Aktualności

General Battlefield: 1942
12:40 04-03-2003
General Battlefield: 1942
Kangur (dzięki) podesłał nam takie info:

Mała notka wyjaśniająca duuuuże problemy, których niektórzy z Was mogli wczoraj doświadczyć, korzystający z All Seeing Eye.
Pojawił się nowy update do All Seeing Eye, w którym został zmieniony protokół zapytań z obowiązującego do tej pory standardu gamespy na oryginalny ASE (All Seeing Eye). W konsekwencji zostały wyeliminowane problemy związane ze śledzeniem swoich kumpli (Buddy tracker) a także rozbieżności w podawanych informacjach o graczach. Poza tym odświeżanie listy serwerów powinno odbywać się dwukrotnie szybciej niż dotychczas.
To dobre wiadomości... No a teraz pora na te złe...
Trzeba ponownie pododawać swoich kumpli i serwery wrzucone do "ulubionych". Ponadto niektóre serwery mogły założyć czapkę niewidkę i zniknąć. Obecnie All Seeing Eye korzysta z innych portów zapytań niż w przeszłości. Niektórzy niedoinformowani administratorzy po prostu nie pootwierali dostępu dla tych nowych portów w swoich firewallach. Tak więc jeśli Wasz ulubiony serwer wygląda jakby sobie gdzieś poszedł, to dajcie znać adminom, że All Seeing Eye wymaga otwartego gameportu +123, (domyślny 14690 dla BF-a) Serwery wykorzystujące stare protokoły są jeszcze przez jakiś czas dostępne w zakładce "Battlefield 1942 old".
I tym optymistycznym akcentem życzę miłego wysyłania maili.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!