Aktualności

Jak poinformował graczy na forum EA UK, Bazajaytee z DICE, prace nad łatką oznaczoną numerem 1.51 do gry Battlefield 2142 wciąż trwają. Bazajaytee po raz kolejny tłumaczy opóźnienia związane z jej wydaniem. Jak się okazuje, prace nad prawdopodobnie ostatnią łatką do BF2142 zostaną wznowione dopiero wtedy, gdy programiści zakończą pracę nad Bad Company 2.

Właściwie nowy patch mógłby zostać już wydany, jednak aktualna jego kompilacja przysporzyła ekipie z DICE dodatkowych problemów, które muszą zostać rozwiązane przed wydaniem. A są nimi:

  • Usługa komunikacji głosowej (VOIP) przy serwerach dedykowanych nasłuchuje na wszystkich portach, zamiast jednego określonego w pliku konfiguracyjnym serversettings.con.
  • Uruchomienie więcej niż jednego serwera na jednej maszynie (które oczywiście zwiększa ilość przesyłanych danych) powoduje wolne ładowanie się map dla klientów. To oznacza, że gdy wchodzisz na serwer, to mapa może się ładować nawet do 1 godz.

Dodatkowo, tuż po wydaniu patcha, programiści przygotują nową wersję Deluxe Battlefielda 2142, tak aby po pobraniu z EA Download Managera była ona już aktualna, a w zamian za długi czas oczekiwania na 1.51, dorzucą jeszcze 2 nowe mapy (czyli zostaną dodane razem 3 - przyp. red.).

Komentarze

[01] czekolada
20:50 06-01-2010
Oczywiście dziękuje za info
14:57 07-01-2010
0
Mają jakieś dwa małe problemiki i nie mogą patcha wydać... NS za darmo oczywiście dla tych co nie stać na niego.
[03] czekolada
15:28 07-01-2010
Michałek a ty tylko zwalone tekstu potrafisz dawać.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!