Aktualności


Wraz z najnowszą aktualizacją liczna już rodzina pistoletów maszynowych, które dostępne będą nam w Normandii, powiększyła się o kolejnego członka: M3 "Grease Gun:


Pistolet ten opracowano jako następce kosztownego w produkcji Thompsona. Strzelając tym samym pociskiem 0,45 ACP co Thompson, przy jednocześnie mniejszej szybkostrzelności, był bronią znacznie łatwiejszą do opanowania. Z pewnością sprawdzi się w walkach na ulicach Normandzkich miasteczek.

Ciąg dalszy zeszłotygodniowych nawiązań do FH 0.7. Zaprezentowano w grze kolejny pojazd przeniesiony z poprzedniej wersji modyfikacji dla Battlefield 1942. Tym razem jest to włoska Sahariana:


W wersji dla FH 2 pojazd posiada znaczną siłę ognia. Jego uzbrojenie to teraz 2 CKMy Breda 37 i karabin przeciwpancerny Solothurn 18 kaliber 20 mm. Nowe możliwości jakie da on obrońcom w szybkim reagowaniu na zmianę sytuacji zobaczymy na mapie "Mareth Line" w FH 2.15

Oprócz tego turniej World at War ogłosił rozpoczęcie zapisów do ich najnowszej - siedemnastej już kampanii. Więcej o tym popularnym na kontynencie amerykańskim turnieju FH 2 na stronie www.bfewaw.com

Więcej informacji: Sahariana - Fun For Four

Wątek na naszym forum: Update

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!