Aktualności

General Battlefield: 2
19:46 25-01-2006
General Battlefield: 2
Clanbase Battlefield 2 Nations Cup

Polska 411 - 0 Włochy


Dziś o godzinie 21:00 rozpoczął się drugi mecz grupowy naszej reprezentacji. W system CB wkradł się mały błąd i spowodowało to malutką dezinformację wśród graczy i kibiców (mecz dalej widnieje jako niepotwierdzone wyzwanie).

Mecz został rozegrany na mapie Mashtuur City, a na kanale IRC - #teampoland.bf2 @quakenet - przeprowadzona została relacja LIVE z tego ciekawego meczu...

Skład:
Ethan
Heniek
Zbawca
Kaspar
MZS
Mlody
Maniek A.
Javo
st3f4n

W rozwinięciu newsa, kilka wypowiedzi kapitana TP...Nastroje Team Poland przed meczem...
Ethan napisał: "Dzisiaj dość niespodziewanie przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną narodową Włoch. Błąd w systemie CB spowodował, że wyzwanie nie zostało potwierdzone i mecz nadal widnieje jako outgoing challenge. Włosi mecz potwierdzili kilka dni temu. Nie rozegraliśmy żadnego sparingu, więc będzie polegać na naszym doświadczeniu i umiejętności dostosowania się do zmieniającego się pola walki. O 20 rozpoczynamy spotkanie taktyczne, mamy nadzieję, że ta godzinka wystarczy, aby przygotować się i zaprezentować dobry poziom."

...oraz po meczu
Ethan: "Mecz z Włochami był pewnym zaskoczeniem dla naszej drużyny, rano otrzymaliśmy maile z informacją o meczu, kiedy to mecz widniał w systemie jako "outgoing challange". Niestety ze względu na trwające rozgrywki Euro Cup i Open Cup nie udało się rozegrać sparingów na Mashturze, więc bazowaliśmy na taktyce przygotowanej godzinę przed meczem oraz na naszym zgraniu. Niestety szczęście nam nie dopisywało i w pierwszej rundzie straciliśmy naszego czołgistę i całą rundę rozegraliśmy w siedmiu. Było to pewne utrudnienie i zostaliśmy zmuszeni do szybkich roszad w składzie. Mimo osłabienia udało się wygrać... Druga runda przebiegła bardzo podobnie, dobraliśmy ósmego gracza i zamknęliśmy Włochów.
Wynik mógłbyć bardziej imponujący i powalający niemniej biorąc pod uwagę fakt, że rozegraliśmy ten mecz z marszu można być zadowolonym z osiągniętego rezultatu.
Czeka nas teraz spotkanie z rosjanami na mapie Dalian Plant, do którego musimy się dobrze przygotować. Później pauzujemy jeden tydzień w ClanBase i wznawiamy rozgrywki od meczu z Wielką Brytanią, meczu od którego będzie zależeć czy zdołamy awansować do ścisłej czołówki Nations Cup.
Dziękuje wszystkim graczom za dobrą gre, fanom za doping na ircu i zapraszam do kibicowania podczas nadchodzących spotkań Team Poland m.in. na kanale irc: #teampoland.bf2 "


Good Job!

Komentarze

[01] Kaspar
22:35 25-01-2006
0
Takie małe sprostowanie.
Ta taktyka ewoluowała przez ostatnich kilka miesięcy więc musiała być dobra ;P
[02] Kamillos
01:39 26-01-2006
0
GG
[03] 90s
06:04 26-01-2006
0
Ladna MIAZGA,tak trzymac
[04] Twinn
00:00 27-01-2006
0
gj !!

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!