Aktualności

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem konfrontacji PRGK-42 z jednym z czołowych europejskich klanów Shark. Mecz był o tyle ciekawy, że walka toczyła się o wejście do Top 5, a niemiecki serwis Gamer-FM miał przeprowadzić relację na żywo z tego spotkania.

Battlefield 2 Clanbase Conquest - 16 Europe

Pl.Rec.Gry.Komputerowe - 1942 vs Shark
Wynik: 224 - 332
Mapy: Mashtuur City / Dragon Valley
Drabinka CB, Raport pomeczowy
Niestety PRGK-42 nie sprostali rekinom i po bardzo zaciętym meczu doznali pierwszej porażki w rozgrywkach. Po tej przegranej PRGK-42 spada na 8. miejsce. Czary goryczy dopełniła awaria komputera Gamer-FM, a zapowiadana relacja nie odbyła się
PRGK-42 EST_PL napisał: "Rozegraliśmy dziś meczyk z niemieckim klanem Shark. Pierwszą mapą było Mastuur City i niestety Rekiny pokazały nam, co znaczy przypuścić desperacki atak na naszą bazę. Ciągłe ataki Niemców powiodły się, i bardzo szybko, choć po zaciętych walkach, oddaliśmy główną bazę. Przemieszczenie ich sił było po prostu imponujące i za moment szturmowali już ostatnią flagę. Scenariusz powtórzył się po zmianie stron.
Dragon dwukrotnie na naszą korzyść, jednak zdecydowanie zbyt mało, by odrobić straty z Mashtuur. Przycisnęliśmy ich już od samego początku i przez moment była nadzieja na zwycięstwo ok. 170 punktami, jednak Niemcy wyślizgnęli się nam i udało im się odsunąć przegraną na tej rundzie na 131:0. Ostatnia runda musiała być wygrana ok. 185 tiketami i przez moment wydawało się, że jest to możliwe. Przy wyniku 192:0 przejęlismy ich bazę, pozostała im jedynie wioska. Jednak Niemcy nie zamierzali przegrać tego meczu i po raz kolejny podczas ataku na tę flagę udało im się ukraść wystarczającą ilość tiketów, by wygrać cały mecz. Dalsza część rundy upłynęła pod znakiem ganiania Rekinów od flagi do flagi, jednak świadomość przegranej wpłynęła nieco na morale i nie walczyliśmy już tak zaciekle o "zjechanie" przeciwnika do 0."


Battlefield 2 Clanbase Conquest - 32 Europe

Team Wilda vs ra4dvdk
Wynik: 1250 - 108
Mapy: 2x Dalian Plant
Drabinka CB
Team Wilda obronił po raz kolejny pierwsze miejsce w największym ladderku, tym razem łatwo pokonując duński klan ra4dvdk. Gratulacje!!

Pl.Rec.Gry.Komputerowe - BF2 vs DG
Wynik: 1286 - 523
Mapy: Dalian Plant / Sharqi Peninsula
Drabinka CB
PRGK-BF2 ostatnie dni spędził na przygotowaniach do poprawienia swojej pozycji w Conquest 32. Ciężka praca zaowocowała łatwym zwycięstwem i po dobrym meczu PRGK-BF2 awansuje na 24. pozycję.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!