AktualnościOstatnio zaniedbaliśmy relacje z rozgrywek BF42-liga.de. Pora nadrobić zaległości, bo do zakończenia rozgrywek zostało raptem kilka meczy w najniższych klasach rozgrywek.

Ze swoich występów w 1 lidze, zadowoleni nie mogą być gracze SPQR. 1 zwycięstwo, 2 remisy i 3 porażki z pewnością są dalekie od oczekiwań. Ostatecznie, po porażce w ostatniej kolejce, z walczącymi o 1. miejsce w lidze Illuminators, Rzymianie zajmują 6. lokatę. W efekcie kolejną edycję rozgrywek rozpoczną w niższej lidze (najprawdopodobniej, bo organizatorzy już nie raz zaskakiwali klany swoimi decyzjami w sprawie awansów/spadków).

Z identycznym bilansem spotkań i pozycją na koniec rozgrywek jak SPQR, zakończyli przygodę z 2 ligą A gracze [PRGK-42]. Przemeblowania w składzie na początku rozgrywek, nie wpłynęły zbyt dobrze na formę, jednego z najbardziej doświadczonych polskich klanów.

Jedynym polskim klanem w pełni zadowolonym z wyników jest z pewnością Aristocracy. Komplet zwycięstw, tylko 4 "oddane" rundy, 1. miejsce w 2 lidze B, awans do wyższej klasy rozgrywek. Te osiągnięcia mówią same za siebie.

Kolejny z polskich klanów w 2 lidze B, PTS1939 również nie może uznać obecnego sezonu za udany. Liczne problemy ze składem, w związku z tym tylko 1 wygrana i 4 porażki. Z pewnością nie zaspokaja to ambicji CL'a PTS'u.

Zaczęli rozgrywki w 3 lidze A jako Team of Troops, kończą je jako Team-Exavs. Zmienił się skład, zmieniła się nazwa, ale nie uległy zmianie wyniki. Jak do tej pory komplet porażek i szansa, żeby poprawić ten niekorzystny bilans w ostatniej kolejce.

Tyle, podsumowania obecnych rozgrywek. Kolejne startują już 30.03.2009, zapisy trwają do 20.03.2009. W związku z problemami kadrowymi kilku klanów, ich wycofaniem sie w trakcie rozgrywek, do przyszłego sezonu dopuszczone będą jedynie klany posiadające 10 aktywnych członków.

Komentarze

[01] supelek
16:19 23-02-2009
0
Ja powiem tak, SPQR w pełni zasługuje na grę w 1 lidze, pokazali nam jak trzeba grać ostatnio, i nic nie mamy na swoje usprawiedliwienie, Arcy ja bym tak podsumował że jest to klan kilku fighterów, ale już bez zgrania bez tego zacięcia, resumując patrząc na przeciwników z jakimi grał SPQR myślę że to dobry wynik, nam w lidze chyba tylko jeden klan pokazał pazury, klan Bugs na mapie Omaha po stronie axis pokazali jak się trzeba bronić.
[02] Strzelec
19:42 23-02-2009
0
No skoro mowa o zmianach kadrowych w innych klanach, to nalezaloby dodac ze SPQR utracilo 3 podstawowych graczy, a czwarty napiernicza ciagle w world of warcraft.
[03] Artih
23:17 23-02-2009
0
Wkońcu podsumowanie

Brawo Carno !
[04] Fang Dezerter {PL}
12:23 26-02-2009
0
No i poprawilismy. Ruskie dostaly po tylkach. Po tych roszadach z serwerami co mialy ostatnio miejsce z ich strony nalezalo sie im od nas.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!