AktualnościJak poinformował [R-DEV]dbzao (jeden z twórców moda Project Reality) w następnej odsłonie moda komendanci mają otrzymać nowe narzędzie pozwalające im skuteczniej dowodzić swoją armią w trakcie bitwy. Komendant każdej konwencjonalnej armii będzie miał, w swoim centrum dowodzenia, do dyspozycji UAV (Unmanned Aerial Vehicle - bezzałogowy aparat latający), którym będzie mógł sterować w sposób zbliżony do zdalnie sterowanych rakiet z helikopterów szturmowych w BF2 (oczywiście UAV będzie się poruszał od nich zdecydowanie wolniej i na stałej wysokości).

Pojedynczy lot patrolowy UAV będzie trwał maksymalnie 10 minut, po czym aparat będzie musiał być zawrócony na kolejnych 10 minut do bazy. Nie będzie także możliwości by za jego pomocą umieszczać znaczniki laserowe lub atakować jakiekolwiek cele - UAV będzie służył wyłącznie do rekonesansu. W zamierzeniach autorów ma pojawić się także możliwość zestrzelenia wrogiego UAV za pomocą broni przeciwlotniczej.

Twórcy moda pracują także nad wprowadzeniem zbliżonego urządzenia patrolowego dla pozostałych frakcji: Czeczenów, Talibów i rebeliantów.

Zaprezentowany został także filmik pokazujący obraz jaki otrzyma komendant za pomocą UAV. Można go obejrzeć w tym miejscu

Dodatkowo [R-DEV]Chuc zaprezentował na swoim blogu nowe animacje karabinów G3, można je obejrzeć tutaj

Komentarze

[01] pan_michal
19:02 20-07-2009
0
wyglada fajnie. cale szzczescie, ze nie bedzie mozna znaczyc nic na mapie, widok tez nie jest do konca udany (co jest na plus). akcja bedzie tylko polegac na chowaniu sie przed nim jak bedzie leciał i juz ciekwe
[02] $towarzysz$
16:52 21-07-2009
0
No teraz kierowcy cięższego sprzętu będą mieli trochę pod górkę

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!