Aktualności


Z dniem wczorajszym EA Polska przesłała do dwóch redaktorów serwisów Battlefield.pl oraz Bfcentral.pl dwie kopie najnowszego dodatku do Battlefield 2 - Europejskie Siły Zbrojne.

Od wczoraj Tom@s (bf.pl) i Luki/Ethan (bfcentral.pl) testują najnowsze dzieło Electronic Arts. Najprawdopodobniej w poniedziałek lub niedzielę bardzo późnym wieczorem ukaże się nasza recenzja z pierwszego Booster Pack'a.

Premiera tego dodatku przewidziana jest na 21 Luty, jednak cena nie jest jeszcze znana.

Ci, którzy nie wiedzą co to jest Euro Forces booster pack niech zajrzą na oficjalną stronę. Od siebie dodam, że wysłanie wersji do recenzji do obydwu portali jest bardzo miłym gestem od EA Polska. Widać, że chcą choć trochę zrekompensować aferę "nagrodową" z PC06. Miejmy nadzieję, że jest to początek co raz lepszej współpracy pomiędzy sceną, a EA Polska.

Good Job!!
Stay tuned!!

Komentarze

[01] Lailonn
00:46 19-02-2006
0
"Od siebie dodam, że wysłanie wersji do recenzji do obydwu portali jest bardzo miłym gestem od EA Polska. Widać, że chcą choć trochę zrekompensować aferę "nagrodową" z PC06"

A niby jak to ma cokolwiek zrekompensowac? To jedynie reklama czegos co nie cieszy sie zbyt dobra opinia...
[02] hmmm
03:03 19-02-2006
0
dokladnie, to tylko i wylacznie czysto komercyjnye zagranie a ktos tu sie cieszy z tego jak dziecko. przeciez i tak chodzi tutaj wylacznie o nasze pieniadze, err tzn wasze : P
[03] 90s
09:59 19-02-2006
0
Tom@s ty szczesciarzu:)
ciekawe czy recenzja bedzie obiektywna
i bez cienia krytyki:)
ale mily gest od EA
[04] zbig1972
10:28 19-02-2006
0
Mnie interesuje czy po instalce bosterpacka dostane dodatkowo jakieś unlocki ?? Bo własnie jestem przed awansem i nie wiem czy brać coś czy czekać na instalke euroforca ?? A poza tym myśle że sms z kodem to byłby najodpowiedniejszy sposób na zakup dodatku.
[05] Tom@s
12:52 19-02-2006
0
Zapewne gdyby nie ta afera, nie dostalibyśmy wersji do recenzji Chociaż kto wie...
Mnie to bardzo zaskoczyło, więc dlatego się cieszę
Zawsze lubiłem takie rzeczy, chociaż kilka dni wcześniej była niezła afera...
Zobaczymy, jeśli tego typu miłe rzeczy staną się czymś normalnym (właśnie wysłanie dodatku do recenzji przez kogoś ze sceny, a nie zupełnie innego), to jestem za...

Co do unlocków, to radzę się wstrzymać, bo P90 będzie dostępne jako unlock... Udało mi się je odblokować na koncie brata, ale takie wspaniałe nie jest...
[06] 90s
20:20 19-02-2006
0
Tom@s a powiedz mi jak ty w to teraz grasz??
jak w Polsce tylko dwie osoby z toba wlacznie to maja.
jest juz jakis serw testowy?
kiedy bedzie recenzja??
moglbys screnny zapodac

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!