Aktualności

Mody Battlefield: 2
18:23 26-05-2009
Mody Battlefield: 2

Mam przyjemność ogłosić zapisy do pierwszego Pucharu Narodów Forgotten Hope 2, który odbędzie się w niedziele 7 czerwca. Rozgrywki będą trwać jeden wieczór i rozpoczną się o godzinie 19:00 naszego czasu. Wśród dziesięciu zgłoszonych dotychczas zespołów nie mogło oczywiście zabraknąć polskiej drużyny dowodzonej przez Cin3k33. Zapraszam do rozwinięcia wiadomości.
Puchar jest organizowany przez społeczność Forgotten Hope. Zabawa odbędzie się w dwóch drabinkach. W drugiej drabince znajdą się drużyny, które przegrały swoje mecze w pierwszej. W wielkim finale spotkają się zwycięskie drużyny z obu drabinek, zatem jedna przegrana nie przesądza szans zespołu na końcowe zwycięstwo. Zwycięzcy otrzymają prawo do zamieszczenia w swoim podpisie na forum FH oficjalnej sygnatury pucharu, przygotowanej specjalnie dla nich i zawierającej flagę zwycięskiego kraju.


Zasady:

- mecze 10 vs. 10, minimalna liczba graczy to 8, mniej zawodników w drużynie oznacza przegraną

- obie drużyny zagrają zarówno jako alianci, jak też jako państwa osi, drużyna której suma punktów z obu rund będzie większa, wybiera stronę jaką chce zagrać w trzeciej rundzie, runda trzecia jest decydująca, zwycięzca przechodzi dalej, przegrany spada do drugiej drabinki

- bunnyhoping jest niedozwolony

- staramy się grać grę w sposób do jakiego została stworzona

- żadnych niepotrzebnych rozmów na allchacie w trakcie rund, admini mają ostatnio słowo w każdym konflikcie

- TeamSpeak do naszej dyspozycji bez potrzeby rejestracji od przyszłego tygodnia, adres serwera: 193.93.46.62:8787, dla każdej drużyny utworzony będzie osobny kanał

- mecze będą rozgrywane na dwóch serwerach w Anglii

- do każdej rundy będzie przydzielona mapa ogłoszona wcześniej na forum

- dozwolony jest więcej niż jeden zespół z jednego kraju


Polska drużyna jest już zgłoszona i wciąż można się do niej zapisywać. Zapraszam wszystkich chętnych i życzę udanej zabawy.

Oficjalny wątek na publicznym forum Forogtten Hope znajdziecie tu: Official Nations Cup Signup Thread

Pytania proszę kierować na nasze forum: FH2 2009 Nations Cup

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!