Aktualności

Zaraz po premierze Battlefield 3 zalały nas informacje o startujących turniejach związanych z ostatnim tworem DICE. Minęły już dwa tygodnie od tej pamiętnej daty, a gracze z całego świata wylewają siódme poty by zdobywać laury. Kto ostatnio zwyciężył, jakie turnieje ruszają i kto jest ich faworytem? Zapraszam do rozwinięcia.


27 - 28 października:

  • Ruszają zapisy do polskich i europejskich rozgrywek Battlefield 3
  1. ESL - Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Release Cup
  2. ESL - Battlefield 3 Conquest 8on8 Opening Cup
  3. ESL - Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Puchar Otwarcia

29 października:

  • Na ClanBase wystosowana została petycja o utworzenie laddera Battlefield 3 CQ 12v12. Podpisywać się pod nią możecie tutaj.

30 października:

  • Ruszyły europejskie rozgrywki ESL Release Cup - 4on4 Squad Rush. Udział w nich wzięło 108 drużyn w tym 5 naszych. Niestety do drugiego dnia rozgrywek zakwalifikował się tylko jeden polski team - Thunder Improvement. Panowie wygrali 3 swoje mecze i dotarli do 4 rundy turnieju. Więcej info w tym newsie.

1 listopada:

  • Drugi dzień rozgrywek ESL Release Cup - 4on4 Squad Rush. Nasza jedyna drużyna która do tej pory utrzymała się w rozgrywkach przegrywa swój mecz z GIANTS! i odpada z dalszej gry.

3 listopada:

  • Koniec ESL Release Cup - 4on4 Squad Rush.

Epsilon eSports
Team L3
Team 4nothing BF3

  • Na ClanBase wystosowana została petycja o utworzenie laddera Battlefield 3 CQ 8v8. Podpisywać się pod nią możecie tutaj.

 

Co nas czeka w najbliższym tygodniu? Dziś - 5 listopada ruszają rozgrywki ESL - Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Puchar Otwarcia - do tej pory zapisało się 25 polskich drużyn m. in znane nam z poprzednich serii 1stCav eSport Club 13. Reg, BenQ DELTAeSPORTS.COM, Crazy Wolves, NSZ Clan, Polish Stars Gaming-BF3 czy Team Exavs. Natomiast 7 listopada rusza turniej ESL - Battlefield 3 Conquest 8on8 Opening Cup, w którym również znajdziemy polskie akcenty. Drużynom i zawodnikom życzymy powodzenia w rozgrywkach a Was zapraszam do śledzenia informacji o wynikach spotkań na naszej stronie i gry na naszych serwerach!

Komentarze

[01] Mcncc.pl
20:39 09-11-2011
-1
W BF3 System zdobywania modyfikacji jest ********
Totalna przesada!

Żeby latarkę do każdej broni zdobywać.. O ja pier xD haha

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!