Aktualności

General Battlefield: 2
19:33 14-02-2006
General Battlefield: 2

Informacja, na którą czekała znaczna ilość osób wreszcie się pojawiła. Otóż znane są nagrody w turnieju Polish Championships 2006 organizowanego przez portal bfcentral.pl oraz EA Polska. Niestety informacje, które były nieoficjalne nie sprawdziły się... Nie było to także miłe rozczarowanie. To był szok! Otóż EA Polska postanowiło przeznaczyć nagrody tylko dla zwycięzcy turnieju.
Na chwilę obecną taki stan rzeczy się utrzyma, a większość zgłoszonych klanów może poczuć się... nie wiem jak to ująć, zawiedziona? Turniej był szumnie zapowiadany z dużą pompą, a wyszło na to, że całą pulę zgarnia zwycięzca. Szczerze mówiąc nie spotkałem się nigdy z czymś takim, czy to w turniejach komputerowych, sportowych czy jakichkolwiek innych.
Zakończę ten pesymizm i napiszę w końcu o co gramy:
Główna nagroda to roczne dofinansowanie w wysokości 25.000 zł oraz wyjazd do Niemiec na Lan Party BFCON06. Nagród za pozostałe miejsca niestety na chwilę obecną nie przewidziano...

Partnerzy turnieju: EA Polska, Creative, Intel, Gamesnet

W rozwinięciu newsa trochę wypowiedzi organizatorów:Grzegorz Pocztarski, EA Polska napisał: "Zgodnie z naszymi planami i obietnicami, chcemy rozwijać rynek e-sportu w Polsce. Społeczność graczy, zainteresowanych Battlefield 2 jest dla nas bardzo ważna. To pierwszy projekt tego typu, w który będziemy inwestować w miarę upływu czasu oraz konsekwentnie go rozwijać. Na przykładzie gry Battlefield 2 chcemy pokazać, że gra to nie tylko zabawa, ale również sposób na życie."
Łukasz Pilarczyk, Product Manager EE napisał: "Od początku jakość dźwięku w grach traktowaliśmy bardzo poważnie i tak samo teraz podchodzimy do nowej kategorii cyfrowej rozrywki jaką jest e-sport. Doceniamy graczy za ich zaangażowanie, upór i ciężką pracą jaką są godziny treningów poświęconych na tworzenie polskiej sceny "graczowej". Chcemy aby najlepsi Polscy gracze posiadając jeszcze lepszą broń jaką są najnowsze karty SoundBlaster X-Fi Fatal1ty wraz z wysokiej jakości słuchawkami, osiągali najlepsze wyniki również za granicą"
Radosław Walczyk, Intel napisał: "Intel aktywnie wpiera społeczność graczy m.in. opracowując innowacyjne i coraz tańsze technologie umożliwiające ciągły rozwój całej branży gier komputerowych. Dzięki zastosowaniu w swoich komputerach dwurdzeniowych procesorów Intela - takich jak Intel® Pentium® D - gracze mogą skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności nie martwiąc się o wydajność platformy, z której korzystają podczas rozgrywek"
Ethan, główny admin turnieju napisał: W trakcie negocjacji była mowa, że więcej zespołów miało jechać do Niemiec, niestety BFCON wprowadził ograniczenie do 400 osób co wpłynęło na to, że pojedzie z Polski ten kto wygra PC 2006. W tej chwili staramy się zapewnić jakieś nagrody dla 2 i 3 miejsca...Będziemy się starali coś z tym zrobić, porozmawiać ze sponsorami, aby pozostałe miejsca na podium były nagrodzone.

Komentarze

[01] Wojtas
10:01 15-02-2006
0
Ale LOL..Buahahahahaha Gratuluje organizatorom tfu Wildzie
[02] Calavero
10:29 15-02-2006
0
Jak już pisałem w komentarzach na bfcentral:

Jeżeli bfcentral chce byc obiektywne.. bedzie moglo wplynac na to aby nagrodzono nie 1 a conajmniej 6 zespołów. Inna sprawa będzie.. gdy BFCentral na to nie pójdzie.. i bedzie twierdzic iz nie moze rozdzilic nagrody glownej.. czyli wesprze siebie samych (czyli wilde). Jeżeli bedzie tak jak teraz proponuje EA i BF (nagradzane 1 miejsce -25000zl +lan w niemczech, 2 miejsce dzwiekowki, 3 miejsce sluchawki).. to proponuje zeby 12 klanow wycofalo sie z turnieju.. a tylko te 4 z rozstawionego 1 koszyka powalczylo o pierwsze 3 miejsca. Albo w sumie tylko z grup B-D... o miejsce 2 i 3.
[03] TuReK
10:35 15-02-2006
0
nie no sory... troche glupio wyszlo ... zycze jak najlepiej wildzie bo to nasz klan eksportowy ... ale sa tez inne teamy ktore zasluguja swoja gra na sponsoring i reprezentowanie naszego kraju na zagranicznych cupach
[04] PingNoMore[PL]
18:12 15-02-2006
0
Powiem jedno: żenua

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!