AktualnościOficjalna informacja prasowa od Electronic Arts Polska:

BATTLEFIELD 2 LAN PARTY odbędzie się w Warszawie w dniach 26-27 listopada, podczas WARSAW GAME SHOW . To niepowtarzalna okazja dla miłośników serii Battlefield do stoczenia wirtualnych pojedynków i wygrania nagrody głównej: 10.000 zł.

Warszawa, 14 listopada, Electronic Arts Polska zaprasza wszystkich fanów gier wojennych na Battelfield 2 LAN PARTY, które odbędzie się podczas Warsaw Game Show w Warszawie, w dniach 26-27 listopada w hali EXPO, w godzinach od 10.00 do 19.00.

W tym tygodniu, na stronie internetowej firmy Electronic Arts Polska (www.eagames.pl) zostanie uruchomiona specjalna podstrona turnieju, na której znajdą się szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek oraz regulamin. Poprzez tą stronę wszyscy zainteresowani udziałem w rozgrywkach, będą mogli się zarejestrować.

BATTLEFIELD 2 LAN PARTY to wydarzenie przygotowane specjalnie dla fanów gier wojennych oraz zespołowych rozgrywek w sieci.
Specjalnie dla potrzeb graczy zostały przygotowane 32 stanowiska PC wyposażone w procesory INTEL Pentium 4 HT oraz najnowsze modele kart dźwiękowych Creative SoundBlaster X-Fi ze słuchawkami HS-600. Na super szybkich maszynach będą mogły grać jednocześnie 4 ośmioosobowe zespoły.

NAGRODA GŁÓWNA DLA NAJLEPSZEGO ZESPOŁU TO 10.000 ZŁ!
Ponadto każdy z uczestników zwycięskiego klanu otrzyma procesor Intel Pentium 4 630 z płytą firmy INTEL oraz najnowszą kartę muzyczną SoundBlaser X-Fi firmy Creative.

Partnerami turnieju są firmy: INTEL oraz Creative.
Patroni medialni: Wirtualna Polska/Imperium Gier Battlefield.pl i Bfcentral.pl

Battlefield 2 LAN PARTY to kolejna impreza z tego cyklu organizowana przez firmę Electronic Arts Polska. Po przedpremierowym pokazie gry Battlefield 2, przyszła pora na prawdziwe zmagania na wirtualnym polu walki. Wszystkie zespoły będą walczyły o miano najlepszego polskiego klanu Battlefield 2.

Battelfield 2 to kolejny tytuł z najpopularniejszej „wojennej” serii gier Electronic Arts, w skład której wchodzą takie gry jak: Battlefield 1942 i Battlefield Wietnam. Battlefield 2 przenosi graczy na front XXI wieku, gdzie mogą walczyć po stronie jednego z trzech supermocarstw: Stanów Zjednoczonych, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. Gracze walczą w najróżniejszych punktach zapalnych globu: od miejskich ulic po odległe lasy tropikalne, stosując najnowocześniejsze uzbrojenie i poruszając się ponad 30-stoma pojazdami dostępnymi w grze. Battlefield 2 umożliwia drużynową rozgrywkę on-line, w jednej bitwie może uczestniczyć ponad 60 graczy.
Battlefield 2 jest dostępny w Polsce od 24 czerwca, w polskiej wersji językowej na komputery PC (płyta DVD-rom). Battelfield 2 to pierwszy tytuł oferujący pełne wykorzystanie zalet kart SoundBlaster X-Fi.

SoundBlaster X-Fi to najnowszy model karty dźwiękowej Creative wyposażony w najszybszy na świecie procesor audio o rewolucyjnej architekturze wewnętrznej. Karta może pracować w trzech trybach, które optymalizują architekturę procesora, tak aby osiągnąć maksymalną wydajność w każdym zastosowaniu. Technologia X-Fi 24-bit Crystalizer zapewnia poprawę brzmienia gier i bardzo wysokiej jakości dźwięk Obsługuje najnowszy standard dźwięku środowiskowego EAX® ADVANCED HD™ 5.0, który w połączeniu z technologią X-Fi CMSS 3D tworzy niezwykle realistyczny dźwięk i nieosiągalne dotąd wrażenia przestrzenne w grach zarówno na głośnikach jak i w stereofonicznych słuchawkach. SoundBlaster X-Fi zapewniając niezrównaną jakość dźwięku w grach, jednocześnie minimalizuje obciążenie procesora (dźwięk napisany w openAL). Więcej informacji pod adresem pl.europe.creative.com.
Electronic Arts, z siedzibą w Redwood City, Kalifornia, jest największym światowym producentem oprogramowania rozrywkowego. Produkty Electronic Arts ukazują się pod trzema markami: EA SPORTS™, EA GAMES™ i EA SPORTS BIG™. Strona domowa EA i serwis rozgrywek sieciowych znajdują się pod adresem www.ea.com. Więcej informacji na temat produktów EA oraz pełne teksty informacji prasowych można znaleźć w Internecie pod adresem info.ea.com. Strona www polskiego oddziału Electronic Arts dostępna jest pod adresem www.ea.pl.

Źródło: EA Polska
thx to Luki 4 help :]

Zajrzyjcie także do dyskusji na naszym forum - TUTAJ.

Komentarze

[01] mirobanan1
19:43 14-11-2005
0
Jaka szkoda że mnie tam niebędzie
[02] Kaser
19:10 16-11-2005
0
Ermmm... Jakoś to nie to co inne LAN'y. Poprostu pachnie mi CS'em którego nie lubie za scene i jakoś żle mi z tym że to sie dzieje z BF'em Gdzie te stare dobre czasy z BF'42 czy BF:V
[03] Tom@s
19:59 16-11-2005
0
Zgadzam się z Kaserem
Niestety wszystko idzie w cięcie kosztów i dlatego mamy Lana z WGS
...ale spokojnie, będzie Lan w Poznaniu jeszcze :]
[04] MohammedZaherSzah
21:59 16-11-2005
0
wiecej fanow... :D
[05] szymon08
23:17 16-11-2005
0
aaaaa az mnie korci jak pomysle sobie ze caly klan dostanie plyte z procem i karte muzyki

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!