Aktualności

Mody Battlefield: 2
16:47 16-07-2009
Mody Battlefield: 2


Kilka dni temu była prezentowana nowa mapa do moda Project Reality a jednocześnie, w tym samym czasie, została wydana pierwsza wersja Retro Map Packa- zestawu starych (i całkiem dobrych) map, które kiedyś były integralną częścią PRa, a które z biegiem czasu zostały pominięte.

Mapy wchodzące w skład Retro Map Packa:

Mao Valley - Mapa ta pojawiła się już w wersji 0.32. Przedstawia ona walki amerykańsko-chińskie w południowo-wschodniej azjatyckiej dżungli. Wysoka trawa i liczne gęsta zarośla dające łatwą kryjówkę zmuszają do ciągłej ostrożności i wypatrywania przeciwnika, a jednocześnie umożliwiają organizowanie zasadzek na wrogą piechotę.

Mashtuur city - Mapa przedstawiająca starcie armii amerykańskiej i MEC o bliskowschodnie miasto. Dostępne są lekkie pojazdy: Vodnik, HMMWV oraz ciężarówki.

Steel Thunder - Mapa, która pojawiła się już w wersji .25, bazuje na tzw. asymmetrical balance (niesymetrycznym zrównoważeniu). Armia chińska dysponuje na tej mapie przewagą sił pancernych (głównie czołgami, ZTZ-99, których amerykanie na tej mapie nie posiadają). Przewaga tak może jednak zostać zniwelowana przez amerykańskie Humvee, wyposażone w wyrzutnie rakiet TOW, oraz pojazdy opancerzone M2 Bradley.

Zatar Wetlands - Zmodyfikowana mapa znana z podstawowej wersji Battlefielda 2, a która pojawiła się w wersji .06 PRa. Od dwóch poprzednich wersji różnią ją przede wszsytkim umiejscowieniu na niej armii brytyjskiej (zamiast amerykańskiego korpusu piechoty morskiej) oraz zmianie przestrzeni pola walki (usunięto tereny wokół morza i dodano wzgórza na wschodzie i południu). Walki pomiędzy siłami brytyjskimi a MEC koncentrują się na sprzęcie pancernym. Obie strony dysponują licznymi czołgami, bojowymi wozami piechoty, samobieżną artylerią przeciwlotniczą oraz helikopterami szturmowymi.

Zhanjiang Security Area - Mała mapa będącą częścią PRa od wersji .03. Dostępne na niej strony, armia amerykańska i chińska, dysponują tylko lekko opancerzonymi pojazdami HMMWV i Nanjing.Retro Map Pack można pobrać tutaj (rozmiar: 247 MB).
Instalacja jest bardzo prosta - wystarczy podążać za instrukcjami instalatora i wskazać katalog, w którym zainstalowany jest Battlefield 2.

Dane serwera, na którym można pograć na mapach będących częścią tego map packa:
PR | Official Community Event Server 2
217.146.93.96:16867

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!