Aktualności

General Battlefield: 1942
14:57 16-02-2003
General Battlefield: 1942
Jeśli znudził się już wam biało-szary kamuflaż japońskiego A6M Zeke/Zero mam dla was ciekawostkę. Okazuje się, że Japończycy zaczęli malować swoje ZERA na kolor ciemno zielony od lata 1943 roku. Potem wszystkie ich samoloty miały już taki kolor. Miało to na celu utrudnienie odróżnienia ich samolotów dla przeciwnika, ponieważ wcześniejsze ubarwienie było bardzo widoczne, szczególnie dla samolotów Amerykańskich bombardujących ukryte lotniska japońskie. Jeśli chcecie zwiększyć odrobinkę historyczny realizm gry zapraszam do zassania ciemno zielonego ZERO.


Będąc już przy Japończykach mam jeszcze coś dla fanów tej armii, mianowicie oryginalne umundurowanie piechoty z tamtego okresu. Poniżej screen. A całość możecie ściągnąć stąd.Co jakiś czas postaram się zaprezentować wam ciekawe historyczne podmiany malowania pojazdów jak i umundurowania wojska do Battlefield 1942.Żródło: www.bf1942files.com

Komentarze

[01] Thanatos
14:36 09-03-2003
0
A jak to jest multiplayerze, jak inni n9ie maja tego skina? Po prsotu jest wtedy normalny, czy jest ten skin, a moze sie zawiesza pecet? Wie ktos?

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!