Aktualności


Rozpoczęły się zapisy do czwartej kampanii turnieju Forgotten Honor zatytułowanej: Rome. Podobnie jak w poprzedniej kampanii, także w tej nie mogło zabraknąć polskojęzycznej kompanii, ponownie dowodzonej przez CLavisha.

Co nowego ma do zaoferowania graczom ten najpopularniejszy w Europie turniej Forgotten Hope? Zapraszam do rozwinięcia wiadomości przygotowanej przez porucznika Borin0 z 305 Aufklärungs-Abteilung, LXXVI Panzerkorps oraz na nasze forum.


Po miesiącach przygotowań Forgotten Honor jest gotowy by przedstawić wam nowy teatr: Włochy. W ciągu ostatnich 3 miesięcy nasz zespół składając się prawię z dwóch tuzinów maperów, projektantów modeli  oraz grafików pracował nad tą kampanią więc każda mapa będzie posiadała włoski klimat. Nie będzie ponownego wykorzystania starych map z małymi poprawkami. Każda mapa została wykonana z wykorzystaniem rzeczywistych planów bitew i danych geograficznych z okresu.<

Włochy będą się znacznie różnić od Afryki. Pagórkowaty teren i gęsta roślinność wprowadzi wiele możliwości flankowania i użycia nowej ręcznej broni przeciwpancernej. Dla tych którzy nie widzą nic na temat Forgotten Honor i zadają sobie pytanie czym dokładnie jest ta „kampania” tu znajduje się krótkie wyjaśnienie. Co tydzień, aż do końca  kampanii będziemy wydawać  nową mapę i  w każdy piątek odbędzie się starcie 64 graczy. Uczestnicy zostaną podzielone na dwa zespoły, w oparciu o rzeczywiste struktury jednostek z  II wojny światowej. Wcześniejsze doświadczenie Nie jest konieczne i wszystko jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy że klikniesz na zdjęcie, przyłączysz się a, będziesz się cieszyć  grą w Forgotten Hope 2 na zorganizowanym poziomie.center>
# Nowe, nieznane dotychczas mapy, zgodna z historią fabuła, która pozwoli na  odtworzenie bitwy o Włochy. Od plaż Sycylii do upadku Rzymu.
# Bitwy 32 vs 32 w każdy piątek wieczorem.
# Serwer położony w Anglii z dobrym pingiem dla wszystkich graczy.
# Teamplay na możliwie najwyższym poziomie.
# Dwie armie prowadzone przez doświadczonych i respektowanych oficerów.
# Oryginalna drugo wojenny łańcuch dowodzenia z pełnym systemem stopni wojskowych.
# Zarabiaj medale za dokonania własne i zespół.
# Niepowtarzalny klimat tworzony przez bardzo aktywne i przyjazne community z ludźmi z całego świata.
# Wszystko to i wiele więcej, całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!