Aktualności

W dniu wczorajszym odbył się ostatni mecz obecnego sezony BF-ligi. Jedyny polski klan walczył o drugą pozycję w pierwszej grupie ligowej. Wcześniej pierwsze miejsce zapewniła sobie reprezentacja Pas42 - niepokonana w tym sezonie.

Przeciwnikiem naszych graczy był zespół  ¤)ßmÇ(¤ , również walczący o 2 miejsce.

Wybrane mapy to El Alamein [SPQR] i  Bocage ¤)ßmÇ(¤.

Spotkanie miało pasjonujący przebieg i do ostatnich minut trzymało w napięciu zarówno graczy jak i widzów (dzięki przekazowi LIVE PTS).

Bardzo dobry początek na El-Alamein - wygrana 162-22 uspokoiła graczy SPQR, jednak przeciwnik nie odpuszczał wygrywając druga turę przewagą 1 ticketem 81-82 - ostatnie sekundy były naprawdę dramatyczne. Dzięki przewadze z pierwszej tury wynik 2-1 (na razie).

Druga mapa - Bocage , ¤)ßmÇ(¤ - dodatkowo wsparty przez jednego z najlepszych graczy klanu Illuminator rozpoczyna jako allied i po zaciętej walce wygrywa 22-62 . Niestety nasi piloci nie poszaleli , słabsze samoloty i ciągłe wsparcie aa skutecznie przeszkadzało .

Strona allied i tutaj niespodzianki jedna za drugą - utrata wszystkich flag, po minucie odzyskanie wszystkich, znowu strata - sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.

Runda kończy się wynikiem 83-0 i SPQR zwycięzą 4-2 zostając wice mistrzem ligi w tym sezonie.

Relacje z meczu można obejrzeć na stronie PTS TV (archiwum)