Aktualności

Najnowsza łatka do gry Battlefield Heroes umożliwia grę w oknie, bez zajmowania całego ekranu. Żeby włączyć tą funkcję należy zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach gry. Od teraz można się też przełączać między trybem pełnoekranowym i w oknie za pomocą kombinacji klawiszy Alt+Enter.

Oprócz tego nowo stworzeni Herosi będą wyposażeni w nowe widżety - zamiast bandażów Crude, będą to bandaże Supreme. Jak widać na obrazkach poniżej jest to zmiana na lepsze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprócz tego... ... powstał serwer do gry z system Auto-admin. Można go ustawić tak, by np. informował o pierwszym i ostatnim fragu w czasie rundy, lub który z graczy właśnie awansował na wyższy poziom, ale to nie wszystko. Dzięki niemu można używać specjalnych komend, aby dowiedzieć się o rotacji map czy panujących na serwerze zasad. Jeśli jesteś zainteresowany, dodaj ten serwer do ulubionych klikając tutaj. Zapowiedziano też dodanie zaawansowanych statystyk, które będą zapisywane na stronie serwera. Jest tylko jeden mały problem - cały system nie działa, a to z powodu ostatniej aktualizacji o której pisałem na początku... Jednak autorzy Auto-admina już pracują nad rozwiązaniem tej niedogodności. Więcej informacji o programie pod tym adresem.

PS

Dzisiaj jest ostatni dzień by "tanio" kupić swojego zwierzaka do gry, może się skusisz? Zobacz ofertę tutaj.

Komentarze

13:13 17-01-2010
-2
Jakie widżety? Chyba widgety...
14:39 17-01-2010
1
A co Ci się nie podoba w spolszczonej wersji? Nie czepiaj się...
19:14 06-02-2010
0
Nie prościej było napisać bandaże a nie widżety? ...

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!