Aktualności

Pierwszy i największy portal społecznościowy dla graczy w Polsce jestemGraczem.pl organizuje kolejny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W konkursie można wygrać takie nagrody jak między innymi: nowość na rynku czyli pudełkowa wersja gry Wiedźmin 2, czy też oficjalny przewodnik po grze Wiedźmin 2 w wersji papierowej w twardej okładce. Więcej informacji na temat konkursu możecie znaleźć logując się lub rejestrując na portalu jestemGraczem.pl.

 

Jako portal Battlefield.pl, zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w konkursie jak i dołączenia do naszej grupy dostepnej na wyżej wymienionym portalu społecznościowym.

 

 

Przydatne linki:

 

» Wątek dotyczący konkursu na forum jestemGraczem.pl

» Strona grupy Battlefield.pl na jestemGraczem.pl

Komentarze

[01] balbin_JD
20:37 23-05-2011
-2
żeby to dotyczyło Battlefielda to jeszcze bym zrozumiał że coś takiego pisze na bf.pl ale że to wiedźmin to chłopaki schodzicie na psy (wiedźmy)... żal.pl
[02] DeathName
20:43 23-05-2011
3
@balbin_JD, po części rozumiem Twoje oburzenie. Ale spójrz na to z innej strony - wspieramy ciekawy projekt, który nie tylko dotyczy Battlefielda ale i innych gier. Ja powiązanie jednak widzę, też tam jesteśmy i zapraszamy do dołączenia do naszej grupy przy okazji informacji o konkursie .
[03] balbin_JD
20:48 23-05-2011
0
ja was lubię co poniektórych choć wiem że was wqrwiam ale czym był by balbin jak by nie wqrwiał ludzi nawet w PRGK jest takiego zdania ^^ :D ale dziękuje za zaproszenie pokemonów nie zbieram nigdzie ani na fb nk wiec tu też nie będę ktoś chce mieć kontakt ma na forum bf.pl i prgk
[04] Sasquacz
09:44 24-05-2011
0
Mogłeś nie pisać o wiedźminie, tylko o bfbc2 z vietnamem ;]
To by się bardziej trzymało tematu, ale niestety obrazek by nie pasował :D
[05] edrushPL
17:03 24-05-2011
-2
ej sorry ale to jest portal poświęcony serji battlefield a nie o wiedźminie jutro co sims 3.

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!