Aktualności

Mody Battlefield: 2
20:15 28-02-2010
Mody Battlefield: 2

Wyrwawszy się z gorących objęć dwóch aspiryn co noc, zapraszam do nieco spóźnionych wieści z prac nad FH 2. Muszę przyznać, że tym razem ekipa FH bardzo mnie zaskoczyła, prezentując broń o której ledwie słyszałem i której nie przypominam sobie w żadnej z granych przeze mnie gier. Do arsenału FH 2 dołączy bowiem... myśliwski dryling!

 

 

Nie mniej ciekawe od samej broni będącej hybrydą strzelby i karabinu, jest jej przeznaczenie jako broni przetrwania i samoobrony dla niemieckich pilotów, którzy zostali zestrzeleni. Kombinacja morderczej siły ognia strzelby śrutowej na krótkim i pocisku karabinowego na długim dystansie zapowiada bardzo ciekawą broń na silniku BF 2, choć z pewnością długi czas potrzebny na przeładowanie nie będzie wybaczał błędów.

 

Skoro jesteśmy już przy lotnikach Luftwaffe, to wedle zapowiedzi twórców otrzymają oni nową maszynę na części późniejszych map afrykańskich: BF 109 w wersji F-4 Trop. Musze przyznać, że w konfiguracji z czterema działkami 20 mm budzi we mnie pewien niepokój o wynik spotkania z nim mojego ulubionego Crusadera III.

 

Na koniec zaproszenie do oficjalnego kanału Forgotten Hope na YouTube. Miłego oglądania :)

Komentarze

21:21 28-02-2010
2
wreszcie będzie jakaś namiastka sensu w "byciu zestrzelonym" : ) i już czekam na "zawody strzeleckie", trza takie coś zorganizować, wiecie - tylko drillingi i jazda! : ]
22:11 28-02-2010
2
W takim razie życzę powrotu do zdrowia (fizycznego )!
[03] działo
13:50 01-03-2010
2
4 działka 20 mm? Raczej 3, jedno przez wał smigła, dwa w gunpodach pod skrzydłami i do tego 2 km. z tego co pamiętam.

A ta strzelba jest PIĘKNA
[04] WuWu84
21:32 02-03-2010
0
@działo
Masz racje - te dwa w kadłubie to KMy, ale i tak coś czuje, że Crusadery będą miały przechlapane

@Spit
Dzięki - co do psychicznego straciłeś już nadzieje

@LoyleSuicider
Od czasu krótkiej przygody z BF Pirates chodzi za mną taka mapa 16 (lub przeróbka istniejącej), tylko odpowiedniej broni mi brakowało: symetryczna, dwie flagi w zabudowaniach na przeciwległych końcach mapy, między nimi dużo osłony, żadnego bleeda, 100-200 ticketów na stronę, żadnych noży i apteczek, skrzynka z amunicją na flagę, po jednej kuli do lufy i jazda. Z FH będzie miało to nie wiele wspólnego, ale na jakimś małym evenciku może być fajna zabawa

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!