Aktualności

W tym roku twórcy FH zaprezentowali nam pod choinkę nowe zabawki oraz mapę. Z zabawek z pewnością ucieszą się piloci, bowiem do zaprezentowanego w zeszłym tygodniu P-51 dołączył właśnie P-47 Thunderbolt - od razu w dwóch malowaniach. Samolot z pewnością będzie nieocenionym wsparciem z powietrza dla amerykańskich jednostek pancernych. Natomiast wsparcie artyleryjskie zapewni haubica 105 mm M2A1 oraz działo ppanc. 76 mm M5.


Więcej w telegraficznym skrócie w rozwinięciu newsa :)

Tydzień temu poznaliśmy mapę wywodzącą się z turnieju Forgotten Honor, w tym tygodniu kolej na turniej World at War i mapę Villers Bocage przygotowaną przez Guderiana i Natty Wallo.

Więcej zdjęć jak zawsze na stronie twórców, a tym czasem jeszcze kilka kolejnych pojazdów, które wróciły od lakiernika.

Na zakończenie chciałbym wszystkich zachęcić do głosowania na Forgotten Hope 2 w konkursie 2009 Mod of The Year organizowanym przez Mod DB.

Myślę że to dobra okazja do uhonorowania twórców za ich pracę. Więcej informacji o konkursnie na naszym forum. Natomiast wszystkim graczom życzę wesołych i pogodnych Świąŧ Bożego narodzenia oraz oczywiście jak najszybszego pojawienia się FH 2.25 na naszych dyskach :)

 

Wątek na naszym forum: Update

Komentarze

[01] Strzelec
10:37 05-01-2010
0
Kurcze, dla tego samolotu moglbym kupic BF2 i siepac w FH2 :D

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!