Aktualności

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o pierwszych turniejach organizowanych przez polską sekcję Battlefield 3 na ESL - Pucharze Otwarcia 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest. Wczoraj zakończyły się zmagania w ramach drugiego turnieju, w związku z czym nadeszła doskonała pora, aby je podsumować i dowiedzieć się, które drużyny okazały się najlepsze. Ciekawi? Więcej informacji poniżej.

 

W Pucharze Otwarcia 4on4 Squad Rush udział wzięły 32 drużyny, które podczas dwóch dni zmagań wykazały się wysoką dyscypliną, dzięki czemu wszystko odbyło się zgodnie z planem. W turnieju wzięły udział takie formacje jak: flag BenQ DELTAeSPORTS.com, flag Clan Poland, czy flag 1stCav. Tylko jedna spośród wymienionych drużyn znalazła się na podium.Podium Pucharu Otwarcia 4on4 Squad Rush:

  1. flag flag Team 4nothing - medal + 4x konta ESL Premium (2 miesiące)
  2. flag flag Thunder Improvement - medal + 4x konta ESL Premium (1 miesiąc)
  3. flag flag Clan Poland .BRAVO - medal + 4x konta ESL Premium (1 miesiąc)
  4. flag Team Exavs

 

Na turnieju rozgrywanym w ostatni weekend, czyli Pucharze Otwarcia 8on8 Conquest stawiło się 16 zespołów. Z bardziej znanych drużyn udział wzięli flag Senatus PopulusQue Romanus oraz wspomniana wcześniej DELTA, CPL i 1stCav. Niestety kawalerzyści odpadli już w pierwszej rundzie, natomiast Clan Poland oraz SPQR zakończyły swój udział w turnieju w drugiej rundzie.

 

Najlepiej z tej czwórki spisała się DELTA, której udało się zdobyć pierwsze miejsce. Warto dodać, że równolegle rozgrywali spotkania w ramach pierwszego turnieju Go4BF3, gdzie obecnie znajdują się na etapie ćwierćfinału.

Podium Pucharu Otwarcia 8on8 Conquest:

  1. flag flag BenQ DELTAeSPORTS.com - medal + 8x konta ESL Premium (2 miesiące)
  2. flag flag Polish Stars Gaming-BF3 CQ B - medal + 8x konta ESL Premium (1 miesiąc)
  3. flag flag Polish Stars Gaming-BF3 CQ A - medal + 8x konta ESL Premium (1 miesiąc)
  4. flag Modus Operandi

Dodaj komentarz

Aby komentować musisz być zalogowany. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się!