Aktualności

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy Battlefield Play4Free. Do gry został dodany nowy tryb o nazwie Rush, doskonale znany weteranom z Battlefield 3 i obu części Bad Company. W tym trybie dwie 16 osobowe drużyny podzielone są na atakujących i broniących. Atakujący muszą zniszczyć 2 przekaźniki, które umiejscowione są niedaleko siebie. Po ich zniszczeniu obrońcy cofają się do obrony kolejnych dwóch celów - i tak do ostatniego przyczółka. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego trybu:

 

Od dzisiaj na oficjalnej stronie BF Play4Free działa ciekawa promocja Daily Draw. Każdego dnia po zalogowaniu się w serwisie gry można wybrać jedną z kart widocznych na ekranie, pod którą można znaleźć takie smakołyki jak zestaw widgetów, a także dodatki do broni - czasowe lub permanentne, w zależności od szczęścia. Więcej w rozwinięciu.

W najnowszym patchu do Battlefield Play4Free pojawiły się długo oczekiwane umiejętności Tier 3. Dla graczy oznacza to dostęp do nowych Abilities, a także podniesioną maksymalną rangę żołnierza do 25. Aby przetestować nowe zmiany, wystarczy zaktualizować swoją grę do najnowszej wersji.

Od dzisiaj w Battlefield Play4Free można używać zaawansowanej wyszukiwarki serwerów, w której można wyszukać miejsce do rozgrywki pod kątem nazwy, pingu, czy aktualnie rozgrywanej mapy. Wyszukiwarka umożliwia też zerknięcie na listę aktualnie przebywających osób na wybranym serwerze. Odwiedź stronę główną gry, aby móc wejść do głównego menu i przetestować nową funkcję.

Od wczorajszego dnia Battlefield Play4Free doczekał się dwóch nowych aktualizacji gry. Naprawiono w nich obsługę głównego menu oraz usunięto wiele błędów. Lista zmian - w rozwinięciu newsa.

Miło nam poinformować, że do finału europejskiej części pierwszego poważnego pucharu w Battlefield Play4Free o nazwie Opening Cup dostał się polski klan  Modern Hussary. W finale, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia o godz. 22:00, zmierzy się on z  międzynarodową ekipą zwącą się Monkey-Gamers. Drużynie Współczesnej Husarii życzymy oczywiście powodzenia w walce z Małpo-Graczami i odegrania Mazurka Dąbrowskiego na koniec ;) .

 

Aktualizacja: Stream z trwającego właśnie meczu do obejrzenia w rozwinięciu newsa.

Aktualizacja #2: Niestety, klan Modern Hussary przegrał wszystkie finałowe rundy. W rozwinięciu wyniki.

Battlefield Play4Free właśnie wzbogacił się o znaną z Battlefield 2 mapę o nazwie Dragon Valley. Oprócz tego, do darmowego Battlefielda dołączył również "nowy" pojazd - helikopter Littlebird, którego znajdziemy w nowej lokacji. W rozwinięciu do obejrzenia kilka screenów z omawianej mapki.

Już wkrótce wyjdzie nowy patch do Battlefield Play4Free, który przyniesie dużo zmian w wyglądzie interfejsu użytkownika.

Opis zmian w rozwinięciu.

Twórcy gry Battlefield Play4Free postanowili przygotować drobny prezent dla graczy tego darmowego shootera w postaci trial kodów, które umożliwają przetestowanie niektórych broni przez okres jednego dnia. Warto się śpieszyć, gdyż kody ważne są tylko do 30 maja do godz. 9:00. A ich pełną listę znajdziecie oczywiście w środku newsa.

W programie PTE dla Battlefield Play4Free pojawiła się nowa mapa. Nie jest to jednak ani Operation Road Rage, ani FuShe Pass, które to pojawiły się na chwilę w jednym z trailerów gry, a zupełnie nowy projekt o nazwie Basrah. Dodatkowo do sklepiku w grze dodano wiele nowych pukawek. W rozwinięciu znajduje się do obejrzenia filmik z YouTube, pokazujący gameplay w nowej lokacji.

 

 

General Battlefield: Play4Free
15:29 21-04-2011
General Battlefield: Play4Free

Studio Easy uruchomiło znany z Battlefield Heroes program PTE (Public Test Environment) w grze Battlefield Play4Free. Uczestniczące w nim osoby będą miały dostęp do specjalnej wersji gry, w której będą testowane naprawy bugów, a także nowe przedmioty i funkcje. Aby dołączyć do programu, należy wejść na stronę, stworzyć nowe konto specjalnie pod kątem PTE i ściągnąć testową wersję gry. Jak najbardziej wskazane jest, aby podzielić się potem swoimi uwagami na oficjalnym forum BF Play4Free.

Od dzisiaj nowy, darmowy Battlefield przechodzi w fazę otwartej bety! Oznacza to, że znikają restrykcje dotyczące zakładania konta do gry, czy umieszczania zdjęć i filmików z rozgrywki w Internecie. Aby przetestować powstające dzieło studia Easy, wystarczy wejść na odświeżoną stronę BFP4F i wypełnić krótki formularz, lub po prostu zalogować się, jeśli uczestniczyło się w becie zamkniętej. Zapraszamy także do zabierania dyskusji na naszym nowym podforum dotyczącym BF Play4Free - klik! W rozwinięciu do obejrzenia filmik wydany z okazji przejścia nowego Batka w kolejną fazę rozwoju.

1   |   2      »