Aktualności

General
21:38 10-03-2007
General


Mieliście problem z zorientowaniem się co ściągać aby zagrać w jakiś mod? Problem ze znalezieniem aktualnej wersji? Wszystkie te kłopoty znikają w chwili pobrania i zainstalowania programiku ModJive stworzonego przez Sir. Elxx ze znanej grupy Sir. Community. Program ten zajmuje około 6MB ale jest niezwykle użyteczny dla wszystkich zainteresowanych fanowskimi modyfikacjami.Za jego pomocą możemy ściągać(również z opcją pauzy), instalować oraz uruchamiać już posiadane modyfikacje do Battlefield 2 oraz Battlefield 2142. Co najważniejsze program jest przejrzysty i wygodny w użyciu więc nawet "niedzielni" użytkownicy komputerów sobie z nim poradzą. Wielkie brawa dla twórcy w imieniu wszystkich fanów modów!Obsługiwane modyfikacje:
-Project Reality
-Battlefield 2142: Sandbox
-Battleracer
-Battlefield 2: Sandbox
-Battlefield 2: Deathmatch
-Australian Forces
-US Intervention
-Camobox
-Clan Mod
-Allied Intent Xtreme
-Operation Peacekeeper
-Department Store Battles

Komentarze

[01] Blizzard_
22:31 10-03-2007
0
super sprawa ludzie takie czegos mi brakowało ! menu przejżyste i wogule wypas juz sobie sciągam cos szkoda ze jest trnasefer jak sciagam moda : 26kbs\s sorry na poczatku tak mialem wiec juz widze ze transfer rosnie !

GORAO POLECAm jak swieze bułeczki z dzemem babci o poranku
[02] Lailonn
22:43 10-03-2007
0
naturalnie lista obslugiwanych modow bedzie sie powiekszac. Aby jakis mdo/map pack znalazl sie na liscie jego tworca musi go zglosic. Co do programu to potrafi sie sam aktualizowac wiec problemu nie powinno byc ;] Brakuje mi tylko opcji pelnego ekranu oraz mozliwosci oceniania modow(tu pewnie by wymagali zakladania jakiegos konta)
[03] balbin_JD
16:17 12-03-2007
0
fajny program tylko szkoda ze nie mogę uruchomić coś z nim nie tak muszę wyłączyć antywira by go włączyć tak nihuhu

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!