Aktualności

Nadszedł czas na podsumowanie ostatnich wydarzeń, które to miały i mają miejsce w Lidze Battlefield: Bad Company 2 powered by Cybersport. Kilka dni temu została wyłoniona druga drużyna, która zagwarantowała sobie miejsce w Wielkim Finale Ligi BFBC2, a od dzisiaj prowadzonę są rozgrywki w ramach trzeciej kampanii o nazwie SPRAWA HONORU.

 

Niestety, daje się zauważyć tendencję spadkową podczas zapisów do kolejnej kampanii. Do pierwszej kampanii zapisał się komplet drużyn, czyli aż 32 formacje. W kolejnych kampaniach zapisało się odpowiednie tylko 26 i 21 drużyn.  Trudno powiedzieć, czym spowodowane jest spadające zainteresowanie ligą, mamy nadzieję, że jednak nie chodzi tutaj o zbyt małą pulę nagród w Wielkim Finale .

 

Wracając jednak konkretnie do rozgrywek, warto wspomnieć o czwartkowym finale kampanii ODWET, w którym udział wzięły dwa najlepsze zespoły tej kampani. Mowa tutaj o drużynie Special Operations Group, która dostałą się do finału z drabinki wygranych oraz o drużynie Polish Game Control.bc2, która coraz lepiej radzi sobie nie tylko na rodzimej arenie ale i międzynarodowej. Po raz kolejny, Panowie z SOG pokazali swoją wyższość (w ramach drabinki DE, obie drużyny miały okazję zagrać przeciwko sobie i wtedy również lepszą drużyną okazał się SOG) nad zespołem PGC, wygrywając mecz 1:0 i zdobywając drugi z sześciu slotów umożliwiających walkę o nagrody o łącznej puli 12 000zł.

 

To jednak nie koniec zmagań w ramach Ligi BFBC2 - przed nami kolejna kampania, o nazwie SPRAWA HONORU, w ramach której już od dnia dzisiejszego będą odbywały się mecze grupowe, których finaliści powalczą o trzeci slot:

 

 

Kto wyjdzie z grupy? Czekamy na Wasze typowania w komentarzach i przypominamy, iż z każdej z grup wyjdą dwie najlepsze drużyny!

Komentarze

11:18 13-06-2010
0
MaXFloPLay SR II !! :D

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!