Aktualności

Studio Easy przygotowuje się pełną parą na "otwarcie" bety Battlefield Play4Free na początku przyszłego tygodnia (4 kwietnia, poniedziałek). W ciągu ostatnich 24 godzin gra otrzymała odświeżoną stronę i sklepik, odblokowaną trzecią (i ostatnią) mapę oraz patch, który naprawia dużo błędów i wprowadza kilka nowych rzeczy. Oprócz tego, już teraz dostęp do gry dostały wszystkie osoby, które grały w Battlefield: Bad Company, Bad Company 2 albo Battlefield 1943. Wystarczy tylko wejść na stronę i zalogować się tym samym kontem, którego się używało do grania w tytuły wymienione powyżej.

Na oficjalnym kanale YouTube gry Battlefield Play4Free pojawił się nowy trailer pokazujący mapę Oman, do obejrzenia poniżej.

 

BF P4F przechodzi w fazę otwartej bety 4 kwietnia br.

Podczas trwającej Game Developers Conference w San Francisco, nieco w cieniu głośnego Battlefield 3, zostały przedstawione nowe informacje na temat Battlefield Play4Free. 31 marca b.r. studio Easy zamierza wysłać kody dające udział w zamkniętej becie dla wszystkich graczy Battlefield Heroes i Battlefield: Bad Company 2, a 4 kwietnia gra ma przejść w fazę bety otwartej. Oprócz tego Ben Cousins, jeden z twórców darmowego BFa, zapowiedział, że finalna wersja gry będzie posiadała przeglądarkę serwerów i wsparcie dla rozgrywek klanowych.

Na oficjalnym twitterze Battlefield Play4Free pojawił się wpis oznajmujący, że dnia 22 lutego (wtorek) BF P4F "postawi kolejny krok naprzód". Wszystko ma się wyjaśnić na oficjalnej stronie gry w podanym wcześniej terminie. Najprawdopodobniej oznacza to, że w tym dniu darmowy Battlefield przejdzie w fazę otwartej bety i nie będą potrzebne żadne klucze, aby wziąć udział w testach gry. Czy tak będzie - przekonamy się już wkrótce.

 

Aktualizacja: Na otwartą betę przyjdzie jeszcze poczekać. Zamiast tego, w grze usunięto wszystkich żołnierzy wpisanych do profilów graczy, jako znak zakończenia pierwszej fazy testów. Od teraz wszystkie stworzone postacie będą przypisane do konta na stałe, a w sklepie gry można już używać Battlefunds, płatnej waluty znanej z Battlefield Heroes.

Zamknięta beta Battlefield Play4Free obrasta w nowe funkcje. Wszyscy testerzy darmowego Battlefielda mają teraz dostęp do systemu znajomych znanego z Battlefield Heroes oraz nowych umiejętności Tier 2. Mapa Oman, która jak dotąd była zarezerwowana tylko na specjalne eventy, jest od teraz "normalnie" dostępna na wielu serwerach.

Uczestnicy zamkniętej bety Battlefield Play4Free dostaną niedługo szansę na przetestowanie nowej mapki znanej z Battlefield 2 o nazwie Gulf of Oman. Będzie to również pierwsza okazja, aby przekonać się jak działają samoloty, helikoptery oraz łodzie w najnowszym Battlefieldzie. Niestety, w całej akcji jest też pewien "haczyk" - nowy poziom będzie dostępny tylko w najbliższą sobotę (29.01), od godziny 18.00 do 21.00 czasu polskiego. Dostęp do nowej mapy będzie ograniczony, gdyż programiści ze studia Easy chcą zebrać 10 tysięcy osób grających jednocześnie w P4F, aby przetestować obciążenie serwerów.

Dzięki uprzejmości kilku userów Battlefield.pl - szymon08, Satan696 oraz WojtaaSs mamy dla Was trzy klucze umożliwiające udział w zamkniętych testach gry Battlefield Play4Free. W związku z tym, organizujemy dla Was drugi konkurs w którym do wygrania są dwa klucze.

 

Zasady konkursu są dosyć podobne do poprzedniego. Tym razem jednak musicie być musicie posiadać konto na portalu społecznościowym Facebook i zostać naszym fanem. Zajrzyj do dalszej części tego newsa po więcej szczegółów!

Cóż za zdziwienie na mojej twarzy wywołał dzisiejszy mail, wewnątrz którego czekał na mnie klucz do zamkniętej bety Battlefield Play4Free. Kolejny klucz zdecydowanie mi się nie przyda, w związku z tym jestem skłonny go oddać - całkowicie za darmo!

 

Wystarczy, że napiszesz w komentarzu do tego newsa, dlaczego to Ty powinieneś otrzymać dostęp do bety. Czekamy na Wasze zgłoszenia do jutra, tj. 14 grudnia, do godz. 21:00. Tuż po tej godzinie, zostanie wylosowana jedna osoba, do której klucz trafi poprzez PW na forum. Zapraszamy do komentowania!

 

[Aktualizacja #1] Przepis na naleśniki z komentarza #45 okazał się na tyle przydatny, że postanowiliśmy jego autora nagrodzić kluczem do bety BFP4F. Gratulujemy!

Prawie 5 tysięcy graczy otrzymało dzisiaj na swoje skrzynki mailowe klucze umożliwiające udział w zamkniętej becie BattlefieldPlay4Free. Klucze zostały dzisiaj wypuszczone w dwóch turach: 850 i 4000 kluczy - a nie wykluczone jest to, że kolejne partie kluczy zostaną wysłane jeszcze dzisiaj. Jak podaje Benjamin Cousins, aktualnie rozsyłane klucze trafiły do tzw. VIPów, więc pozostałe dla ponad 250 tysięcy graczy zapisanych na stronie gry powinny zostać wysłane w późniejszym terminie.

Ben Cousins, główny menedżer studia Easy, które zostało utworzone częściowo z byłych ludzi Dice i zajmuje się grami "play for free", przedstawił sporo nowych informacji na temat Battlefield Play 4 Free podczas swojej prezentacji na Dreamhack. Więcej informacji w rozwinięciu.

Tak jak obiecał tak i uczynił. Benjamin Cousins oficjalnie zapowiedział nowego Battlefield'a. Będzie on nosił nazwę Battlefield Play4Free (Battlefield Graj za darmo) i wydaje się być darmową, lekko zmodyfikowaną (w opublikowanym trailerze oglądamy walkę pomiędzy armią USA i armią Federacji Rosyjskiej na mapie Strike of Karkand) kopią znanego i lubianego Battlefield 2.

Gra jest tworzona przez ludzi odpowiedzialnych za BFH, ma mieć stosunkowo niewielkie wymagania i będzie przeznaczona dla maksymalnie 32 graczy. Odpowiadając na pytanie z poprzedniego news'a: gra wyjdzie tylko i wyłącznie na komputery osobiste.

«      1   |   2