Aktualności

Nim przystąpię do prezentacji najnowszego newsa, pozwolę sobie wrócić na chwile do prezentacji sprzed tygodnia, prezentacji pojazdu na którego czekałem, odkąd zacząłem grać w FH. Oto najszybszy pojazd gąsienicowy II Wojny Światowej: amerykański niszczyciel czołgów GMC M18 Hellcat!

 

 

Nareszcie! Choć w tym wypadku zwłoka może wyjść na korzyść naszemu bohaterowi: dopiero na bogatych w roślinność normandzkich mapach i z możliwością wyboru specjalnej amunicji w FH 2, ten pojazd ma szanse pełniej pokazać, czym zjednał sympatie wielu załóg.

 

Wracamy jednak do najnowszej aktualizacji, a w niej ciąg dalszy rozbudowy arsenału 2.26: odnowiony pistolet M1935 Browning HP oraz kolejny członek, jakże już licznej rodziny czołgów Sherman - M4A3 (75) W.

 

 

Zbliżające się FH 2.26 to jednak nie tylko nowe zabawki. Czekają nas także zmiany w samej rozgrywce. Pojawią się znane z Battlefield 1942 "fale spawnów" oraz spawny tylko dla jednej ze stron. O ile druga z "nowości" ma znaczenie głównie dla twórców map, to "fale spawnów" za sprawą których zabici gracze będą pojawiać się na mapie w określonych przedziałach czasu, powinny ułatwić zorganizowane ataki i wzmocnić wrażenie, że nie jesteśmy sami na polu walki.

Okazją do wypróbowania powyższych zmian, będzie z pewnością nowa mapa Port en Bessin. W walkach o tą niewielką przystań zmierzą się siły Brytyjskie oraz Niemieckie.

 

 

Powyższe obrazki przypomniały mi jedną z map modyfikacji XWW 2 dla Battlefield 1942. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że całkiem niedawno, bez większego rozgłosu, zagościła również na silniku Batt lefield 2.

 

Zachęcam wszystkich fanów gier z okresu II Wojny Światowej do zapoznania się z tą pozycją. Odnośniki do instalatora 1.0 znajdziecie poniżej:

http://www.bf-games.net/download/9/experience_world_war_ii_xww2_client_1_0_full.html

http://www.battlefieldsingleplayer.com/files/bf2/mods/xww2/XWW2_BF2_1.0.exe

 

Twórcy planują już wkrótce aktualizację. Póki co zapraszam do podzielenia się wrażeniami na naszym forum.

Komentarze

23:00 20-03-2010
3
HELL YEA ! :D

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!