Aktualności

Ślepy Kaziu i W samo południe - to dwa eventy na platformie Battlefield: Bad Company 2, które organizuje grupa G4G. Jeżeli jesteście w gronie graczy, którzy aktualnie spędzają swoje wakacje w domu, lub po prostu lubicie rywalizować z innymi po ciężkim dniu w pracy, to koniecznie zapoznajcie się z aktualnie trwającymi eventami.

 

Pierwszy z nich, czyli "Ślepy Kaziu" niestety dobiega już końca. Jeżeli jednak czujecie się dobrze w strzelaniu snajperką do wroga, z odległości mniejszej niż 100 metrów to może warto spróbować swoich sił jeszcze jutro. Więcej informacji znajdziecie klikając na poniższe logo.

 

 


Do końca kolejnego eventu, o nazwie "W samo południe" pozostało jeszcze niecałe 4 dni, więc startując chociażby dzisiaj macie szanse na rywalizacje o grę Duke Nukem Forverer bądź koszulki G4G. Tutaj jednak sytuacja jest trochę trudniejsza:

G4G"Żeby nie było za łatwo, rankingowi podlegać będą trafienia oddane w kask (żeby nie napisać w głowę) przy jak największym wskaźniku skuteczności. Co to oznacza ? Na topie będą Ci gracze którzy zdobędą najwięcej trafień w jak najkrótszym czasie gry. Premiujemy więc tych którzy dużo grają, ale jednocześnie potrafią zdobyć dużo fragów w czasie eventu."

Jeżeli jesteście zainteresowani taką formą rywalizacji, to analogicznie do poprzedniej informacji, kliknijcie banner poniżej po więcej szczegółów.

 

Komentarze

[01] Don_PL
11:57 23-07-2011
0
Super eventy gagu haha
tym razem dobrze ulozyliscie regulamin?

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!