AktualnościKolejny z polskich klanów biorących udział w rozgrywkach w ramach BF42-liga.de rozegrał w nich ostatni mecz. [SPQR] w swoim ostatnim spotkaniu w lidze 2B podejmowało sąsiadów zza wschodniej granicy [tamplier]. Rzymianie, podobnie jak w poprzednich swoich meczach, nie dają większych szans swoim przeciwnikom. Do starcia doszło na mapach Berlin oraz Kharkov, gracze [SPQR] pozwolili przeciwnikom ugrać zaledwie 15 ticketów, pewnie wygrywając całe spotkanie 4:0. Tym zwycięstwem przypieczętowali oni również 1. pozycję w lidze 2B.

Oto, co o całych rozgrywkach sądzi [SPQR] MaceWindu:
Przed rozpoczęciem ligi, zostaliśmy rozstawieni w pierwszej grupie - co nas satysfakcjonowało i mobilizowało do gry. Jednak tydzień przed startem ligi okazało się, że zaczniemy turniej w drugiej lidze B. Trochę mnie to rozśmieszyło, już szykowałem taktyki na mecze z BmC, illuminators, a tu nagle "zonk". No cóż, po wynikach [SPQR] łatwo stwierdzić, że liga 2B była co najmniej o klasę za słaba, zwłaszcza, że nasz zespół posiada doświadczonych oraz zgranych graczy. Przeciwnicy, którzy mogli nam namieszać w planach w ogóle się nie spisali. Straciliśmy tylko jedną rundę z ALC co uważam za niezły wynik.

Nie opadają emocje w lidze 3A. Na dwie kolejki przed końcem PTS1939, traci już tylko punkt do prowadzącego w tej lidze |MF|. W 6. kolejce PTS nie daje szans ->IFF<-, wygrywając 4:0.

Aktualne tabele poszczególnych lig

Komentarze

[01] DAnio
23:10 14-06-2008
0
GG SPQR!
[02] mcda
21:27 15-06-2008
0
GJ SPQR!
Tak naprawdę najbardziej baliśmy się TnS, okazało się jednak, ze na początku Ligi byli jeszcze troche za mało zgrani, żeby nam zagrozić. W przyszlym sezonie zagramy już z innymi klanami - mam nadzieję, że po wakacjach będziemy w formie .
[03] Artih
22:18 15-06-2008
0
A my zagramy baraże oawans z ruskami, z którymi SPQR grało ostatni mecz

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!