Aktualności


Trzecia kampania turnieju Forgotten Honor: Mare Nostrum dobiega końca. Nim ponownie przyjdzie nam zmierzyć się na frontach drugiej wojny światowej, mamy niepowtarzaną okazję do krótkiej podróży po polach i dżunglach Wietnamu. To wszystko za sprawą nowej, skróconej kampanii turnieju Forgotten Honor: Hearts of Darkness, opartej na modyfikacji Eve of Destruction dla Battlefield 2. Zapraszam do rozwinięcia news'a.Forgotten Honor Tournament jest dumny, że może przedstawić kompletnie nowy turniej. Niezależnie od tego, że nowy turniej został zorganizowany z jakością FHT, jakiej mogłeś się spodziewać, ma także wiele nowych cech, nie spotykanych dotychczas w kampaniach turnieju Forgotten Honor.


Tak, to prawda! FHT jedzie do Wietnamu. Użyjemy modyfikacji Eve of Destruction 2 dla Battlefield 2 obejmującej wielkie, 64 osobowe bitwy w turniejowym stylu w innej niż dotychczas epoce. Turniej Hearts of Darkness będzie krótszą, lecz wysoce zorganizowaną mini-kampanią, obejmującą dwie bitwy w tygodniu, z obiema stronami konfliktu zorganizowanymi w strukturę wielkości plutonu. Nocne, czwartkowe bitwy: "Rumble in the Jungle", będą zaciekłymi walkami piechoty w dżunglach Wietnamu. Zaś w piątkowe noce bitwy: "Battlefield" będą wielkimi starciami z pojazdami takimi jak: czołgi, śmigłowce i samoloty. Ilość wygranych rund w obu bitwach będzie decydować o tym kto wygrał dany tydzień.Nie przegap tego, kliknij na obrazek pod spodem i przyłącz się do walki!Rejestracja już otwarta!


Polacy zajęli już poczesne miejsce w historii turnieju Forgotten Honor. Nie mogło więc zabraknąć ich i tym razem. W tej kampanii polscy gracze ruszyli wesprzeć w walce z kapitalistycznym najeźdźcą "bratnią" Demokratyczną Republikę Wietnamu. Polskie drużyny, to dowodzona przez Keysera drużyna czołgistów "Horse" oraz specjalna drużyna piechoty "Tiger" pod dowództwem Borin0. Możecie kierować do nich pytania w wątku na naszym forum: Forgotten Honor EoD Tournament

Komentarze

[01] Krystyna z gazowni
03:40 01-02-2009
0
A jaka jest aktualna wersja??
[02] wuwu84
09:45 01-02-2009
0
EoD 2.0 + oczywiście łatka 1.41 dla BFa

http://www.eodmod.com/

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!