Aktualności


Rozpoczęły się zapisy do trzeciej kampanii turnieju Forgotten Honor, zatytułowanej: Mare Nostrum. Turniej ten rozgrywany w oparciu o mod Forgotten Hope 2, skierowany jest głównie do graczy z Europy i cieszy się niesłabnącą popularnością także wśród graczy z Polski. Podobnie jak w jego poprzednich edycjach polscy gracze dysponują własną, polskojęzyczną kompanią. Tą swoistą tradycje kontynuować będzie podczas tej kampanii Pułk Ułanów Karpackich, walczący oczywiście po stronie aliantów.

Więcej informacji w rozwinięciu newsa oraz na naszym forum.
Wyobraź sobie Forgotten Hope 2, gdzie każdy gracz walczy dla swojego zespołu, a nie dla swoich punktów.
Grę w której każdy gracz komunikuję się ze swoją drużyną i gdzie wszystkie drużyny usiłują osiągnąć cele wyznaczone im przez dowództwo.

To jest właśnie Forgotten Honor. W każdy piątek będzie miała miejsce bitwa dla 64 graczy. Strony konfliktu są zorganizowane w dwa 32 osobowe zespoły, ze strukturą dowodzenia opartą o rzeczywiste drugowojenne oddziały. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie i wszystko to jest za darmo. Po prostu kliknij na obrazku, przyłącz się i ciesz się Forgotten Hope na bardziej zorganizowanym poziomie.Ta kampania podąży tam gdzie nikt jeszcze nie był. Rozpoczniemy w zielonej, górzystej Grecji i Krecie zanim wraz brytyjskimi wojskami wycofamy się do Afryki. Mapy będą nastawione bardziej na walkę piechoty. Każdego tygodnia wydana będzie nowa mapa, a każda z nich będzie wykonana z wieloma godzinami poświęconymi na zagłębienie się w tło historyczne, dyskusję nad zbalansowaniem, testach i oczywiście godziną poświęconym na tworzenie mapy.

Nie przegap tego, kliknij na obrazek i przyłącz się do walki!

Komentarze

[01] Strzelec
10:42 26-09-2008
0
Nikt nie komentuje to tak mi troche zal sie zrobilo i chociaz napisze ze bardzo fajny plakat ;D
[02] MK
12:28 26-09-2008
0
jak nikt?klinkij w odnośnik do forum tam jest dyskusja i plakat ładniejszy jest
[03] Strzelec
21:55 26-09-2008
0
A co mnie forum, mnie o newsa chodzi.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!