AktualnościWszelkie informacje na żywo z Niemiec, można uzyskać na kanale IRC - #bfcon06.pl - Zapraszamy!

Godzina 21:30 27-go Kwietnia 2006 roku. Zbieramy się pod Salą Kongresową w Warszawie, aby wyruszyć na pierwsze zagraniczne Lan Party w historii polskiej sceny Battlefielda. W Warszawie pojawiły się 3 najlepsze drużyny turnieju Polish Championships 2006, który był przepustką na wyjazd do Niemiec - Team Wilda, FearFactory ATI oraz VooDoo Multigaming stawiły się w nie najmocniejszych składach, niestety powodem takiej sytuacji są wymagania organizatorów BFCON (impreza tylko dla pełnoletnich), jednak te osłabienia nie sprawiły, że nasze drużyny pojechały w złych humorach, wręcz przeciwnie z wielką ochotą do skopania kilku tyłków. Do Niemiec wyjeżdża w sumie 40 osób.

Godzina 6:00 i wreszcie przekraczamy Polsko-Niemiecką granicę, teraz pozostało już tylko ok. 400 km do miejsca docelowego. Dojeżdżamy około 13:00 i od razu zajmujemy miejsca na hali, arenie imprezy. Tutaj nastaje lekki szok... jesteśmy jedyną ekipą (poza adminami turnieju), która przyjechała tak wcześnie. Początkowe problemy z organizacją i zapewnieniem prądu nie robią wrażenia na naszych i w spokoju oddajemy się grom na konsolach Xbox, Xbox360 oraz PS2. Dopiero około 19 zaczynają zjeżdżać się pozostałe ekipy, które wezmą udział w Lan Party. Przewidywane turnieje to m.in. Battlefield 2 8vs8 (16 drużyn), Battlefield 1942 8vs8 (16 drużyn), Battlefield 1942: Desert Combat (4fun), Battlefield 2 Racing (4fun).To będzie dłuuuga noc, a póki co idziemy na grillowane kiełbaski sponsorowane przez EA Polska :)


Start rozgrywek przewidywany jest na dzisiaj, po godzinie 21. Pogramy prawdopodobnie do 4 rano, a w sobotę od 10 do oporu... Zapisy do turnieju, który nas najbardziej interesuje zaczną się o 21:00 i obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Na szczęście nasze drużyny mają zapewniony udział w rozgrywkach.Skład ekipy, która pojechała na BFCON06:Team Wilda
Ethan, Pop, MZS, Maniac, Mlody, Jabbah, Gru, st3f4n, Luki, Benny

FearFactory ATI
Kaspar, Heniek, Sergyey, Duk3, Fronki, Rafi.pl, Soup, Jerry, Qba, Pajda

VooDoo Multigaming
Stan, Wydras, Snake'83, Mulik, Samson, RaDDeXX, Iglo, Hunter.pl, Koki

oraz cała masa redaktorów z takich serwisów jak bfcentral.pl, ImRo, valkiria.net, zalogag.pl, a wśród nich redakcja battlefield.pl:
Tom@s (bf.pl), Noe i Mar (bfcentral.pl), Jakub Oszczepaliński, Michał Weber, Sławomir Serafin, ZalogaG (2 osoby) której imion nie znam, Henryk Chorążewski z firmy Creative oraz Grzegorz Pocztarski z EA Polska. :)

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!