Aktualności

Przez ostatnie miesiące, EA i DICE raczyło nas tylko materiałami dotyczącymi trybu Multiplayer z BC2. Dowiedzieliśmy się z nich m.in. tego, w jaki sposób będziemy mogli regenerować "życie" naszego żołnierza bądź w jakim stopniu będzie możliwa personalizacja pojazdów, którymi przyjdzie nam walczyć na polach bitwy.

Tymczasem, redaktorom niemieckiego magazynu GameStar udało zdobyć się informacje dotyczące kampanii dla pojedynczego gracza, która do tego momentu była wielką niewiadomą. Z fragmentu tego miesięcznika o numerze 01/2010 dowiadujemy się, iż w drugiej odsłonie Bad Company po raz kolejny wcielimy się w postać Prestona Marlowe, który wraz z trójką swoich kumpli: Haggard`em, Sweetwater`em i sierżantem Redford`em, będzie wykonywał patrol w okolicach Alaski. Podczas swojej misji, kompania B odkrywa tajny projekt nowej broni nad którą pracuje armia Rosyjska, przez co cała czwórka wpada w poważne tarapaty.

Jeden z redaktorów GameStara, Michael Tier, miał już okazję zapoznać się z dwiema misjami, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Mowa tu o misji Snow blind oraz Heart of Darkness. Pierwsza z nich będzie odbywać się w lokacji, którą widzieliśmy już na pierwszych materiałach z BC2, natomiast kolejna będzie rozgrywana w niepoznanych dotąd górskich rejonach Boliwii.

Kolejne informacje na temat trybu Singleplayer powinniśmy uzyskać już 25 listopada, kiedy to ukaże się już pełne wydanie numeru 01/2010 magazynu GameStar.

Komentarze

[01] Severius5
21:37 24-11-2009
-1
będzie wykonywał wykonywał patrol w okolicach Alaski. Poprawcie to
17:38 25-11-2009
-1
kogo to obchodzi jaka bedzie kampania, lepiej sie niech skupia na multi... np w bf2 kampania jest uboga,ale jakos mi to nie przeszkadza

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!