MP7, P90, SG 553 LB, PP-2000 lub A91 i wejdź na jeden z dwóch wyznaczonych serwerów, aby zgarnąć podkładkę lub koszulkę G4G.

Spośród zliczanych graczy, wygenerowana zostanie lista TOP 30 fragłapów. Wygrywa ten który będzie miał największą ilość zdobytych fragów. Serwery objęte zliczaniem zabić to G4G.pl [5] RUSH oraz G4G.pl [8] RUSH HC. Pozostałe informacje dotyczące tego wydarzenia, w tym tablicę wyników oraz regulamin, znajdziecie klikając tutaj.

Informacjom na temat powieści Battlefield 3: Rosjanin nie ma końca. Tym razem, wydawnictwo Insignis postanowiło podzielić się z nami pierwszym fragmentem z nadchodzącego 18 kwietnia tytułu. W rozwinięciu newsa możecie posłuchać go formie audiobooka, którego czyta znany aktor Andrzej Grabowski.

Wielu graczy bardzo pochłonęła ostatnia odsłona serii Battlefield. Niektóry gotowi byli nawet na połączenie jej elementów z ozdobami świątecznymi. Pomysł jednego, na świąteczno - Battlefield' ową dekorację znajdziecie w rozwinięciu newsa. Wy również macie jakieś? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Rozpoczęła się ostatnia faza Mistrzostw Polski Battlefield 3! W grze zostało już tylko 8 zespołów i każdy z nich zaciekle walczy o wyjazd na Wielką Galę Cybersport w Krakowie, gdzie dwie najlepsze drużyny zagrają o 4000 zł w gotówce, karty graficzne, gry i gadżety od EA oraz prestiżowy tytuł Mistrza Polski gry Battlefield 3!

 

 

WIELKI FINAŁ!

WIELKI FINAŁ
Mistrzostwa Polski Battlefield 3

BenQ DELTAeSPORTS.COM TBA
(465:000)
Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A


[aktualizacja #1] Ćwierćfinały za nami! Coraz bliżej do wyłonienia finalistów!
DRABINKA TURNIEJU: www.esl.eu/pl/bf3/conquest/6on6/mp_2011_final/rankings/

[aktualizacja #2] Team Exavs.bf i Brutality Corps wyeliminowane z turnieju. W grze zostały już tylko 4 drużyny!

[aktualizacja #3] BenQ DELTAeSPORTS.COM zwycięża w WB - mamy pierwszego finalistę! Został jeszcze tylko jeden mecz o drugi slot na Wielkiej Gali Cybersport w Krakowie! Positive vs Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A [xx:xx]

[aktualizacja #4] BenQ DELTAeSPORTS.COM i Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A - najlepsze polskie drużyny BF3! To oni zawalczą na Wielkiej Gali Cybersport o tytuł Mistrza Polski Battlefield 3!

[aktualizacja #5] Po drobnym opóźnieniu ( 2h) z powodu awarii sprzętu odbył się mecz finałowy między BenQ DELTAeSPORTS.COM i Polish Stars Gaming-BF3 6x6 A.

Dziś ruszyły zapisy do ClanBase Conquest 12v12 - 16v16! Wreszcie po kilku latach przerwy administracja zdecydowała się na powrót do dawnej - bardzo popularnej drabinki. Pierwotnie mecze rozgrywane będą na mapach typu conquest (small) ale z możliwością wyboru large (za obustronną zgodą).  Każda ze stron wybiera po 1 mapie na spotkanie (2 mapy na jeden mecz). Więcej informacji (w języku angielskim) znajdziecie tutaj.

Jeden z największych producentów podzespołów do komputerów firma Gigabyte organizuje ogólnoeuropejski turniej Battlefield 3! Do wygrania nagrody pieniężne, części i gadżety gamingowe. Zapisy rozpoczęły się 18 i potrwają do 24 listopada. Więcej info w rozwinięciu.