Aktualności

Mody Battlefield: 2
16:17 14-08-2006
Mody Battlefield: 2


Na stronie Project Reality pojawiła się aktualizacja z informacjami na temat nadchodzącego patcha 1.4. W związku z tym, iż 1.4 zostało zaprezentowane wcześniej w formie bety twórcy moda mieli możliwość przygotowania się do oficjalnego wydania łatki. Oczywiście nie można być pewnym, że finalna wersja nie będzie się różnić od bety na tyle by spowodować problemy w działaniu modyfikacji. Dlatego też zostaną przeprowadzone testy a ich efekt zadecyduje o dacie wydania wersji 0.32. Osoby, które nie chcą narażać się na pewne niedogodności powinny wstrzymać się z instalacją patcha 1.4 do czasu wydania wspomnianego 0.32.

Jeśli zaś chodzi o zawartość wersji 0.32 to nie pojawią się w niej żadne nowe elementy. Będzie to standardowa poprawka do znanych błędów. Może nie do końca nic nowego się nie pojawi, bowiem wraz z nią zadebiutuje 5 map. Aktualizacja ta powinna zostać wydana w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Równolegle do 0.32 prowadzone są prace nad wersją 0.4, która to będzie bogata w nowości i ulepszenia. Pojawi się armia brytyjska wraz z własnymi elementami wyposażenia. Nie może oczywiście zabraknąć nowych map i obiektów. Twórcy zapowiadają również zmiany w trybach gry. Generalnemu przeglądowi poddano także dotychczasowe profesje. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy wersja 0.4 zostanie oddana do naszej dyspozycji.

Komentarze

[01] $towarzysz$
22:37 15-08-2006
0
EA zmądrzało i daje nam booster packi w postaci łatek (mam nadzieję że będą one darmowe)
[02] ETCS Uncle Blues
09:14 16-08-2006
0
Coś ci się towarzyszu popie****liło...
W tym newsie mowa jest o nowej wersji MODa do BF2. Moda do którego EA nic nie ma na całe szczęście nic mieć nie będzie.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!