Aktualności

General
17:57 31-12-2005
General


Koniec roku, to czas na wszelkiego rodzaju podsumowanie i tworzenie statystyk. Tak więc, czas na małe podsumowanie tego co działo się na scenie Battlefielda w Polsce. Myślę, że udało mi się wybrać te najważniejsze informacje dotyczące polskich klanów. Jeśli nie to piszcie co umknęło mojej uwadze...
Oto co wydarzyło się w 2005 roku i z czym miały związek polskie klany:

Styczeń
Rok 2005 rozpoczyna się od bardzo miłej informacji dla fanów BF'1942. Otóż 10-go stycznia rozpoczyna się Polska Liga BF'42. Chęć udziału zgłasza 13 klanów. W trzy dni później rozpoczyna się kolejny turniej - Wilda Infantry Cup II - ale już gramy w Dżungli Vietnamu.

Luty
W dniach 19-20 w Poznaniu odbywa się jedna z najlepszych imprez roku, a dokładniej Battlefield 1942 Lan Party, zorganizowane przez mcmt. Zwycięzcą okazuje się Team Enclave. Poza świetną imprezą Luty nie jest zbyt "ciekawy". Za to fani Battlefield Vietnam mają coś dla siebie, ponieważ ukazuje się jeden z lepszych filmów z BFV - "The Fallen One".

Marzec
Marzec także nie jest miesiącem, w którym dużo się dzieje. Jednak na sam koniec miesiąca przychodzi świetna wiadomość. Kończy się Infantry Cup II zorganizowany przez Clanbase, a drugie miejsce zajmuje ekipa infantry klanu Senatus PopulusQue Romanus!! Warto wspomnieć, że na meczu finałowym na TSie SPQR siedziało ~100 osób ze sceny BF

Kwiecień
Kolejny nudny miesiąc upływa pod znakiem codziennych bojów w drabinkach Battlefield 1942 i Vietnam. Kończy się także Polska Liga Bf'42. Na samym szczycie widzimy ekipę Enclave.

Maj
Miesiąc rozpoczyna się od miłej wiadomości. Klan KGW awansuje na pierwsze miejsce w rozgrywkach Battlefield 1942 - Desert Combat. Niecałe dwa tygodnie później startuje Polish Infantry Cup BF'42, do którego zgłasza się 20 ekip. Mijają kolejne dni, a z dalekiej dżungli Vietnamu przychodzi kolejna dobra wiadomość. Team Wilda zajmuje 2. miejsce w Spring Open Cup 2005 BF:V. Bardzo udany miesiąc dla polskich klanów.

Czerwiec
Od początku roku byliśmy zalewani masą screenów z najmłodszego z Battlefieldów. W końcu doczekaliśmy się wersji demonstracyjnej Battlefield 2. Od 11-go Czerwca rozpoczyna się gorączka BF2, która dalej nie spadła. W gorącej atmosferze dwa znane (jedne z najstarszych) klany na naszej scenie podejmują decyzję o połączeniu swoich sił w rozgrywkach Battlefield 2. Te klany to Final Squad oraz Senatus PopulusQue Romanus.

Lipiec
1-go Lipca startują drabinki BF:2 w Clanbase. Kilka dni później trafia do nas smutna wiadomość o zakończeniu działalności sekcji BF 1942 klanu UnKnown Fighters. Okazało się, że UKF już nie gra w BF'42, ale na sam koniec wygrywa kończący się Polish Infantry Cup. Na koniec miesiąca Team Wilda awansuje na 1. miejsce w rozgrywkach CB BF2 Conquest 32. Po dziś dzień nikt nie zmusił ich do opuszczenia tej pozycji

Sierpień
Widać, że mamy wakacje - po prostu nic się nie dzieje. Jedyne przejawy aktywności nasze klany wykazują w bojach o jak najlepszą pozycję w drabinkach Conquest 16 oraz 32.

Wrzesień
We wrześniu rozpoczyna się szkoła, a wraz z nią kończy się nieograniczona ilość czasu. Mocno odbija się to na składach oraz aktywności. Jednak na koniec miesiąca Team Wilda wygrywa Eliott-Ness Summer Cup w BF2. Poza tym jednym turniejem odbywa się pierwszy Puchar Polski w BF2 zorganizowany przez bfcentral.pl. W turnieju bierze udział dużo polskich zespołów, chociaż nie są to wszystkie klany, które w owym czasie były aktywne na scenie.

Październik
Na początku Października zaskoczenie, pojawia się informacja o fuzji klanów Gravity Zero oraz Team Enclave. Jednak z perspektywy czasu nie wychodzi to na dobre i główni zainteresowani rozchodzą się w swoje strony. Poza tym wszyscy żyją patchami do BF:2 oraz zbliżającymi się wielkimi krokami Lan Party Battlefield 2.

Listopad
Wszyscy grają w Battlefield 2, wspominają dobre czasy w Battlefield 1942, a jeden z naszych klanów uparcie gra w Battlefield Vietnam. 14-go PRGK-V w odrodzonym ladderku Vietnama awansuje na sam szczyt. Gratulacje! Listopad jest miesiącem szczególnym. Startuje niezliczona masa turnieji BF:2 - World Tournament, Open Cup, Euro Cup etc. Odbywa się także Battlefield 2 Lan Party połączone z targami Warsaw Game Show. Główna wygrana to 10.000zł. Główną nagrodę zgarnia aktualnie najlepszy klan na polskiej scenie Team Wilda.

Grudzień
Na początku grudnia wszyscy zagrywają się w nowy dodatek do BF2 - Special Forces. Jednak dla graczy BF'42 jest ciągle mało i cały czas pokazują, że staruszek jeszcze żyje. 3-go Grudnia rozpoczynają się zapisy do turnieju Infantry BF'42 organizowanego przez klan PKT. Dzień później kończy się Yes! Double Tournament, zorganizowany przez rosyjski klan YES!. Boje toczono w trybach Conquest i Infantry, a zwycięzcą obu okazał się polski klan Senatus PopulusQue Romanus. Kilka dni później Team Wilda awansuje na 1. miejsce w CB BF2 Conquest 16. W międzyczasie w ESL powstaje Polska Liga BF2, która jednak nie cieszy się wielkim zainteresowaniem (miejmy nadzieję, że tylko dlatego że rozgrywki zaczną się od nowego roku). Koniec roku kończymy wielką awanturą o skład Team Poland do Nations Cup w Battlefield 2.

W rozwinięciu newsa małe podsumowanie dokonań polskich klanów w najpopularniejszych rozgrywkach - Clanbase Conquest Europe...BATTLEFIELD 1942 CLANBASE CONQUEST - INFANTRY EUROPE
Podsumowanie zaczynamy od rozgrywek BF'42 Infantry. Jedne z najstarszych rozgrywek, a zarazem najmniej popularne. W grze pozostały tylko 4 rodzime klany i nie przejawiają one zbyt dużej aktywności. Częściej grają za to w rozmaitych turniejach. PRGK-BF, 3C, FAD i paradoX nie przejawiają zbytniej aktywności i po prostu "są" w ladderku.

Pl.Rec.Gry.Komputerowe - Battlefield, Drabinka CB
- 5 miejsce, 1.046 pkt
- 3 mecze: 2 wygrane, 1 przegrany
Free City, Drabinka CB
- 8 miejsce, 1.024 pkt
- 8 meczy: 5 wygranych, 3 przegrane
First Armoured Division, Drabinka CB
- 13 miejsce, 937 pkt
- 2 mecze: 1 wygrany, 1 przegrany
Team paradoX, Drabinka CB
- 15 miejsce, 922 pkt
- 6 meczy: 3 wygrane, 3 przegrane

BATTLEFIELD 1942 CLANBASE CONQUEST - EUROPE
Rozgrywki Conquest Battlefield 1942 to najstarsze rozgrywki w Battlefielda organizowane przez Clanbase. Po wyjściu BF2 zostały wstrzymane, jednak postanowiono ożywić je na nowo. Najlepiej póki co radzą sobie 3C oraz SPQR, które zajmują odpowiednio 4 i 5 miejsce. Nieco niżej jest FAD, który rozegrał tylko 1 mecz. PTS1939 radzi sobie najgorzej, jednak wiele jeszcze przed nimi i napewno namieszają w tym "skromnym" ladderku. Największą niewiadomą jest bardzo mało znany klan VooDoo, który swoją aktywność zaznaczył jednym wygranym 'no show'.

Free City, Drabinka CB
- 4 miejsce, 1.281 pkt
- 57 meczy: 31 wygranych, 26 przegranych
Senatus PopulusQue Romanus, Drabinka CB
- 5 miejsce, 1.273 pkt
- 69 meczy: 36 wygranych, 33 przegrane
First Armoured Division, Drabinka CB
- 8 miejsce, 1.064 pkt
- 1 mecz: 1 wygrany
VooDoo, Drabinka CB
- 11 miejsce, 1.010 pkt
- 1 mecz: 1 wygrany
Polish Team Soldiers 1939, Drabinka CB
- 17 miejsce, 894 pkt
- 12 meczy: 5 wygranych, 7 przegranych

BATTLEFIELD VIETNAM CLANBASE CONQUEST - EUROPE
Po wyjściu Battlefield 2, Clanbase zadecydowało o wstrzymaniu rozgrywek Battlefield Vietnam. Jednak po licznych protestach graczy uruchomiono na nowo drabinkę z Vietnamczykami. Najlepiej na tym wyszedł klan PRGK-V, który po zaciętych bojach wreszcie awansował na pierwsze miejsce w rozgrywkach. Pokazali, że długa gra i ciężka praca potrafi przynieść oczekiwany efekt. Dosyć niedawno do rozgrywek włączył się klan Free City, który póki co ma za sobą bardzo udany debiut.

Pl.Rec.Gry.Komputerowe - Vietnam, Drabinka CB
- 1 miejsce
- 49 meczy: 26 wygranych, 23 przegrane
Free City, Drabinka CB
- 3 miejsce, 1.042 pkt
- 1 mecz: 1 wygrany

BATTLEFIELD 2 CLANBASE CONQUEST - INFANTRY EUROPE
Jedne z najmniej popularnych rozgrywkek Battlefield 2 wśród polskich klanów. W 2005 roku w ladderku tym zagrało tylko 5 klanów... Najlepiej z całej piątki radzi sobie Team Wilda, który aktualnie zajmuje 3 miejsce. Klan ETCS wybrał rozgrywki Infantry jako te, w których rozpoczną swoje zmagania z europejskimi drużynami. Widać, że przygotowali się do debiutu bardzo solidnie i póki co nieźle sobie radzą. PRGK-42 po bardzo dobrej grze w 16-ch, w Infantry zbyt dużo do powiedzenia aktualnie nie posiada, czego dowodem są dwie porażki. Poza tym brak aktywności... HardAttack rozgrywa pod koniec bardzo dużo meczy, jednak w Infantry poprzestali na zwycięskim debiucie. Ostatnim klanem w Infantry jest CQF, jednak po krótkim okresie gry w tych rozgrywkach postanowili się zahibernować.

Team Wilda, Drabinka CB
- 3. miejsce, 1.217 pkt
- 3 mecze: 3 wygrane
Elite Teamplay Cadet School, Drabinka CB
- 19. miejsce, 1.061 pkt
- 5 meczy: 4 wygrane, 1 przegrany
HardAttack, Drabinka CB
- 25. miejsce, 1.020 pkt
- 1 mecz: 1 wygrany
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - 1942, Drabinka CB
- 47. miejsce, 902 pkt
- 2 mecze: 2 przegrane
Close Quarter Fighters
- aktualnie w stanie hibernacji
- 6 meczy: 3 wygrane, 3 przegrane

BATTLEFIELD 2 CLANBASE CONQUEST - 16 EUROPE
Rozgrywki Battlefield 2 Conquest 16 są chyba najpopularniejszymi rozgrywkami BF2 w Europie. Aktualnie aktywnych klanów jest 129, a w najlepszym momencie było ich ponad 150. Aktywnych polskich klanów jest aktualnie aż 14 (najwięcej było ich 16), a 4 kolejne znajdują się w stanie hibernacji. Zacznijmy więc od samej góry. Dwa pierwsze miejsca zajmują nasze drużyny - Team Wilda oraz Enclave, a pierwszą piątkę zamyka UKF. Na pierwszej stronie możemy także znaleźć takie klany jak: 3C, KGW, PFT, PRGK-42, T.reserve oraz FSPQR. Na dalszych miejscach znajdują się bardzo młode klany na naszej scenie. Mianowicie chodzi o POL&, #SOF#, GROM.BF2, HardAttack czy CQF. Bardzo cieszy dobra gra właśnie tych najmłodszych na naszej scenie klanów. Zobaczyliśmy dużo debiutów owych klanów oraz możemy popatrzeć co osiągnęli w tak krótkim czasie. Warto też wspomnieć o tych, którzy z różnych względów przeszli w nieaktywność - Fx, gO, PRGK-BF2, czy rewelacja ostatniego Lan Party spamclan.com
.

Team Wilda, Drabinka CB
- 1 miejsce
- 11 meczy: 10 wygranych, 1 przegrana
Team Enclave, Drabinka CB
- 2 miejsce, 1.335 pkt
- 23 mecze: 16 wygranych, 7 przegranych
UnKnown Fighters, Drabinka CB
- 5 miejsce, 1.309 pkt
- 13 meczy: 12 wygranych, 1 przegrana
Free City, Drabinka CB
- 9 miejsce, 1.267 pkt
- 9 meczy: 8 wygranych, 1 przegrana
KGW, Drabinka CB
- 17 miejsce, 1.185 pkt
- 9 meczy: 6 wygranych, 3 przegrane
POLISH FIGHTERS TEAM, Drabinka CB
- 27 miejsce, 1.140 pkt
- 24 mecze: 16 wygranych, 8 przegranych
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - 1942, Drabinka CB
- 28 miejsce, 1.138 pkt
- 11 meczy: 8 wygranych, 3 przegrane
Tactical reserve, Drabinka CB
- 33 miejsce, 1.099 pkt
- 13 meczy: 9 wygranych, 4 przegrane
Final Squad of Senatus PopulusQue Romanus, Drabinka CB
- 36 miejsce, 1.089 pkt
- 10 meczy: 7 wygranych, 3 przegrane
|POLAND|, Drabinka CB
- 42 miejsce, 1.065 pkt
- 1 mecz: 1 wygrany
HardAttack, Drabinka CB
- 45 miejsce, 1.061 pkt
- 11 meczy: 7 wygranych, 4 przegrane
Soldiers of Freedom, Drabinka CB
- 46 miejsce, 1.049 pkt
- 2 mecze: 2 wygrane
Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego BF2 Team, Drabinka CB
- 54 miejsce, 1.029 pkt
- 10 meczy: 7 wygranych, 3 przegrane
Close Quarter Fighters, Drabinka CB
- 62 miejsce, 1.007 pkt
- 14 meczy: 8 wygranych, 6 przegranych
Frag eXecutors
- w stanie hibernacji
- 4 mecze: 4 wygrane
Team GravityZero
- w stanie hibernacji
- 5 meczy: 3 wygrane, 2 przegrane
spamclan.com
- w stanie hibernacji
- 2 mecze: 1 wygrany, 1 przegrany
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - BF2
- w stanie hibernacji
- 3 mecze: 1 wygrany, 2 przegrane

BATTLEFIELD 2 CLANBASE CONQUEST - 32 EUROPE
Najmniej popularne rozgrywki z uwagi na największą ilość graczy potrzebną do rozegrania meczu. Jednak pomimo tego, że gra tutaj naprawdę mało klanów poziom wcale nie jest słabszy. Wręcz przeciwnie, trzeba wykazać się większą pomysłowością i zgraniem w zespole. Rozgrywki 32-ek posiadają także najwięcej ze starszych części BFa, ponieważ walczymy tutaj całym dostępnym sprzętem - od piechoty po samoloty i helikoptery. Rozgrywki szybko zdominował Team Wilda, który wykorzystał małą aktywność na początku rozgrywek i szybko wskoczył na pierwsze miejsce. FSPQR i PRGK-BF2 grały z początku bardzo słabo. FSPQR aktualnie walczy o miejsce w pierwszej dziesiątce. W przeciwną stronę potoczyły się losy PRGK-BF2, który dobrze sobie radził w środku rozgrywek, a ostatnio wpadł w mały kryzys i stąd ich niska lokata na koniec roku.

Team Wilda, Drabinka CB
- 1 miejsce
- 6 meczy: 6 wygranych
Final Squad of Senatus PopulusQue Romanus, Drabinka CB
- 13. miejsce, 1.124 pkt
- 8 meczy: 6 wygranych, 2 przegrane
Pl.Rec.Gry.Komputerowe - BF2, Drabinka CB
- 42. miejsce, 933 pkt
- 12 meczy: 5 wygranych, 7 przegranych


BATTLEFIELD 2 CLANBASE CONQUEST - OPEN CUP
Jeden z ciekawszych turnieji organizowanych przez Clanbase spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród naszych drużyn. Tradycyjnie dla tego turnieju podzielono klany według "samooceny" i trafiły one do czterech lig.
PREMIER LEAGUE
Do najsilniejszej grupy zaliczono tylko dwa nasze klany - UKF i Fx. Niestety ten drugi nie dotrwał do końca turnieju i wycofał się z gry. Honoru bronił klan UKF, który niestety przegrał wszystkie trzy mecze i odpadł z dalszych rozgrywek.
SECOND LEAGUE
3C i Enclave pewnie wygrały swoje grupy (po 5 zwycięstw) i przeszły do dalszej gry. Jednak to koniec dobrych wiadomości w tej lidze, ponieważ spam, PRGK-42 i KGW nie awansowały dalej.
THIRD LEAGUE
Chyba najciekawsza liga, z uwagi na stworzenie polskiej grupy. Zagrały w niej aż 4 nasze klany oraz po jednym klanie z Rosji i Węgier. Okazało się, że "obcokrajowcy" zajęli kluczowe miejsca - 1 i 6. Z naszych drużyn z grupy wyszedł T.reserve, a PFT, FSPQR i DW zajęli dalsze miejsca, a zarazem zakończyli grę w OC.
FOURTH LEAGUE
W najsłabszej lidze zagrały tylko dwa nasze klany - PRGK-BF2 oraz CQF. Zajęły one odpowiednio trzecie i czwarte miejsce, co spowodowało, że także odpadły z rogrywek.
PLAY OFF
Do rundy finałowej weszły tylko 2 klany - 3C i Enclave, Second League. Miejmy nadzieję, że obronią honor Polski i zajdą do samego finału w tegorocznym Open Cupie. Powodzenia!

BATTLEFIELD 2 CLANBASE CONQUEST - EURO CUP
Euro Cup jest turniejem organizowanym dla drużyn, które zostały zaproszone przez organizatorów, czytaj: najlepsi z najlepszych. W tym zacnym gronie znalazł się nasz najlepszy klan w Battlefield 2 - Team Wilda.
Turniej jest rozgrywany równolegle z Open Cup i aktualnie znajduje się na początku fazy play-off. Team Wilda stanął na wysokości zadania i awansował do tej fazy (w fazie grupowej drugie miejsce), gdzie w najbliższym meczu zmierzy się z fińskim zespołem Logitech.fi. Trzymajmy kciuki...


BATTLEFIELD 2 POLISH CUP by bfcentral.pl
Pierwszy turniej w Polsce, który odbył się na nowej platfromie - Battlefield 2. Zorganizowany został przez konkurencyjny portal o BF bfcentral.pl, którego głównym twórcą jest Luki. Puchar pokazał, że na polskiej scenie bardzo dużo się zmieniło oraz, że nie zawsze faworyci grają zgodnie z oczekiwaniami. W turnieju wzięło udział 16 drużyn. Najlepszą z nich okazał się Team Wilda, który w finale pokonał Fx. Trzecie miejsce zajęli gracze z UnKnown Fighters, którzy w meczu o brąz pokonali Team GravityZero.


ELECTRONIC SPORTS LEAGUE - POLSKA LIGA
Póki co jedynym sukcesem jest to, że ta liga wreszcie została utworzona. Nie rozegrano jeszcze żadnych meczy, ale całość zapowiada się bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że nie zgłosiły się wszystkie polskie klany Dla wielu organizacja ligi pod banderą ESL (a co za tym idzie małe burdello) działa wystarczająco, aby zniechęcić do udziału.

ELECTRONIC SPORTS LEAGUE - SMALL TEAMS - WINTER CUP
Ciężko powiedzieć, aby był to znaczący dla nas turniej ponieważ zgłosiły się do niego tylko Team Wilda oraz spamclan.com. Póki co rozegrano rundę wstępną... Oczywiście nasi rodacy wygrali. Może jedna z naszych drużyn będzie miała kolejny pucharek do kolekcji ??


BATTLEFIELD 2 WORLD TOURNAMENT
Wielu zapyta dlaczego nie umieściłem tego turnieju tutaj. Dlaczego? Dlatego, że nie zakończyła się nawet faza grupowa tego turnieju, więc nie można mówić o jakichkolwiek osiągnięciach. Chociaż nie omieszkam poinformować o tym, gdy nasi rodacy wygrają ten turniej


CORSAIR BATTLEFIELD 2 INFANTRY CUP
Bardzo prestiżowy turniej Infantry sponsorowany przez producenta znakomitych pamięci RAM - Corsair. Do rozgrywek zgłosiło się dużo znanych klanów, w tym także nasi rodacy. Jednak ten turniej dla nas był raczej kolejnym turniejem, niż szansą na wywalczenie czegoś. Najdalej, bo do czwartej rundy doszły T.reserve oraz Team Wilda. Do trzeciej rundy awansowały drużyny UKF - UKF oraz UKF.4fun. Najsłabiej wypadł jeden z najmłodszych klanów na naszej scenie HardAttack, który zdołał wygrać tylko jeden mecz i zakończył udział na drugiej rundzie.


BF.IS BATTLEFIELD 1942 INFANTRY CUP
Jedyne co udało mi się odnaleźć na temat turnieju to, to że do półfinałów dotarły PTS1939 i PRGK-BF, które zmierzą się w bezpośrednim meczu, oraz gospodarz turnieju =BF.IS=, który o finał zagra z |atom|. Need more info guys


BATTLEFIELD 1942 YES! DOUBLE TOURNAMENT
Chyba ostatni tak duży turniej w Battlefield 1942 jaki został zorganizowany. Organizatorem tego świetnego turnieju był rosyjski klan YES!. Rozgrywki podzielono na dwa rodzaje - Conquest i Infantry. Oczywiście w turnieju nie zabrakło polskich klanów, które jak się okazało sporo namieszały w turnieju.
Tryb Conquest
Najlepszym klanem okazali się nasi rodacy z Senatus PopulusQue Romanus, którzy bardzo pewnie wygrali cały turniej. Drugie miejsce zajął inny nasz klan PRGK-BF, a trzecie znów nasi rodacy z Free City.
Tryb Infantry
Tutaj najlepsi okazali się znów gracze Senatus PopulusQue Romanus i tym samym zdominowali cały turniej. Drugie miejsce przypadło podobnie jak w trybie Conquest dla PRGK-BF, a trzecie miejsce zajęli gospodarze turnieju - Yes!.


ps. Jeśli jakiś klan grał jeszcze w nie wymienionych przeze mnie turniejach i chce się tym pochwalić to proszę o info...

Komentarze

[01] CloneTrooper
18:36 31-12-2005
0
Hmmm tylko 1 rok, a tyle sie dzialo. Skisły 2 gry BF42 i Vietnam, 1 się rozwinęła - BF2. Mam nadzieję, że w 2006 skiśnie BF2, a pojawi się BF42 part2. Czego i Wam i sobie życzę .
[02] Jim
18:59 31-12-2005
0
Super news Happy NEw Year all !!! Oby tak bylo zawsze :D
[03] Apos
21:23 31-12-2005
0
Wow, good work Tom@s
[04] Exil
23:26 31-12-2005
0
Mogłeś jeszcze wspomniec o turnieju organizowanym przez team dignitas który odbył się 29-30 grudnia. Grało tam kilka polskich klanów takich jak Uk,f Wilda, Tactical reserve, HardAttack.
[05] Jim
12:22 01-01-2006
0
A o turnieju zorganizowanym przez =BF.IS=
[06] Westbam
12:54 01-01-2006
0
gj Tom@s
[07] morthag
14:45 01-01-2006
0
no, porzadny news, nie ma co
[08] IronMan
15:13 01-01-2006
0
ekstra podsumowanie roku - wielkie dzięki Tom@s
[09] Gryniu
15:15 01-01-2006
0
Napracował się nie ma co
Nie rozumiem troszeczke ostatniej wypowiedzi a mianowicie tego, że "Dlatego, że nie zakończyła się nawet faza grupowa tego turnieju, więc nie można mówić o jakichkolwiek osiągnięciach. Chociaż nie omieszkam poinformować o tym, że nasi rodacy wygrali ten turniej"

To jak to w końcu jest ?
[10] JUHA
16:00 01-01-2006
0
Mysle Gryniu ze chodzilo o to ze narazie nie zakonczyla sie faza grupowa wiec wynikow podac nie moze, ale nie omieszka poinformowac ze nasi rodacy wygrali ten turniej bo wierzy w nasze zespoly i ma nadzieje ze to ktorys z polskich zespolow wygra i o tym poinformuje a przynajmniej ja tak to odebralem
[11] Tom@s
16:00 01-01-2006
0
[09] Gryniu - póki co trwają mecze w grupie, więc nie ma sensu podsumowywać czegoś co tak na dobre się nie zaczęło ...i chodziło mi, że będę informować o postępach naszych w WT

Zaraz zrobie mały update, to dodam trochę turnieji
[12] NaVy
17:48 01-01-2006
0
bardzo ładny news gj !
[13] sawik
17:56 01-01-2006
0
Chciałbym tylko zauważyc, ze w Esl winter cup nie bierze udziału tylko team wilda. Spamclan.com tez walczy i jak narazie z całkiem dobrym skutkiem.
[14] Tom@s
18:18 01-01-2006
0
Poprawione... Strona ESL jest po prostu taka... przejrzysta

Dzięki za pozytywne opinie o newsie
[15] sawik
19:19 01-01-2006
0
Pozwole sobie na kolejny komentarz:)

news naprawde bardzo fajny, przydaty sczegolnie dla nowych osob na scenie - ktorych przeciez nie brakuje. vgj tom@s!

Btw, zeby nie bylo wątpliwości, spamclan.com hibernuje w drabince conq 16 na cb, nie z powodu braku chęci do gry, a tym samym malej aktywnosci, lecz decyzji iz narazie koncentrujemy sie na puharach: wt, oc, esl. Wkrotce jednak planujemy powrocic do "interesu";p
[16] fronki
01:56 02-01-2006
0
siema! ja jestem nowy na scenie... i fajnie sie z wami zapoznac. ale macie osiagniecia... a co sie stalo z polish cupem i dlaczego nikt nie podsumowal TWL Global Crisis ?
[17] IronMan
09:10 02-01-2006
0
Panowie jak macie jakieś ciekawe informacje dajcie znac Tom@s'owi - najlepiej w postaci krótkiej notki do umieszczenia na tej stronie. Kiedyś o tym pisał ( ja tylko powtarzam ). Tom@s jest jeden a nas czytelników tysiące Pomóżmy temu serwisowi i ułatwmy niełatwą pracę newsmanów.

ps - nie mam nic wspólnego z tym serwisem jestem tak jak i wy jedynie jego czytelnikiem.
[18] RedStar
11:04 02-01-2006
0
@16, ciii bo jeszcze ktos uslyszy, pzdr
[19] Tom@s
12:36 02-01-2006
0
[16] fronki - fuck... wiesz, że kompletnie wyleciał mi ten puchar ze łba... już się poprawiam...
[20] fronki
12:43 02-01-2006
0
np
[21] Baker
16:13 02-01-2006
0
good job

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!