Aktualności

W ostatnim czasie wśród polskich klanów grających w Battlefield'a w modzie stało się dołączenie do znanego lub mniej znanego multiklanu, który pomoże w przyszłym rozwoju sekcji, a także w odniesieniu kilku sukcesów. Początek "przejść" zaczął się w momencie, gdy dywizja BF2 klanu UnKnown Fighters, zasiliła szeregi multiklanu Fear Factory ATI. Kilka dni później w ich ślady poszedł klan Free City, który został nową dywizją VooDoo Multigaming.

Kilka tygodni temu kolejne przyłączenie stało się faktem. Klan Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego - BF2 Team dołączył do multiklanu Team Reebok Multigaming. Liderem całego multiklanu jest Imper, a pieczę nad sekcją BF2 objęli Roba oraz Sztandar.
W ciągu ostatnich kilku dni znów mamy zmiany na naszej scenie. Zdobywca trzeciego miejsca na Lan Party WGS spamclan.com został wcielony do multiklanu default clan. Liderem sekcji pozostaje poprzedni dowódca spamerów sawik.

Jak widać BF2 stał się na tyle znaczącą grą, że każdy liczący się multiklan pragnie mieć w swoich szeregach dywizję BFa. Oby te zmiany wyszły nam wszystkim na lepsze!
rbkteam Roba powiedział: "Przyłączyliśmy do Team Reebok Multigaming 13 kwietnia 2006 roku. Dostaliśmy propozycję zupełnie przypadkowo ponieważ lider rbk zauważył mój nick na mIRCu z końcówką BF2. Napisał czy chcemy dołączyć do nich i podał swoje warunki. Dostaliśmy 2 serwery, jeden w Polsce (26 slotów, rankingowy) i jeden w Holandii (16 slotów). Multiclan wymaga od nas utrzymania sie w pierwszej 20 drabinki Clanbase Conquest 16. Nie wiem dlaczego akurat ta liga, ale wlaśnie o to im chodziło. Ogólnie multiklan ma bardzo dobre dywizje, które są w czołówce różnych drabinek w różne gry."


default.|sawik powiedział: "Trzon naszej drużyny tworzą najbardziej skillowi zawodnicy spamclan.com oraz kilku graczy z najlepszych polskich klanów takich jak: simplus (ex. fX), Fear Factory oraz Free City. Zdecydowaliśmy się dołączyć do default gdyż uznaliśmy, że w tym klanie mamy mozliwość swobodnego rozwoju, a plany mamy nie małe. Czas je zweryfikuje, lecz na dzień dzisiejszy podchodzimy do naszej przyszłości w default bardzo optymistycznie."

Komentarze

[01] kamillos
15:43 10-05-2006
0
GL & HF
[02] jim
16:20 10-05-2006
0
No to powodzenia wam życzę

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!