Aktualności

Do sieci wyciekły zdjęcia zawartości marcowego numeru magazynu Game Informer, w którym to znajduje się obszerny artykuł dotyczący Battlefield 3. Ze skanów możemy dowiedzieć się nowych, interesujących informacji (oraz zobaczyć pierwsze zdjęcia z gry!) na temat nadchodzącego Battlefielda - więcej w rozwinięciu.

 

Destrukcja 3.0

W silniku Frostbite 2 zaimplementowano najnowszy system destrukcji od Dice. W nowym BF nic nie może się uchować przed zniszczeniami. Podczas zamkniętej prezentacji pokazano demo, w którym trzęsienie ziemi rozerwało ulice miasta oraz spowodowało zawalenie się 7-piętrowego budynku. Pocisk RPG wystrzelony w budynek wyzwala wielką siłę uderzeniową, która powoduje pękanie szyb na wielu piętrach, oraz rozrywa najbliższe fragmenty budynku na setki drobnych kawałków.

 

Nowy system oświetlenia

Dynamiczne oświetlenie było zaimplementowane już w BF Bad Company 2, jednak proces ustawienia odpowiedniego oświetlenia i cieniowania wszystkich obiektów był czasochłonny. W silniku Frostbite 2 zawarte są zaawansowane technologie, taki jak deferred lightning, real-time radiosity oraz system dynamicznych cieni (obejrzyj pokaz tych technologii tutaj). Dzięki temu cały proces umieszczania nowych źródeł światła w lokacjach zajmuje dużo mniej czasu dla programistów. Pozwala to także na bardziej rozbudowane oświetlenie - jeden fragment wąskiej uliczki z Battlefield 3 może mieć więcej źródeł światła, niż cała mapa wzięta z Bad Company 2!

 

Lepsze animacje, AI oraz dźwięki na polu bitwy

Twórcy gry pierwszy raz w historii gier spod znaku Battlefield stworzą w BF3 dwa oddzielne systemy animacji postaci: oddzielny dla trybu singleplayer, oddzielny dla trybu wieloosobowego. Postać kontrolowana przez gracza ma zachować szybką reakcję na zmiany kierunku celowania itp., przy zachowaniu realistycznego wyglądu i odwzorowania ruchu. Poczynione zostały także postępy w kwestii AI (sztucznej inteligencji) dla trybu pojedynczego gracza. Aby Battlefield 3 był porządnie udźwiękowiony, ekipa z Dice wybrała się z mikrofonami na poligon w Szwecji, aby jak najrealistyczniej oddać w  grze odgłosy przelatujących pocisków, przejeżdzających czołgów itp.. Całe udźwiękowienie gry ma być czyste, zaprojektowane tak, aby można było łatwo zorientować się w położeniu przeciwnika. Na przykład: odgłosy wroga przebiegającego obok mają być głośniejsze, niż oddawane w oddali strzały. Gracz posługujący się dobrym sprzętem audio usłyszy różnicę pomiędzy czołgiem mierzącym końcówką lufy w ścianę, za którą się schował, niż gdyby czołg celował w inną stronę. Karabin maszynowy który za chwilę ma się przegrzać będzie wydawał nieco inne dźwięki podczas strzelania, nie będzie więc potrzeby stosowania wskaźnika temperatury broni. I tak dalej.

 

Odznaczenia i modyfikowanie własnej postaci w trybie multiplayer

W Battlefield 3 ma być dużo więcej rzeczy do odblokowania, niż w Bad Company 2. Jednakże do odblokowania mają być nie tylko nowe giwery i celowniki, jak to było w BC2. System statystyk ma wspierać graczy w drodze do zdobycia najwyżej rangi w BF3. Prawdopodobnie oznacza to, że do każdego wojskowego stopnia w grze do zdobycia będzie także jakiś dodatkowy unlock. Programiści z Dice nie chcą pozwolić graczom na przesadną edycję swoich mundurów, tak aby nie mogli się zakamuflować jako zawodnicy z przeciwnej drużyny, lub biegali w absurdalnych, różowych gatkach. Mimo to, modyfikowanie swojego żołnierza w trybie wieloosobowym będzie możliwe. Na razie nie wiadomo w jakim zakresie, ale gracze mają być z tego rozwiązania "bardzo zadowoleni".

 

Gameplay. Tryb komendanta, drużyny, klasy, tryb hardcore, killcam

Choć Patrick Bach w wywiadzie dla GI nie mówi tego wprost, to wyraźnie sugeruje, że dla trybu komendanta znanego z BF2 nie będzie miejsca w jego następcy. Powody, dla których tryb komendanta prawdopodobnie nie pojawi się w BF3 to przekonanie Dice, że taka funkcja nie cieszyła się dużym zainteresowaniem zawodników. Większość graczy z BF2 jest wg. autorów BF3 zainteresowana jedynie graniem w swojej drużynie i otrzymywaniem rozkazów od dowódcy. Poza tym podczas rozgrywania bitwy w "dwójce" z trybu komendanta mogły korzystać tylko 2 osoby jednocześnie, a panowie z Dice są zainteresowani tym, aby jak najwięcej sprzętu było dostępne dla każdego i bez ograniczeń. Bach podaje jako przykład takiego rozumowania UAV w Bad Company 2, z którego może korzystać każdy gracz na serwerze, a nie tylko komendant, którego zresztą w "złej kompanii" nawet nie ma.

System drużyn ma być znacznie poprawiony w stosunku do BF2, a przede wszystkim w stosunku do BC2, gdzie system składów jest wyjątkowo kulawy. Nieznane są jeszcze żadne konkrety na ten temat, ale można się spodziewać podniesienia limitu żołnierzy w jednej drużynie, nowego systemu wydawania rozkazów itd.

Od czasów Battlefield 2 posiadającego siedem klas postaci, każdy następny Battlefield miał 4 rodzaje żołnierzy do wyboru (lub nawet tylko 3 jak w BF1943).  W BF3 najprawdopodobniej również znajdą się 4 specjalizacje żołnierzy. Zamiast robić wiele klas postaci, programiści z Dice wolą dać graczowi jak najwięcej broni i gadżetów do wyboru , tak aby mógł dostosować swój ekwipunek jak najlepiej do funkcji, jaką chce pełnić.

Tryb hardcore, znany z Battlefield: Bad Company 2 ma szansę pojawić się w Battlefield 3. Kolejna rzecz znana z BC2, killcam, najprawdopodobniej będzie obecna także w "trójce", z możliwością jej wyłączenia przez administratora serwera.

 

Tryb spectator / theater mode ?

Prace nad trybem pozwalającym na podgląd rozgrywki / odtwarzaniu dem w BF3 trwają mimo wielu trudności napotkanych po drodze, jednak szczegółów dot. funkcjonalności nowej funkcji itp. są nieznane.

 

Wieloplatformowość. Mody dla BF3

W przeciwieństwie do większości dzisiejszych gier, Battlefield 3 jest grą stworzoną na PCty, oraz dodatkowo przerobioną w wersji na konsole. BF3 w wersji na komputery osobiste będzie oferował wiele funkcji, jakich nie będzie w wersji na konsole, takie jak możliwość grania w 64 osoby jednocześnie na jednym serwerze czy korzystanie z zaawansowanej grafiki, obsługującej anty-aliasing i rozmycia obrazu. Niestety, oczekiwane przez fanów serii modyfikacje gry Battlefield 3 tworzone przez samych graczy raczej nie powstaną. BF3 nie będzie zawierał w sobie narzędzi modderskich, jak było to w przypadku BF2. Ponieważ silnik Frostbite 2 jest bardzo zaawansowany technologicznie, stworzenie dla niego odpowiedniego SDK (software development kit) zabrałoby mnóstwo czasu programistom, a ci z kolei wolą się skupić na dopracowywaniu samej gry. Jednakże umożliwienie graczom na "jakieś" modyfikacje Battlefield 3 nie są jeszcze całkowicie wykluczone. Szczegóły są jeszcze nieznane, ale być może sprawa edytowania BF3 nie będzie wyglądała tak czarno, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

 

Singleplayer

Podczas prezentacji dla dziennikarza GI pokazano krótki fragment z trybu jednoosobowego, rozgrywany w miejscowości As-Sulajmanijja (Irak), w roku 2014. Ma to być misja naszpikowana budującym się napięciem, przekleństwami towarzyszy broni oraz klimatyczną muzyką. Kampania w trybie singleplayer ma toczyć się w "wielu różnych miejscach, nie tylko na Bliskim Wschodzie".

 

Skany z magazynu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

[01] Ribel95
17:39 08-02-2011
5
Już mi się podoba
[02] ankle
17:49 08-02-2011
Gra z serii BF jest po raz pierwszy od 18 roku życia. A miałem sobie zamiar kupić
[03] Ribel95
17:52 08-02-2011
A to rodzice Ci nie pozwolą czy co?
[04] grabczas
18:05 08-02-2011
Jeszcze trochę i jednak złożę zamówienie na Pre Order :D
[05] GapcioxD
18:25 08-02-2011
04 Me too :D
[06] Haggard
18:45 08-02-2011
3
Ja już złożylem musze mieć karkand na frosbite 2 odrazu hehe
[07] Daszek
18:48 08-02-2011
-1
Wszyscy boją się o wymagania, czy tylko ja ?
[08] balbin_JD
18:59 08-02-2011
-3
ciekawe kiedy można spodziewać sie bety jakiegoś filmików i ss nie tylko ze skanów czasopisma
[09] Dywan
19:00 08-02-2011
3
@07

bo pewnie beda z kosmosu
[10] grabczas
19:14 08-02-2011
8
@07 Ja akurat jestem całkiem niedawno po zmianie kompa i akurat wstrzeliłem się niecały rok przed BF3. Jedyne o co naprawdę się martwię to karta graficzna ale to będzie kwestia zejścia z detali pewnie. Chyba że wyskoczą że trzeba więcej niż 4gb ramu. Wtedy kolejne 4 wsadzę od razu xD

@08 No właśnie to jest teraz najważniejsze. Póki nie zobaczę rozgrywki nie zamawiam gry
[11] tomekan
19:20 08-02-2011
6
ja nie wiem czy pójdzie mi na intel core2 duo.
[12] ankle
19:24 08-02-2011
-3
@03

Sądząc po twoim nicku pewnie masz 16 lat tak jak ja (patrząc rocznikowo). Ja mam włąśnie takich rodziców którzy kontrolują co kupuję i nie mogę sobie pozwolić na BF 3 bo według oznaczeń PEGI jest to gra dla dorosłych. A ty sobie kupujesz mimo zastrzeżeń?
19:30 08-02-2011
0
@12

Brawa dla rodziców.
[14] ankle
20:12 08-02-2011
Komentarz zablokowany
[15] balbin_JD
20:17 08-02-2011
8
co do bety boje się że wyjdzie jak było w przypadku bc2 miesiąc przed premierą i tak naprawdę to będzie demo nie beta a klucze od ea za MOH to były naciągane by ludzie to kupili w miesiąc niewiele zmienią bo przecież gra musi zostać umieszczona na nośnikach i rozesłana po sklepach itd a wracając do bc2 beta była chyba nowsza od wersji pudełkowej bo w becie można było strzelać z stacjonarnych ckm na dx9 a w grze oryginalnej naprawili to chyba przy 3 patchu ^^
[16] Orenos
20:59 08-02-2011
-3
@15
Jeszcze do teraz jest trochę(dużo?) bugów które były już naprawione w becie ,a w oryginalnej wersji dalej są... śmiać się czy płakać?
[17] KubaXman
21:08 08-02-2011
-3
16.
Śmiać się przez łzy.
Czekamy na filmiki z akcją, bo screeny nie pokazują jak to wszystko działa.
[18] balbin_JD
21:13 08-02-2011
-3
ja tam czekam na bete bo filmiku nie poczujesz jak postać czy pojazdy się prowadzą
[19] diegothic
21:59 08-02-2011
Komentarz zablokowany
[20] xmariusz
22:35 08-02-2011
-1
ehh zapowiada sie super ;] szkoda ze tyle czasu trzeba czekac ... chociaz do tej bety :x
[21] balbin_JD
22:40 08-02-2011
0
za wypowiedzi nawet na forum czy w komentarzach w sprawie takiej gry powinniście być banowani nie mając wymaganego wieku do danej gry ....
[22] xmariusz
22:48 08-02-2011
wiesz nikt nie sprawdzi im wieku :x
[23] xmariusz
22:50 08-02-2011
w ogole zawalenie takiego 7 pietrowego budynku... fajnie napewno wyglada + dzwiek tez musi byc niezly ;]
[24] xmariusz
23:03 08-02-2011
Komentarz zablokowany
[25] saper305
00:50 09-02-2011
@21
popieram!!!
[26] XerxesPL
01:00 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[27] XerxesPL
01:04 09-02-2011
2
O i widze że jest system magazynków który lubie - po przeładowaniu można jeszcze raz nowy magazynek i jest o 1 pestke więcej ;D a w karabinach powtarzalnych to ma znaczenie
[28] xmariusz
01:12 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[29] Dywan
02:32 09-02-2011
13
zagracie w bete...powiecie ze syf ale i tak kupicie...to samo bylo z bc2,tym razem chyba jednak kubel zimnej wody na leb
[30] Mila
07:23 09-02-2011
5
Nie rozumiem osob ktore narzekaja na BF3... przepraszam bardzo czy wy w nia juz graliscie ze nazekacie? czy ktos was zmusza do kupowania tej gry? Tworcy gry robiac ja wyciagaja/wyciagneli najlepsze rzeczy z Bf2 i BC2 z zapowiedzi gra zapowiada sie naprawde obiecujaco, osobiscie z checia pogralbym na Karkandzie na tym nowym silniku i z systemem rozwalania budynkow z BC2
[31] Mila
07:25 09-02-2011
Komentarz zablokowany
08:59 09-02-2011
-1
@14 Wiesz ja nie lubię piskliwych głosów w trakcie gry, ale myślę że jak 16-17 latek kupi tą grę to tragedii niema. Chodzi głównie o gimbusów i innych przedszkolaków...

Gra była by lepsza gdyby ludzie patrzeli na pegi, na pewno było by mniej snajperów ! Przepraszam za OT...
[33] Dywan
10:12 09-02-2011
4
@30


noooo i najlepiej zeby dali trawe po pache i drzewa na ktore mozna wejsc i kampic z ukrycia + 4 klasy snajperow+modyfikacja uniformu i mozliwosc odblokowania gowna,lajna zeby mozna bylo sie polozyc obok i jak przeciwnik bedzie sie skradal to zeby nie wyczul!!l!!! i zeby bylo mozna zniszczyc nawet slonce!! bo budynki to malo...aaaaaaaaa i musi byc dot na celowniku nie potrafie strzelac z muszki...wogole glupota ze mozna zabic nie przyblizajac..100 unlockow moze mi nie stanac...jezeli bedzie tez 2000 baretek do odblokowania to wogole zleje sie az po kolana!!! i tryb wspierania celowania jak na konsole bo myszka radze sobie troche lepiej w pasjansa :D
[34] Orenos
10:25 09-02-2011
@33
umrzyj
[35] CapoSVD
10:55 09-02-2011
Komentarz zablokowany
13:26 09-02-2011
2
Nareszcie prawdziwy Battlefield :D BF2 w grafice z BC2, fajnie :D
14:09 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[38] Jakiel
14:20 09-02-2011
Graficznie podobny do Medal of Honor (MP). Jeśli silnik będzie tak samo zoptymalizowany ja w przypadku BC2 to wymagania będą znowu wygórowane.
[39] Dywan
15:34 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[40] Konrad102
16:28 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[41] ttostry
17:25 09-02-2011
najlepiej sie czyta komentarze
[42] kamik52
18:34 09-02-2011
3
hmmm graficznie jest jak MOH/Battlefield Bad Company 2...Myślę,że producenci zrobią taki bajer,że na większości PCtach pójdzie :]..Bo przecież nie każdy musi mieć nie wiadomo jakiego PCta no nie??...W końcu jeżeli dobrze ustawią graficzke na niskich,średnich oraz dużych wymaganiach to z założenia mogą zabrać to,że więcej egzemplarzy się sprzeda..Bo większość osób będzie chciało tę gre zakupić dla multi .Zresztą średnie wymagania także przyciągną kupujących ;D bo marka jest sprawdzona i można w nią spokojnie grać a przy okazji gra wejdzie na większości PC .To tyle ;D pzdr
[43] kamik52
21:16 09-02-2011
2
a co do PEGI..to wg mnie czasami sprzedawcy przy kasach powinni zwracać uwagę na wiek bo jeżeli przykładowo 12 lub 14 latek podejdzie do kasy i kupi np taką grę gdzie jest 18+ i w późniejszym czasie gdy będą grać przez internet to w 90% będą innych graczy wyzywać za byle co : P...nie raz widziałem tego przykład na różnych Polskich serwerach ...
[44] Mila
21:48 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[45] Mila
21:51 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[46] keczap
21:52 09-02-2011
9
CHCA WROBIC DYWANA!
21:56 09-02-2011
O CO TU CHODZI? DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?
[48] Dywan
21:56 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[49] Mila
21:59 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[50] Dywan
22:02 09-02-2011
Komentarz zablokowany
22:05 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[52] kuś
22:07 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[53] grabczas
22:10 09-02-2011
Niech administracja coś z tym zrobi. Bylibyśmy wdzięczny (użytkownicy nie trolle)
22:11 09-02-2011
2
@49 dobra, już nie minusuję
[55] xmariusz
22:56 09-02-2011
anyway ... juz wiemy ze osoba ktora daje minusy nie bedzie mogla legalnie grac w bf3 (pegi 18) :p
[56] xmariusz
22:56 09-02-2011
no i nabyć gry*
[57] Haggard
22:58 09-02-2011
Najlepiej wywalić ten system oceniania bo za przeproszeniem na **** to widzicie co sie przez to dzieje ! zamiast komentować na temat bf3 kłucimy sie kto jest winny a kto nie
[58] xmariusz
23:14 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[59] xmariusz
23:18 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[60] xmariusz
23:22 09-02-2011
Komentarz zablokowany
[61] grabczas
23:26 09-02-2011
5
Po co życie skoro może minusować Administracja już pracuje nad sprawą więc liczę że się to wyjaśni niedługo. Co do PEGI, one de facto są podpowiedzią o tym jak bardzo gra może zdemoralizować a nie klasyfikacją wiekową jakie osoby grać mogą. Gran Turismo od zawsze ma 3+ ale czy to oznacza że gra nadaje się dla przedszkolaka?
[62] xmariusz
23:29 09-02-2011
w ogole ciekawe kiedy ujawnia ten gameplay z single player
[63] Dywan
23:30 09-02-2011
5
hehe mozecie do mnie pisac na pw to bede wklejac wasze kom..moich nie zminusuja
[64] xmariusz
23:32 09-02-2011
a ja to mam w d.... to nie problem kliknac w "pokaz komentarz"...
[65] matix757
00:15 10-02-2011
Jeszcze nigdy się tak nie uśmiałem jak czytam te wasze komentarze.
02:10 10-02-2011
14
Możecie się nieco uspokoić, co?? B*rdelik to róbcie sobie w domu jak chcecie, a nie pod (historycznym kiedyś :D ) tekstem, który robiłem 3 godziny. Dziękuję.

(A wszystko zaczęło się od "subtelnej" (czyżby?) ironii Dywana... facepalm.jpg)
[67] Dywan
08:39 10-02-2011
1
moge dac ci minusa?;)
[68] Lisek_M36
09:22 10-02-2011
Ja to sie dziwie ze jeszcze nie ma podforum o Battlefield 3.
[69] Dywan
10:02 10-02-2011
4
@68

a o czym chcialbys tam pisac skoro nie ma jeszcze konkretnych materialow zeby porozmawiac?? dokladniej cos bedzie wiadomo w 28 lutego - 4 marca kiedy ruszy Game Developers Conference w San Francisco..podejrzewam ze moze jakis gameplay pokaza z singla a moze i nawet jakies multi
[70] MaXior
11:08 10-02-2011
To będzie to!!To bedzie HIT!! Znów te noce nie przespane po BFBC2 straciłem nadzieje ale widze ze BF3 to jest dobry kierunek:)
[71] kamik52
11:44 10-02-2011
akurat też dobrze się składa bo BF3 i MW3 wychodzą praktycznie w tym samym czasie ...Teraz BF3 może być grą 2011 a nie MW..Choćby nawet i przez te zniszczenia otoczenia oraz niesamowitego klimaciku.Zaś fani COD pewnie będą stali przy swoim,że COD ,,wymiata' ..Ja kupię obie gry i zobaczymy,która jest lepsza.No ale po screenach już widać,że BF3 to będzie coś bardzo dobrego i może pobić Call of Duty.No ale zobaczymy pożyjemy ;D
[72] grabczas
13:48 10-02-2011
Jeżeli nowy CoD to będzie MW3 rzecz jasna Po rozpadzie Infinity Ward bym na to nie liczył za bardzo. A Treyarch Czarnym Klopsem się nie popisał. Mam nadzieję że w BF3 nie będzie zupełnie żadnych perków bo to wg mnie zniszczy grę.
[73] Lisek_M36
16:21 10-02-2011
Dywan o sloniach i kanapeczkach jak nie wiesz o czym.
O Bad Company podforum bylo dlugo przed wyjsciem gry.
[74] edrushPL
16:23 10-02-2011
Już nie mogę się doczekać premiery, jestem wielkim fanem seri BF
[75] KubaXman
16:32 10-02-2011
Podobno niektórzy użytkownicy XBL otrzymali już od EA kody na pobranie bety. Dostał ktoś z Was?
[76] Krecix
17:18 10-02-2011
Mi pewnie nie pojdzie, a rodzice nie sa chetni kupic nowego kompa
21:27 10-02-2011
0
@76
To ich kur.. do roboty i zarób?
19:46 11-02-2011
-2
Może wypowie się ktoś, kto zakupił Medal of Honor w wersji limitowanej, tam było zaproszenie do bety BF3.
[79] balbin_JD
22:43 11-02-2011
-2
pisałem do ea sami nie wiedzą kiedy będą rozdawać klucze do bety za MOHa
[80] KubaXman
09:00 12-02-2011
79.
Jedną partię kluczy na XBL już rozdali.
[81] balbin_JD
10:56 12-02-2011
1
sram na XBL ja chce pc
[82] KubaXman
11:31 12-02-2011
Sraj dalej. Na PC sobie poczekasz.
Pozdrawiam.
[83] KubaXman
11:32 12-02-2011
Sorry ze post pod postem.
A i jak pisałeś do polskiego oddziału EA to pewne, że oni nic nie robią i na żadne pytanie Ci konkretnie nie odpowiedzą. Napisz ze granicę bo tam chcą komuś pomóc, a w Polsce to tylko siedzą byle kaska leciała i taki z nich pożytek.
[84] Haggard
18:23 12-02-2011
1
Eh mam pytanie czy bf3 bedzie obsługiwał tylko direx 11 czy też direx 10 ?
[85] xmariusz
19:56 12-02-2011
0
11
20:32 12-02-2011
0
Nie będzie działać na DX9, zalecany jest DX 11, więc na DX 10 pójdzie. Nie siej paniki.
[87] Haggard
20:34 12-02-2011
0
Ah dziękuje uspokoiłeś mnie ;d dzieki
[88] bodzio390
17:47 16-02-2011
-3
ok wszystko pieknie i ladnie ale moze jakies info dotyczace systemow jakie beda obslugiwaly BF3, domyslam sie ze z siudemka nie bedzie problemu, co z xp
[89] Daymian
20:02 16-02-2011
ehh odwołanie wcześniejszych zapowiedzi jest ... (domyślcie się jakie tu by padło słowo ) Poszkodowani będą Ci którzy nie kupią bf 3 a mają np. bc 2. Dla mnie to będzie przerobione bc 2 + bf 2 +domieszka MoH= BF 3. Nie będę krytykował gry dopóki nie zagram, ale cały ten projekt nie wydaje mi się zbyt piękny ALE KARKAND NA FB 2 I TAK PRZETESTUJE :D
PS:
To że nie pójdzie na XP mnie dobiło...
EA/DICE Żal...
hmm Ci którzy mają podobne zdanei dadzą + a Ci którzy chwalą coś czego nie widzieli na oczy dadza -
[90] Haggard
20:09 16-02-2011
0
XP jest za stare na taki zaawansowany silnik jak frosbite 2 prosze sam jestem użytkownikiem XP ale tylko do jeśieni bo od dawna mam ochote na just cause 2 ;D. Ja ufam DICE zawsze robią świetne bf-y to wiemy wszyscy i bf3 jak dla mnie bedzie grą roku no w końcu robią ją od 3 lat..Sam prezes EA mówił dziś ze to dzieki bf3 CoD spadnie z tronu gier akcji i tak CoD długo sie nie utrzyma bo bc2 niezle poturbowało call of duty ale wszystko okaże sie 1 marca wtedy zaprezętują bf3 a zatem czekamy! ;D
[91] Dywan
03:02 17-02-2011
-2
@90

co ty chlopie piszesz...to normalnie face palm x 1000
[92] Haggard
08:26 17-02-2011
-1
Ale to jest moje zdanie i dla Ciebie może i jest to face palm a dla mnie no ok z tym poturbowaniem CoD-a przez Bc2 przesadziłem :D
[93] pabblo79
13:50 17-02-2011
1
Po premierze COD Black Ops już nie ma czego z tronu spychać, samo spadło...
[94] Haggard
14:56 17-02-2011
-1
Ta może w sprawie wykonania ale bobas niezle zarobił a na tym śmieszym DLC jestrze wiecej....;[
[95] pabblo79
17:12 17-02-2011
-2
No tak, bo cod to klasyka. Tak jak wielu fanów BFa kupi Bf3 bez większego zagłębiania się w szczegóły, tak fani coda kupili BO... Nikt nie spodziewał sie takiego scierwa :d
[96] Dywan
18:46 17-02-2011
-1
@92

"DICE zawsze robią świetne bf-y to wiemy wszyscy" mowisz ze to tylko twoja opinia,wiec po co piszesz ze wiedza to wszyscy???? rozmawiales z tymi wszystkimi?? np. moi wszyscy znajomi ktorzy graja w bfa dluzej niz 2 lata i graja/grali klanowo badz byli aktywni na scenie twierdza ze to syf i porazka co DICE teraz daje...bc2,moh,bf1943,bf:heros,bfp4f...kolejny ich tytul niczego nowego nie wprowadzi oprocz tego ze na moim kompie pewnie bedzie z 30fpsow, napewno ogien i dym z lufy teraz przysloni mi 70% widocznosci albo wogole podczas strzelania bede mogl zakryc oczy i modlic sie zeby dzieki dynamicznym swiatelkom,piardom z dupy i ch** wie czym jeszcze zabic typa ktory kryje sie pod dobrodziejstwami nowego silnika frostbite....poprostu super!!!!! nie moge po dzien dzisiejszy wyjsc z zachwytu i czekam az dostane bf3 i beda pizgac mnie snajperzy z krzakow,trawy a byc moze i znajdzie sie jakis stog siana w ktorym bedzie mozna schowac swoja zkampiona picze!
[97] pabblo79
13:37 18-02-2011
0
@96
Skąd k**wa możesz wiedzieć ze Bf3 nic nowego nie wprowadzi skoro nie było nawet porządnej prezentacji...
Garstka niusów które mogą znaczyć 1000 rzeczy...
Typowe... Narzekać byle by narzekać, bez konkretnych powodów. Tylko dla samego narzekania.
[98] ttostry
13:51 18-02-2011
0
jak macie 30fps to czas zmienic kompa
[99] MaXior
12:04 21-02-2011
0
Pokazujecie Panowie poziom naprawde...
Trudno żeby już było wszystko wiadomo tak przeciez działa rynek.
Ja osobiscie na BC2(w trakcie testów wersji beta podiekowałem) sie zawiodłem i gram dalej w BF2 i mam nadzieje że przejde na BF3.
[100] b2przemo
21:37 21-02-2011
100tny komentarz mój...
Ja tam kupie BF3
[101] xmariusz
22:05 21-02-2011
-1
101 komentarz moj...
mam nadzieje ze EA pokaze gameplay na tym GDC ;f
[102] Dywan
22:20 21-02-2011
"
Battlefield 3 Cheat
XXXXXXXXXX.com is already testing our Battlefield 3 Hack. We have several insiders working with the beta team and our coder already has access to the game. We will have the hack out as part of our Master Hack as soon as the game is released. Click here for Master Pack Details.. "

czyli wynika ze goscie od haxow juz maja dostep do BF3 i pisza czity hahahah DICE musi wspolpracowac z nimi albo dev. dorabiaja na boku majac w dupie graczy i ich przyjemnosc...no dzieci neo szybko minus dla dywana
[103] DragoN16
19:13 24-03-2011
0
Zapowiada się ciekawie

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!