Aktualności

Zgodnie z obietnicami, otrzymaliśmy szczegółowe informacje na temat turnieju Wilda D-Link Knife Tournament Battlefield 2142. Oto co napisał na ten temat organizator pucharu - Maniac:

"W dniu wczorajszym oficjalnie ruszyły zapisy do Wilda D-Link BF2142 Knife Tournament. Aby dołączyć do rywalizacji wystarczy zarejestrować się na naszym forum klanowym w dziale Turnieje. Rejestracja jest podzielona na dwa odrębne topici, pierwszy przeznaczony jest dla zespołów, drugi natomiast dla osób które nie posiadają własnego teamu. Z tych osób zostaną utworzone drużyny które następnie stoczą bój o miano najlepszego. Turniej jest swego rodzaju testem. Znaczy to, że pierwsza edycja turnieju będzie rozgrywana czysto „4Fun” i nie są przewidziane żadne nagrody (sytuacja ta może się zmienić w czasie rozgrywek).

Nie wszyscy tak naprawdę zdają sobie sprawę w jaki sposób ma przebiegać ów turniej, mianowicie rozgrywki zostaną rozegrane w trybie 4vs4, tym razem jednak nie będziemy grać na „przysłowiowe tickety”, tylko na ilość wygranych rund. Ilość rund które należy rozegrać podczas jednego spotkania wynosi 11. Turniej zostanie rozegrany na mapie Camp Gibraltar, gdzie przeciwnicy muszą odpowiednio spawnować się: PAC(baza główna – spown najbliższy fladze przeciwnika), oraz EU(pierwsza flaga – spown najbliższy bazy przeciwnika). Czas rozgrywki oraz „spowndelay”(czyli przysłowiowy respown) wynosić będzie 120sec. Znaczy to, że w czasie jednej rundy każdy z graczy ma tylko jedno życie. Jedyną broń którą wolno używać to nóż. W celu uniknięcia użycia defibrylatora w ustawieniach servera została zaznaczona wartość sv.useGlobalUnlocks 0. Termin rozgrywki został przesunięty z dni 7-8 na 21 – 22, działanie te ma umożliwić jak największej ilości osób wzięcie udziału w turnieju. Rejestracja osób oraz drużyn trwać będzie do dnia 19.04.2007 do godziny 20.00. Zgłoszenia wysłane po tym terminie będą nieważne."


- Regulamin rozgrywek
- Rejestracja zespołów
- Rejestracja graczy bez zespołów

Komentarze

[01] maniac
15:08 03-04-2007
0
Ograniczam ilość zespołów max do 32, tak więc liczba ograniczona. W najbliższych dniach zaczynam zapraszać drużyny spoza naszych granic tak więc może się zdarzyć, że nie dla wszystkich starczy miejsc.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!